عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن | کلیپ فیلم کون کردن خشن | بهترین روش کون کردن | پخش فیلم سکس کون | فیلم سکسی بکن بکن | گشاد کردن سوراخ کون تنگ

نکات کلی از رابطه جنسی

در حین سکس یا رابطه جنسی واژینال آلت تناسلی مرد به داخل واژن می‌رود.

پیش نوازی مهم است. هم شما را تحریک جنسی می‌کند و هم آماده می‌کند تا رابطه جنسی برای هر دو شریک زندگی لذت بخش تر شود.

داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم، شما و همسرتان را در معرض خطر بارداری و عفونت های مقاربتی (STI)از جمله HIV قرار می‌دهد.

کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بارداری بدون برنامه ریزی و STI است.

برای اینکه کاندوم ها به طور موثر کارکنند، لازم است قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن، گذاشته شوند.

بحث در مورد رابطه جنسی ایمن قسمت مهمی در رابطه جنسی است.

شما ممکن است برای اولین بار در فکر رابطه جنسی باشید و مطمئن نباشید که از کجا باید شروع کنید. یا شاید می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی لذت بخش و ایمن اطلاعات کسب کنید…

وضعیت شما هرچه باشد، پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد رابطه جنسی واژینال را در اینجا خواهید یافت. در این مطلب به آموزش کامل سکس و رابطه جنسی شامل چگونگی پیش نوازی، استفاده از مواد روان کننده و کاندوم، پوزیشن های جنسی و چگونگی رسیدن به سکس ایده آل و ارگاسم می‌پردازیم.

 

معرفی انواع رابطه جنسی (واژینال، اورال، آنال)

سه حالت کلی که برای رابطه جنسی تعریف می‌شود که در نهایت به ارگاسم ختم شود؛ رابطه جنسی مهبلی یا واژنی (Vaginal Sex)، رابطه جنسی دهانی (Oral Sex) و رابطه جنسی مقعدی (Anal Sex).

این مطلب با توجه به رابطه جنسی واژینال تهیه شده است.

 

رابطه جنسی واژینال چیست؟

در حین سکس واژینال (یا عنوان کلی رابطه جنسی)، آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد می‌شود.

اگر فیلم های پورنوگرافی تماشا کرده باشید، ممکن است تصور غیرواقعی ای از رابطه جنسی داشته باشید. هیچ روش تنها و یکتای صحیحی برای داشتن رابطه جنسی از طریق واژن وجود ندارد. رابطه جنسی می‌تواند یک تجربه بسیار ملایم و صمیمی یا یک تجربه پرشور و ماجراجویانه باشد.

شما می‌توانید رابطه جنسی را هرطور که خودتان و همسرتان دوست دارید، تجربه کنید.

چگونه سکس داشته باشیم؟

پیش نوازی چیست؟

پیش نوازی یا Foreplay کمک می‌کند تا هر دو فرد از لحاظ جنسی تحریک شده و آماده رابطه جنسی واژینال باشند. پیش نوازی می‌تواند شامل بوسیدن، نوازش، مالش، لمس یا سکس دهانی باشد. پیش نوازی باید برای هر دو شریک زندگی لذت بخش باشد. برخی افراد ترجیح می‌دهند تنها به پیش نوازی ادامه دهند و رابطه جنسی نداشته باشند.

اگر هر دو طرف مایل به رابطه جنسی از طریق واژن هستید، هرچه هر دو بیشتر تحریک شوید، ورود آلت تناسلی به واژن راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود. لازم است بدانید که هنگامی که واژن شروع به مرطوب شدن می‌کند و آلت تناسلی به نعوظ (حالتی که طی آن بافت‌های نعوظی در آلت پر از خون گشته و این اندام حالت سفت به خود می‌گیرد تا آماده دخول شود) می‌رسد، آماده رابطه جنسی هستید.

اگر نیاز به مشاوره تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست متخصص‌ها

چه موقع باید کاندوم را قرار دهیم؟

پس از تحریک و آمادگی برای انجام رابطه جنسی، می‌توانید کاندوم را قرار دهید. کاندوم را روی آلت تناسلی مرد قرار دهید. این کار را باید قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن یا وارد شدن به واژن انجام دهی تا کمترین ریسک اتفاق بیافتد.

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

هنگامی که آماده شدید، یکی از شما می‌تواند با استفاده از دست خود آلت تناسلی مرد را به آرامی به داخل واژن هدایت کند. وقت بگذارید و تمرین کنید. حتی اگر لازم است چند هفته طول بکشد تا به درستی آن کار را انجام دهید، نگران نباشید، به خصوص وقتی هنوز به بدن یکدیگر عادت نکرده اید.

زمانی که آلت تناسلی مرد داخل شد، می‌توانید بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که آلت تناسلی به داخل واژن هل داده شود و سپس دوباره بخشی از آن خارج شود. کار را به شکل طبیعی انجام دهید که ملایم باشد و اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف راحت هستید.

به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که کاری را شروع کرده اید، به معنای ادامه کار نیست. اگر با کاری که انجام می‌دهید راحت نیستید، شما یا همسرتان می‌توانید در هر زمان مکث کنید یا متوقف شوید.

آیا من به ارگاسم می‌رسم؟

هنگامی که بسیار برانگیخته می‌شوید، تنش و هیجان در بدن شما ایجاد می‌شود، فشار جنسی پس از آن با یک هجوم ناگهانی لذت بخش به نام ارگاسم، آمدن یا اوج گرفتن آزاد می‌شود.

برای خانم ها حساس ترین قسمت بدن آنها کلیتوریس (نقطه جی) است. کلیتوریس یک برجستگی کوچک دقیقاً بالای دهانه واژن است که انتهای آن پر از عصب بوده و نسبت به لمس بسیار حساس است.

بسیاری از خانم ها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس خود دارند. می‌توانید پوزیشن های مختلفی را برای رابطه جنسی واژینال امتحان کنید که به شما امکان می‌دهد بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که باعث تحریک کلیتوریس شود. برخی از افراد برای تحریک آن، تصمیم می‌گیرند که در هنگام رابطه جنسی، کلیتوریس را لمس کنند.

برای اکثر مردان عملی که باعث تحریک آلت تناسلی مرد در واژن شود، انتهای عصب آلت تناسلی را تحریک کرده و باعث ارگاسم آنها می‌شود.

اگر بلافاصله یا حتی اصلاً ارگاسم ندارید، نگران نباشید. زمان لازم است تا بدانید چه چیزی برای شما و شریک زندگی شما مفید است. هم زن و هم مرد می‌توانند از رابطه جنسی واژینال لذت ببرند حتی اگر این کار باعث ارگاسم آنها نشود.

مطالعه بیشتر:ارگاسم چیست؟ پیچیده‌ترین و لذت بخش ترین تجربه بشری!

بهترین پوزیشن برای رابطه جنسی از واژن چیست؟

افراد مختلف از چیزهای مختلف لذت می‌برند و گزینه های زیادی وجود دارد. یک پوزیشن مشترک، پوزیشن قرارگیری زن در زیر و مرد بر ر دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنوی او یا Missionary است. در این پوزیشن زن دراز کشیده، در حالی که مرد دراز کشیده یا نشسته است. مرد دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن بالا یا روبرو است، در حالی که زن در زیر قرار دارد.دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

اگر برای اولین بار است که رابطه جنسی دانلود کلیپ سـکسی از کون دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنک دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنردن برقرار می‌کنید، پوزیشنی را انتخاب کنید که هر دو با آن احساس راحتی کنید. همانطور که بدن یکدیگر را بهتر می‌شناسید، می‌توانید پوزیشن های مختلفی را آزمایش کنید و آنچه را که هر دو بیشتر دوست دارید، انجام ده دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنید.

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

افسانه های جنسی و حقایق جنسی

اگر زنی باکره باشد، آیا همیشه در اولی دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنن رابطه جنسی خونریزی می‌کند؟

خیر! برخی از خانم ها در اولین باری که دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنرابطه دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن جنسی برقرار می‌کنند (که به سکس پرده زنی معروف است)، خونریزی می‌کنند و برخی دیگر خونریزی ندارند. هر دو حالت طبیعی دانلود کلیپ سـکسی از کون کردناست.

پرده بکارت یک دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن تکه پوست نازک است که تا حدی قسمت ورودی واژن را پوشانده است. اگر قبلا پاره نشده باشد، به طور معمول اول دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنین بار دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنی که زن رابطه جنسی واژینال ایجاد می‌کند، پاره می‌شود، اما گاهی سایر موارد نیز باعث می‌شود که از بین برود، از جمله ورزش های دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنسنگین و یا اسب سواری. و گاهی نیز به خاطر فرم و حالت خاص پرده دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنبکارت، پارگی ای اتف دانلود کلیپ سـکسی از کون کردناق نمی‌افتد. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

اگر در هر بار رابطه جنسی ه دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنمچنان به خونریزی ادامه می‌دهید، بهتر است با یک متخصص سکس‌ت دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنراپی یا اورولوژیست صحبت کنید تا مط دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنمئن شوید جای نگرانی نیست. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

مطالعه بیشتر:در چه صورت باید به سکس تراپیست مراجعه کنم؟ دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

بله! این امکان پذیر است دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن. اگر رابطه جنسی محافظت شده ای نداشته باشید، ممکن است باردار شوید. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

اگر بعد از رابط دانلود کلیپ سـکسی از کون کردندانلود کلیپ سـکسی از کون کردنه جنسی داخل واژن را شستشو دهم، می‌توانم مایع منی را تمیز کنم دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

خیر! اگر بخواهید دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنداخل واژن خود را تمیز کنید، در هر حال قادر نخواهید بود، تمام منی ای که داخل شده را از بین ببرید و احتمال بارداری متوقف نمی‌شود. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

آیا شریک زندگی دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنمن می‌تواند آلت تناسلی خود را قبل از انزال خارج کند تا مطمئن شود من باردار نمیشوم؟ دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

خیر! روش “ دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دان دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنلود کلیپ سـکسی از کون کردنخروج” یا “کشیدن” همیشه بارداری را متوقف نمی‌کند. دلیل این امر آن است که مقداری مایع منی می‌تواند قبل از انزال به داخل واژن نشت کند. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

خطرات بارداری،STI و HIV از طریق رابطه جنسی واژینال چیست؟ دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

داشتن رابطه جنسی از طریق واژن بدون استفاده از کاندوم، شما و همسرتان را در معرض خطر بارداری ناخواسته و عفونت های مقارب دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنتی دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن(STI) از جمله HIV قرار می‌دهد.

در دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دانلود کلیپ سـکسی از کون کرد دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن دانلود کلیپ سـکسی از کون کردننحالی ک دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنه راه ها دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنی مختلفی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد، اما تنها کاندوم از شما و همسرتان در برابر عفونت های مقاربت دانلود کلیپ سـکسی از ک دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنون کردنی (STI) و HIV م دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنحافظت می‌کند. به یاد داشته باشید که همه دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن STI ها علائم واضحی ندارند، بنابراین ممکن است هر کدام از شما STI داشته باشید و از آ دانلود کلیپ سـکسی از کون کردنن اطلاع نداشته باشید. دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن

دانلود کلیپ سـکسی از کون کردن
دانلود ویدئو کلیپ سـکسی از کون کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter