عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی | دانلود فیلم سکسی ایرانی / کلیپ سکسی ایرانی ساک زدن کس و کون و کیر و لاپایی | گروه دانلود فیلم سکسی هر چه سریتر عضو شو

 

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از مردمان، رابطه مقعدی و نزدیکی از پشت : آقایان بیشتر تمایل به رابطه جنسی از مقعد دارند و این رابطه عوارضی را به دنبال دارد که باید آن را بدانید معمولا مردانی که همجنس گرا هستند رابطه مقعدی با هم دارند در این نوع آمیزش خانم های درد شدیدی دارند شرع و قانون این نوع رابطه را توصیه نمیکند رابطه جنسی مقعدی از لحاظ پزشکی هم رابطه جنسی درستی نمی باشد رابطه و غیر قابل قبول می باشد پس در رابطه جنسی خود همه موارد را در نظر بگیرید تا یک رابطه جنسی فوق العاده داشته باشید در ادامه جزئیات بیشتر رابطه مقعدی با همسر را خواهید خواند با ما همراه باشید.

آموزش نزدیکی از راه مقعد و عوارض آن

نزدیکی از راه مقعد یکی از روش های ارتباط جنسی است که بیشتر برای آقایان خوشایند میباشد . اما آیا به عوارض آن فکر کرده اید ؟

فرمت بندی مقالات خارجی وداخلی با کمترین هزینهپذیرش و چاپ مقاله، یک رویا یا واقعیت؟

آمیزش مقعدی چیست؟

آمیزش مقعدی یا آنال سکس عبارت است از انجام عمل جنسی توسط دخول آلت تناسلی مردانه به مقعد زن که از دیرباز تا کنون وجود داشته است. آمیزش مقعدی بین دو مرد را لواط نامیده که متاسفانه این عمل با اسم همجنس گرایی در کشورهای غربی زیاد است.

مضرات آمیزش مقعدی بسیار زیاد و خطرناک بوده و از لحاظ پزشکی و هم شرعی آمیزش مقعدی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

انجام آمیزش مقعدی با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بی حس کننده به صورت کرم، اسپری، ژل، روغن، کاندوم، پماد، یک رابطه پر خطرجنسی می باشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های آن صرفا از دردناک بودن این رابطه می کاهد .

آسیبهای جبران ناپذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی به همراه دارد و هیچ پزشکی در هیچ جای دنیا انجام این رابطه را توصیه نمی کند و از نظر علمی غیر قابل قبول می باشد.

تالار فیلم سـکسی ایرانی

دختران پیش از ازدواج برای حفظ پرده بکارت بیشتر به آمیزش مقعدی روی می آورند

در ایران هیچ آمار دقیقی از رابطه جنسی مقعدی وجود ندارد اما با وجود محدودیت‌ های اجتماعی ومذهبی و همچنین عدم پذیرش نزدیکی بین دخترهای جوان و پسر های جوان پیش از ازدواج در ایران، احتمال آن داده می‌ شود که رویکرد به آمیزش مقعدی چه در رابطه (دختر– پسر)

و چه در رابطه (پسر– پسر) در ابتدای بلوغ جنسی و گذار به مرحله سن بلوغ و شکل گیری هویت جنسی، به عنوان شکلی از پاسخگویی به کنجکاوی‌ های جنسی و رشد شکل شخصیت جنسیتی آنان بیشتر مورد توجه این گروه سنی باشد.

متاسفانه در بین دختران جوان به دلیل توجه به حفظ پرده بکارت ممکن است که دختران پیش از ازدواج بیشتر به آمیزش مقعدی روی آورند. بارها شاهد بودیم که دخترانی با سن و سال پایین برای مشکلات مقعدی و بیرون زدگی رکتوم به مطب همکاران مراجعه کرده اند.

روشهای آمیزش مقعدی

باسن، مقعد و راست روده که همان بخش نهایی روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهوانی بدن بشمار می آیند. خاصیت تحریک پذیری پوست و حلقه ماهیچه ای مقعد به سبب رشته های عصبی اش نزد بسیاری موثری در برانگیختگی شدید جنسی در فرد می شود.

آمیزش مقعدی آن هم از راه دخول برای برخی زنان لذت بخش و برای برخی دیگر درد آفرین و غیر قابل تحمل می باشد. یکی از موهبات آِن نوع سکس این است که با آن دیگر خطر حاملگی وجود ندارد. البته آمیزش مقعدی خالی از ریسک نیست، زیرا لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطکاک بالاترست.

با زایل شدن این لایه، خطر انتقال ویروس ایدز و باکتری بیماریهای جنسی به خون فرد، او را تهدید می کند. حلقه مقعد نیز تنها تا حد محدودی می تواند باز شود، و فشار بیش از حد باعث ایجاد شکاف در آن خواهد شد.

نحوه آمیزش مقعدی

آمیزش مقعدی تنها در دخول خلاصه نمی شود، بنابراین هنگام آمیزش مقعدی هدف خود را صرفاً “دخول” تعیین ننمایید. سعی کنید با تامل حالات نوازشی را نیز تجربه نمایید. چه بسا چنین شروعی، زمینه را برای دخول هموارتر می کند.

بهترین راه این است که قبل از دخول از تکنیک انگشتکاری (فینگرینگ) مقعد استفاده شود؛ به این صورت که یک یا دو انگشت خود را که از قبل به ژل روان کننده (لوبریکانت)، آغشته نموده اید روی ماهیچه باسطه (حلقوی) مقعد، دایره وار حرکت داده و به آرامی وارد مجرا نمایید. حال می توانید به دلخواه آنرا ثابت نگه داشته و یا انگشتانتات را داخل مجرا با ملایمت بچرخانید.

آمادگی برای دخول نیز به همین ترتیب است. هر گاه احساس کردید که ماهیچه مقعد منقبض می شود، دست از کار فرو کشیده و به آن اجازه استراحت دهید سپس می توانید همین کار را با دو انگشت انجام دهید و در نهایت پس از آماده نمودن همسرتان از روش دخول استفاده نمایید.

پس از داخل شدن سر آلت به او فرصت دهید تا صبر کند، و ماهیچه هایش شلتر شوند. سپس می توانید به عمل دخول ادامه دهید.

در همه حال مراقب واکنش همسرتان باشید، و با کوچکترین حالت ناراحتی و دلخوری او، از ادامه باز ایستید. توصیه می شود همزمان با این کار پستانها و کلیتوریس و دیگر نقاط حساس او را ماساژدهید؛ این کار به راحتی او کمک می کند.

نکات بهداشتی در خصوص نزدیکی از پشت

نظافت مهمترین نکته در آمیزش مقعدی می باشد

سعی کنید هنگام آمیزش مقعدی نکات بهداشتی را کاملا رعایت نمایید. قبل از رابطه جنسی از پشت می بایست کل روده را شستشو دهید. برای این کار می توانید از دستگاه “دوچ – تنقیه و…” استفاده نمایید و همچنین داخل مقعد را با آب صابون و یا آب شامپو شستشو نمایید. و با یکدیگر دوش بگیرید. ناخنهای خود را کوتاه کرده و سوهان بکشید.

همچنین استفاده از کاندوم و دستکشهای لاتکس / در صورت عدم وجود آلرژی به ماده لاتکس، توصیه می شود. توجه داشته باشید که نظافت مهمترین نکته در آمیزش مقعدی می باشد.

دلایل تمایل مردان به رابطه مقعدی

آمیزش مقعدی تنها با رضایت هر دو طرف امکان دارد

یکی از دلایلی که مرد تالار فیلم سـکسی ایرانی را به سوی رابطه جنسی از پشت می‌ کشاند، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می‌ باشد. و تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانی از این موضو تالار فیلم سـکسی ایرانیع رنج می‌برد؛ لذا متمایل می‌ شود که از پشت نزدیکی کند. در چنین شرایطی زن تالار فیلم سـکسی ایرانی می‌ تواند با محبت به شوهرش کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با مواضع حساس جنسی‌ اش، سریع‌ تر آماده شده و به ارگاسم برسد. تالار فیلم سـکسی ایرانی

در این صورت «مرد تالار فیلم سـکسی ایرانی» احساس قدرت و لذت می‌ کند، و از تقاضای خود منصرف می‌شود.

آمیزش مقعدی ا تالار فیلم سـکسی ایرانیز نظر اسلام تالار فیلم سـکسی ایرانی

رابطه جنس تالار فیلم سـکسی ایرانیی مقعدی در بیشتر ادیان الهی، همچنین دین اسلام منع شده است. آمیزش مقعدی تنها با رضایت هر دو طرف امکان د تالار فیلم سـکسی ایرانیارد اما به نظر ب تالار فیلم سـکسی ایرانییشتر مراجع تقلید مکروه است. توصیه می شود عزیزان به دلیل اثرات منفی احتمالی از آمی تالار فیلم سـکسی ایرانیزش مقعدی خودداری نمایند و یا تعداد دفعات انجام آن را کم کنند. تالار فیلم سـکسی ایرانی

عوارض آمیزش مقعدی برای خانمها تالار فیلم سـکسی ایرانی

مضرات آمیزش مقعدی بسیار زیاد و خطرنا تالار فیلم سـکس تالار فیلم سـکسی ایرانیی ایرانیک است

– خونریزی: اگر آمیزش مق تالار فیلم سـکسی ایرانیعتالار فیلم سـکسی ایرانی دی با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در آن منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد می شود.

– انتقال ایدز: بدلیل خونریزی در آمیزش مقعدی، احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میرود. بهتر است در آمیزش مقعدی از کاندوم استفاده شود. مگر اینکه این اطتالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانیم ینان باشد که شریک شما آلوده نیست. تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی

– درد: درد شدید از دیگر مشکلات آمیزش مقعدی هست. تالار فیلم سـکسی ایرانی

– بیماریهای عفونی: م تالار فیلم سـکسی ایرانیخصوصا درحالتی كه پس از آمیزش مقعدی و قبل از شستشوی كامل طرفین رابطه جنسی از جلو انجام شود. تالار فیلم سـکسی ایرانی

– آسیب به مقعد: گیرن تالار فیلم سـکسی ایرانیده‌هایی که در مقعد هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می‌شود فرد تالار فیلم سـکسی ایرانیاحساتالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانیمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها را تفکیک می‌کند از هم. تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی

به‌معنای هرگونه فعالیت جنسی در تالار فیلم سـکسی ایرانیناحیه مقعد بدن است. در معمول‌ترین حالت سکس مقعدی، مرد آلت یا شی دیگری را وارد مقعد همسرش می‌کن تالار فیلم سـکسی ایرانید. به دلایلی که در این مقاله شرح می‌دهیم، این نوع رفتار جنسی پرخطر میان زوج‌ها رواج یافته است. تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانیسک تالار فیلم سـک تالار فیلم سـکسی ایرانیسی ایرانیس از مقعد می‌تواند خطرات جدی فیزیکی و روانی به‌همراه داشته باشد. تالار فیلم سـکسی ایرانی

از طرفی، یکی ا تالار فیلم سـکسی ایرانیز رسالت‌های دکتر ساینا تلاش برای ارائه اطلاعات مربوط به سلامت و بهداشت است؛ از این رو آگاهی تالار فیلم سـکسی ایرانی ‌بخشیدن دربار تالار فیلم سـکسی ایرانیه سكس مقعدي و عوارضش را ضروری دانستیم. با هدف آموزش سکس تالار فیلم سـکسی ایرانی مقعدی برای کم‌خطرتر کردن آن، این مقاله را ب تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم س تالار فیلم سـکسی ایرانیـکسی ایرانیرای متاهلین (زن و مرد) ارائه می‌دهیم. اطلاعات این مقاله برگرفته از منابع معتبر بهداشت و سلامت جهانی و تحقیقات اخیر درباره سکس مقعد است. با ما همراه باشید. تالار فیلم سـکسی ایرانی

برای مطالعه بخش مو تالار فیلم سـکسی ایرانیردنظر خود می‌توانید بر تیتر آن در فهرست کلیک کنید. اگر در موبایل می‌خوانید، تیتر را لمس کنید. تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی

فهرست آنچه می‌خوانید:[ ] تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی

سکس مقعدی، از پرخطرترین‌ رف تالار فیلم سـکسی ایرانیتارهای جنسی

منابع پزشکی و بهداشتی دنیا سکس مقع تالار فیلم سـکسی ایرانیدی را از پرخطرترین رفتارهای جنسی می‌دانند. سکس مقع تالار فیلم سـکسی ایرانیدی، که تالار فیلم سـکسی ایرانی شامل هر نوع فع تالار فیلم سـکسی ایرانیالیت جنس تالار فیلم سـکسی ایرانیی در ناحیه مقعد است. از لحاظ ابتلا به ایدز و بیماری‌های مقاربتی پرخطرترین رفتار جنسی تالار فیلم تالار فیلم سـکسی ایرانیسـکسی ایرانی در نظر گرفته می‌شود. با در نظر گرفتن آناتومی مقعد، دلیلش پیچیده نیست؛ دیواره‌های مقعد نازک‌تر از واژن است؛ پس آسان‌تر آسیب می‌بیند و نسبت‌به عفونت آسیب‌پذیرتر است. تالار فیلم سـکسی ایرانی

بی تردید، زمانی که محافظت و تالار فیلم سـکسی ایرانی ایمنی و آگاهی کافی درباره سکس از مقعد وجود ندارد خطر آن دوچندان می‌شود. در ادامه خطرات و عوارض س تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانیکس مقعدی را شرح دادیم؛ سپس به دلایل گرایش به آن پرداختیم. تالار فیلم سـکسی ایرانی در نهایت پس از بررسی تمام این نبایدها، اگر تصمیم شم تالار فیلم سـکسی ایرانیا به تجربه سكس مقعدي است، حتماً و اکیداً توصیه می‌کنیم که بخش ایمنی و آموزش سکس مقعدی را مطالعه کنید. تالار فیلم سـکسی ایرانی
تالار فیلم سـکسی ایرانی

آسیب و جراحت مقعد و درد شدید در سکس مقعدی تالار فیلم سـکسی ایرانی

برای اینکه بهتر بدانید که خطر سکس م تالار فیلم سـکسی ایرانیقعدی از کجا نشئت می‌گیرد کمی درباره آناتومی مقعد صحبت کنیم. بافت درون مقع تالار فیلم سـکسی ایرانید به ‌اندازه خود پوسته بیرونی آن محافظت‌شده نیست. بافت بیرونی آن دارای لایه‌هایی از سلو تالار فی تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانیلم سـکسی ایرانیل‌های مرده است که به‌عنوا تالار فیلم سـکسی ایرانی تالار فیلم سـکسی ایرانین سدی محافظ در برابر عفونت عمل می‌کند؛ اما بافت داخل مقعد این محفاظت طبیعی را ندارد؛ تالار فیلم سـکسی ایرانیبه تالار فیلم سـکسی ایرانیهمین دلیل به‌راحت تالار فیلم سـکسی ایرانیی پاره می‌شود و در معرض عفونت ق تالار فیلم سـکسی ایرانیرار می‌گیرد تالار فیلم سـکسی ایرانی

تالار فیلم سـکسی ایرانی ❤️👌
تالار فیلمهای سـکسی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter