عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص | رقص ایرونی رقصیدن دختر در خانه | رقص سکسی کون گنده ایرونی جشن | رقص دختر سکسی حشری داغ | رقص سکسی مصری

 

ساک زدن یعنی چه ؟
به خوردن الت مرد توسط زن ساک زدن گویند

احکام اسلامی و از نظر مراجع تقلید در مورد ساک زدن یا همان خوردن الت مرد توسط زن بررسی و قرار گرفته است

سوال : ایا در اسلام خوردن الت جنسی مرد توسط همسرش اشکالی دارد توضیح دهید؟
و اما پاسخ:
خوردن آلت جنسی مرد توسط همسرش اشکال شرعی ندارد و حلال است؛ ولی منی نجس است و خوردنش حرام است. ترشحات دیگری که در موقع لذت بردن های جنسی از آلت تناسلی مرد یا زن بیرون می آید، پاک است؛ اما بنا به احتیاط واجب نباید خورده شود.(1) این کار از کامجویی های غیر متعارف محسوب می شود و بر زن واجب نیست که در این گونه موارد خواسته شوهر را اجابت کند.

سوال : ایا ساک زدن زن برای مرد کناه کبیرس؟
پاسخ:
دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص
پی نوشت :
1. آیت الله مکارم شیرازی، بخشی از مسائل کثیر الابتلا، مسئله 93.

سوال : ساک زدن برای شوهر چه حکمی دارد؟
مکیدن اعضای مختلف زن و شوهر توسط همدیگر اشکال ندارد و جایز است(1). زن و شوهر می توانند هر نوع لذتی از همدیگر ببرند. لیکن بلعیدن رطوباتی که از بدن همدیگر خارج می شود حرام است.

پی نوشت:
1. امام خمینی، تحریر الوسیله، ج2، کتاب النکاح، مسأله 15، ص 242 .

سوال : ایا ساک زدن برای مردان در زندگی زناشویی وجود دارد؟
مکیدن اعضای تناسلی زن و شوهر و وارد کردن آلت در دهان زن با رضایت همدیگر در صورتی که باعث بیماری نشود، از نظر شرعی اشکال ندارد. بلعیدن عمدی رطوباتی که خارج می شود ،حرام است. اما اگر زن راضی نباشد، مرد نمی تواند زن را مجبور به مکیدن آلت تناسلی خود نماید(1).
هر چند زن و شوهر به هر شکلی که مایل باشند،می توانند از یکدیگر لذّت جنسی ببرند، لیکن بهتر است مرد و زن مؤمن از راه های متعارف از همدیگر لذت ببرند. لذت بردن جنسی از طریق مکیدن و لیسیدن آلت همدیگر با کرامت زن و شوهر مؤمن سازگار نیست.
هم چنین از نظر پزشکی باید مسائل بهداشتی این نوع لذت بردن رعایت شود، زیرا آلت تناسلی در معرض ابتلا به بیماری های پوستی و رشد قارچ های مختلف می باشد. برای لیسیدن آلت همدیگر باید مطمئن باشند که ناراحتی پوستی و دیگر بیماری ها وجود ندارد.

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

پی نوشت:
1. آیت الله سیستانی، توضیح المسایل، م 2371

سوال : آیا ساک زدن توسط همسر با رعایت بهداشتی جایز است؟
پاسخ:
ساک زدن توسط همسر با رعایت بهداشتی شرعا جایز است. ولی رطوبتی که از آلت ترشح می کند نباید خورده شود.(1)
بهتر است از ساک زدن خود داری شود زیرا ممکن است منشا بیماری گردد.

 

رابطه دهانی نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهان شان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌ شوند. نام‌ های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «لیس زدن» است.

ریسک بیماری : بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص، سوزاک، زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذتبخش بودن رابطه دهانی دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

در مردان دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص
مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها خواهد شد، همچنین حرکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت آن دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص موثر باشد. برخی از مردان هم از شریک جنسی شان می خواهند تا سر آلت را به انتهای دهان و قسم دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصت حلق بمالند.
در زنان دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص
لیسیدن چوچو دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصله یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درم دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصورد اف دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی و دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصاژن هستند. رابطه دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد.

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

همچنین بخوانید : حکم شرعی خوردن واژن و آلت تن دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصاسلی

دلایل روانی لذت از این مدل رابطه چیست؟

عامل روا دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصنی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی می کند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون ع دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصمل ف دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصیزیکی رابطه جنسی به انزال دست یابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفا دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی می باشد. به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع به دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصتر ادرار لازم است. دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

 

همچنین دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص حس دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص برانگیختگی مردان م یتواند با یک جرقه ذهنی زودگر چند ثانیه صورت پذیرد ، پیرامون موارد مذکور رابطه دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست می دهد و همچنین عمل همسر خود را ف دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب می کنند. دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

اثر روانی و ذهنی دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصت پردازی در مردان آنقدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که این رابطه حتما برای آنها ل دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص می دهد. دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی می کند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است. رابطه دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌ گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها می شود. باور این موضوع که هم دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.

چرا برخی زنان دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصو مر دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصدان از رابطه دهانی اجتناب می کنند؟

دلیل اول: این دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص یک رفتار کثیف و چندش آور است ..!؟

با توجه به آن دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصکه آلت تنا دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در بر دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمی باشد و لسیدن و مکیدن آن عملی کثیف است. دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

در حقیقت آلت دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصتناسلی اگرچه محل دفع ادرار می باشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی شود و البته دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصفراموش نکنیم این محل ، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است. این افراد اکثرا آنرا عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز میدهند یا حتی تمایل هم دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصسر خود نسبت به آنرا به تمسخر می گیرند و او را پس می زنند. این رفتار آنها می تواند یکی از دل ایل اصلی سرکو دختر ایر دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصدختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصونی سـکسی و حشری در حال رقصب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد. دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

 

معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنی ت اشتباهی قرار داده اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسل دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصی هم دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص اکراه دارند این دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس از تجربه عملی تغییر دیدگاه خواهند داد.

دلیل دوم: این رفتار دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص را درشأن شخصیت خود نمی دانند

اکثر زنان ت دخت دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصصور می کنند رابطه دهانی مخصوص روسپیها و بازیگران پورنو می باشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیرمعقولانه دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص و مقایسه شدن با روسپی‌ها می دانند. یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها می شود از انجام آن خوددادختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص ری می کنند دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص

دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقص
دختر ایرونی سـکسی و حشری در حال رقصیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter