عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی | دختران کون بزرگ ایرانی | فیلم سکس دختر ایرانی فارسی | سکس زن و شوهر ایرانی | سکس فارسی ایرانی | دختر ایرانی کون گنده حشری و شهوتی

 

سکس مقعدی

برقراری رابطه جنسی و ارضای احساسات جنسی یکی از نیازهای اصلی بشر محسوب می‌شود که هیچ زمانی منع نشده است. اما برای ارضای این نیاز راه‌های درستی وجود دارند.
متاسفانه درصد بالایی از زوجین در سراسر دنیا به برقرای رابطه جنسی از پشت تمایل دارند و از مضرات و خطرات بی‌شمار این نوع سکس برای طرفین آگاه نیستند.

در این مطلب قصد داریم پس از جواب دادن به سوال انال سکس چیست، عوارض سکس از عقب و مضرات سکس مقعدی را بیان کنیم. همچنین در ادامه به مطالبی درباره باورهای غلط فواید سکس مقعدی، سکس مقعدی بدون درد، لذت سکس مقعدی و موارد دیگر اشاره خواهیم کرد، پس تا پایان با ما همراه باشید.

سکس مقعدی چیست؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که سکس انال چیست و شامل چه نوع رابطه‌ای می‌شود؟ سکس مقعدی یا آنال سکس (Anal sex) به دخول آلت تناسلی مرد در داخل مقعد دختر و حتی مرد گفته می‌شود.

این روش سکس یعنی دخول از پشت در میان بسیاری از سکس تراپان و روانشناسان یک اختلال جنسی محسوب می‌شود که به‌طور جدی از انجام آن نهی شده است.
همچنین رابطه مقعدی بین دو مرد که با عنوان‌ لواط در فرهنگ اسلام و همجنس‌بازی در فرهنگ غربی شناخته می‌شود، یک اختلال جنسی مهم به‌شمار می‌آید و در بسیاری از فرهنگ‌ها آن را ناپسندیده می‌دانند.

گفتگوی آنلاین با مشاور سلامت حنسی

با وجود ممنوعیت‌هایی که درباره این نوع سکس در بین زن و مرد و حتی دو مرد وجود دارد، متاسفانه برخی از زوجین به برقراری این نوع رابطه جنسی تمایل دارند.
علاوه بر تمایل درونی برخی از افراد به برقرای این نوع رابطه، رواج پورنوگرافی در بین جوانان از جمله تماشای فیلم رابطه مقعدی و عکس مقعد زنان به بیشتر شدن رواج و تمایل سکس از پشت دامن زده است.

در بسیاری از سایت‌ها و مجله‌های پورنوگرافی با نمایش فیلم مقعد و آموزش سکس از عقب سعی شده است تابوی این نوع رابطه جنسی مضر شکسته شود و بسیاری از زوجین به برقرای آن تمایل نشان دهند.

اما با آگاهی لازم و درست درباره خطرات سکس آنال می‌توان تا حد زیادی از بروز و رواج آن در جامعه جلوگیری کرد.

 

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

متاسفانه با وجود تبلیغاتی که علیه آموزش سکس از مقعد و عوارض سکس از کون وجود دارد، برخی از افراد به برقراری آن متمایل هستند.

گرچه باید بگوییم تمایل و برقراری این نوع رابطه می‌تواند تاثیرات مخرب جدی روی سلامت جسمی و روانی طرفین به‌ویژه زنان داشته باشد.

در هنگام خلق انسان برقراری رابطه جنسی به‌طور غریزی در نهاد آدمی قرار داده شده است. انسان‌ها در ابتدا و از طریق غریزه دریافتند که برای ارضای نیازهای جنسی خود باید از راه تماس و دخول آلت تناسلی زن و مرد رابطه جنسی برقرار کنند.

محیط واژن به‌شکلی ساخته شده است که برای برقراری رابطه جنسی آماده باشد. قدرت کشسانی و همچنین مرطوب بودن این ناحیه زمینه را برای برقراری رابطه‌ای لذت‌بخش و به‌دور از خطر فراهم می‌کند.

مطلب مرتبط
علائم تخمک گذاری | راه های تشخیص تخمک گذاری

از سوی دیگر نقطه احساسی زنان برای رسیدن به ارگاسم در دستگاه تناسلی آنان قرار دارد. این نقطه در برخی افراد در داخل واژن و در بین عده‌ای دیگر در محیط خارجی دستگاه تناسلی قرار گرفته است.

در هر دو گروه از این زنان، تنها لمس یا دخول در ناحیه تناسلی می‌تواند منجر به ایجاد احساس لذت و رسیدن به ارگاسم شود.
باید توجه داشته باشید که در مورد برقراری رابطه جنسی از پشت، زنان به‌هیچ عنوان ارگاسم مقعدی را تجربه نخواهند کرد و این موضوع می‌تواند منجر به آسیب‌های روحی به زنان و بیزاری آنان از سکس شود.

باوجود تمایل برخی از افراد به سکس مقعدی، توجه به خطرات و عوارض بسیار زیاد این نوع رابطه جنسی در اجتناب از آن موثر است.
اگر شما نیز به‌اجبار توسط شریک جنسی خود مجبور به برقراری رابطه مقعدی می‌شوید یا به‌طور ذاتی به آن تمایل دارید، می‌توانید با متخصصان سلامت جنسی یا روانشناسی پذیرش ۲۴ در ارتباط باشید تا گامی در راستای کنترل و از بین بردن این تمایل نادرست خود بردارید.

گفتگوی آنلاین با روانشناس

عوارض جسمی سکس از مقعد

در بیشتر موارد تمایل و درخواست این نوع رابطه از سوی مردان است و باورهای نادرست درباره بی‌خطر بودن این نوع رابطه به‌ویژه برای مردان، س بب دامن زدن به این تمایل شده است.
بهتر است بدانید عوارض س دختر ایرانی کون گنده سـکسیکس ازپشت تنها بانوان را درگیر نمی‌کند، بلکه آسیب‌های جدی برای سلامتی مردان نیز در پی دارد. بعضی از رایج‌ترین و خطرناک‌ترین عوارض سکس از مقعد را در زیر توضیح دادیم. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

زود انزالی دختر ایرانی کون گنده سـکسی

یکی از عوارض اصلی سکس مق دختر ایرانی کون گنده سـکسیعدی برای مردان، زودانزالی است. مردانی که در اثر برقراری رابطه جنسی از پشت با همسر خود دچار زودانزالی می‌شوند، سریع‌تر از زمان معمول و میانگین عادی به اوج لذت جنسی می‌رسند و این موضوع موجب ارضا شدن دختر ایرانی کون گنده سـکسی مرد زودتر از زن می‌شود که در بسیاری از موارد منجر به تجربه نکردن ارگاسم در زنان خواهد شد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

شکستگی آلت تناسلی مردان

شکستن آلت تناسلی به‌معن دختر ایرانی کون گنده سـکسیی خورد شدن یا شکستن استخوان این ناحیه نیست؛ زیرا به‌طور کلی در آلت تناسلی مردان استخوانی وجو دختر ایرانی کون گنده سـکسید دختر ایرانی کون گنده سـکسی ندارد. منظور از به‌کار بردن این اصطلاح، آسیب دیدن غشای سفت اطراف آلت است. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

آلت تناسلی مردان وقت دختر ایرانی کون گنده سـکسیی در حالت نعوظ قرار می‌گیرد به واسطه سفت شدن غشای اطراف آن سخت می‌شود. این غشا حالت انعطاف‌پذیری دختر ایرانی کون گنده سـکسی دارد و در حالت خوابیده نرم و انعطاف‌پذیر است.

سلیندرهای بسیار زیادی در آلت تنا دختر ایرانی کون گنده سـکسی دختر ایرانی کون گنده سـکسیسلی مرد وجود دارند که ممکن است در اثر فشار بیش‌ از حد بترکند و خون در زیر پوست جمع شود. در این هنگام صدایی شبیه به شکستن استخوان تولید می‌شود و حالت آلت تناسلی از نعوظ به حالت شکسته و خمیده تغییر می‌یابد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

هنگام برقراری دختر ایرانی کون گنده سـکسی رابطه جنسی از پشت به‌دلیل تنگ بودن مقعد و وارد شدن فشار بسیار زیادی بر آلت تناسلی مرد احتمال شکس دختر ایرانی کون گنده سـکسیت دختر ایرانی کون گنده سـکسین غشای اطراف آلت تناسلی و وارد شدن آسیب جدی به آن وجود دارد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

صبح یک دختر ایرانی کون گنده سـکسیی از دختر ایرانی کون گنده سـکسی زمان های مناسب برای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترش دختر ایرانی کون گنده سـکسیح هورمو دختر ایرانی کون گنده سـکسین تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران اس دختر ایرانی کون گنده سـکسیت. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت دختر ایرانی کون گنده سـکسی

با آمیزش جنسی در فصل سر دختر ایرانی کون گنده سـکسی دختر ایرانی کون گنده سـکسیا، از بروز سرماخوردگی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شکلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. موقع مریضی، با وجود آن که نمی توانید رابطه ای پرهیجان دختر ایرانی کون گنده سـکسی داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

۳- رابطه ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه های حیاتی

یکی از زمانهای مناسب برای برقراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر استرس است .
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود. براساس آمارهای دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه دختر ایرانی کون گنده سـکسیجنسی داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند.

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

۴- رابطه زناشیی بعد از بحران های دختر ایرانی کون گنده سـکسی روحی

اگر می خواهید اض دختر ایرانی کون گنده سـکسیطر دختر ایرانی کون گنده سـکسیاب و ناراحتی های یک روز سخت کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمکتان می آید. مطالع دختر ایرانی کون گنده سـکسیات نشان می دهد که هیجان ناشی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می کند و اضطراب و ناراحتی تاندختر ایرانی کون گنده سـکسی را از بین می برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، راب دخت ر ایرانی کون گنده سـکسیطه جنسی خشن می تواند باعث تخلیه ی انرژی و آرامش تان شود. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

5- رابطه جنسی بعد از ورزش دختر ایرانی کون گنده سـکسی

یکی از بهترین زما دختر ایرانی کون گنده سـکسینها برای داشتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. هنگام ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بی دختر ایرانی کون گنده سـکسیشتری برای برقر دختر ایرانی کون گنده سـکسیاری رابطه جنسی ایجاد می کند. طی آزمایشهایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس العمل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون در ناحیه اندام تناس دختر ایرانی کون گنده سـکسیل دختر ایرانی کون گنده سـکسیی آنها تا ۱۶۹% افزایش یافته است. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی

6-رابطه زناشوی بعد از ترس و هیجان زیا دختر ایرانی کون گنده سـکسید

یکی دیگر از ب دختر ایرانی کون گند دختر ایرانی کون گنده سـکسیه سـکسیهترین زمانها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کارهای پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش با دختر ایرانی ک دختر ایرانی کون گنده سـکسیون گنده سـکسینجی دختر ایرانی کون گنده سـکسی، بندباز دختر ایرانی کون گنده سـکسیی و یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون هیجان) شهوت و میل جنسی افزا دختر ایرانی کون گنده سـکسییش یافته و بدن، عکس العمل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد. دختر ایرانی کون گنده سـکسی

این مطلب بر اساس تحقیق ات خانم دکتر ندا قهرما دختر ایرانی کون گنده سـکسی دختر ایرانی کون گنده سـکسی نژاد تهیه گردیده است. با سپاس از ایشان دختر ایرانی کون گنده سـکسی
برای مشاهده صفحه رسمی اینستاگرام خانم دکتر ندا قهرمان نژاد کلیک کنید دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دختر ایرانی کون گنده سـکسی
فیلم دختر ایرانی کون گنده سـکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter