عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

دوتا دختر لـزبین حشری توی خوابگاه

دوتا دختر لـزبین حشری توی خوابگاه

دوتا دختر لـزبین حشری توی خوابگاه | دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دانشگاه دارن بد جوری لز میکنن | دوتا لزبین خوشگل ایرانی توی خوابگاه دانشگاه با هم سکس میکنن

 

۱- رابطه ی جنسی در صبح

صبح یکی از زمان های مناسب برای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد.

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت

با آمیزش جنسی در فصل سرما، از بروز سرماخوردگی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شکلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. موقع مریضی، با وجود آن که نمی توانید رابطه ای پرهیجان داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد.

۳- رابطه ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه های حیاتی

یکی از زمانهای مناسب برای برقراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر استرس است .
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود. براساس آمارهای دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه جنسی داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند.

 

۴- رابطه زناشویی بعد از بحران های روحی

اگر می خواهید اضطراب و ناراحتی های یک روز سخت کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمکتان می آید. مطالعات نشان می دهد که هیجان ناشی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می کند و اضطراب و ناراحتی تان را از بین می برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، رابطه جنسی خشن می تواند باعث تخلیه ی انرژی و آرامش تان شود.

دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

یکی از بهترین زمانها برای داشتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. هنگام ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی ایجاد می کند. طی آزمایشهایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس المل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون در ناحیه اندام تناسلی آنها تا ۱۶۹% افزایش یافته است.

 

6-رابطه زناشویی بعد از ترس و هیجان زیاد

یکی دیگر از بهترین زمانها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کارهای پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش بانجی، بندبازی و یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون هیجان) شهوت و میل جنسی افزایش یافته و بدن، عکس العمل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد.

این مطلب بر اساس تحقیقات خانم دکتر ندا قهرمان نژاد تهیه گردیده است. با سپاس از ایشان
برای مشاهده صفحه رسمی اینستاگرام خانم دکتر ندا قهرمان نژاد کلیک کنید.

 

سکس مقعدی

برقراری رابطه جنسی و ارضای احساسات جنسی یکی از نیازهای اصلی بشر محسوب می‌شود که هیچ زمانی منع نشده است. اما برای ارضای این نیاز راه‌های درستی وجود دارند.
متاسفانه درصد بالایی از زوجین در سراسر دنیا به برقرای رابطه جنسی از پشت تمایل دارند و از مضرات و خطرات بی‌شمار این نوع سکس برای طرفین آگاه نیستند.

در این مطلب قصد داریم پس از جواب دادن به سوال انال سکس چیست، عوارض سکس از عقب و مضرات سکس مقعدی را بیان کنیم. همچنین در ادامه به مطالبی درباره باورهای غلط فواید سکس مقعدی، سکس مقعدی بدون درد، لذت سکس مقعدی و موارد دیگر اشاره خواهیم کرد، پس تا پایان با ما همراه باشید.

سکس مقعدی چیست؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که سکس انال چیست و شامل چه نوع رابطه‌ای می‌شود؟ سکس مقعدی یا آنال سکس (Anal sex) به دخول آلت تناسلی مرد در داخل مقعد دختر و حتی مرد گفته می‌شود.

این روش سکس یعنی دخول از پشت در میان بسیاری از سکس تراپان و روانشناسان یک اختلال جنسی محسوب می‌شود که به‌طور جدی از انجام آن نهی شده است.
همچنین رابطه مقعدی بین دو مرد که با عنوان‌ لواط در فرهنگ اسلام و همجنس‌بازی در فرهنگ غربی شناخته می‌شود، یک اختلال جنسی مهم به‌شمار می‌آید و در بسیاری از فرهنگ‌ها آن را ناپسندیده می‌دانند.

گفتگوی آنلاین با مشاور سلامت حنسی

با وجود ممنوعیت‌هایی که درباره این نوع سکس در بین زن و مرد و حتی دو مرد وجود دارد، متاسفانه برخی از زوجین به برقراری این نوع رابطه جنسی تمایل دارند.
علاوه بر تمایل درونی برخی از افراد به برقرای این نوع رابطه، رواج پورنوگرافی در بین جوانان از جمله تماشای فیلم رابطه مقعدی و عکس مقعد زنان به بیشتر شدن رواج و تمایل سکس از پشت دامن زده است.

در بسیاری از سایت‌ها و مجله‌های پورنوگرافی با نمایش فیلم مقعد و آموزش سکس از عقب سعی شده است تابوی این نوع رابطه جنسی مضر شکسته شود و بسیاری از زوجین به برقرای آن تمایل نشان دهند.

اما با آگاهی لازم و رست درباره خطرات سکس آنال می‌توان تا حد زیادی از بروز و رواج آن در جامعه جلوگیری کرد.

دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

دلایل منع رابطه مقعدی چیست؟

متاسفانه با وجود تبلیغاتی دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه که علیه آموزش سکس از مقعد و عوارض سکس از کون وجود دارد، برخی از افراد به برقراری آن متمایل هستند. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

گرچه باید بگوییم تمایل و برقراری دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه این نوع رابطه می‌تواند تاثیرات مخرب جدی روی سلامت جسمی و روانی طرفین به‌ویژه زنان داشته باشد. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

در هنگ دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهام خلق انسا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهن برقراری رابطه جنسی به‌طور غریزی در نهاد آدمی قرار داده ش دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهده است. انسان‌ها در ابتدا و از طریق غریزه دریافتند که برا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهی ارضای نیازهای جنسی خود باید از راه تماس و دخول آلت تناسلی زن و مرد رابطه جنسی برقرار کنند. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

محیط واژن به دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه‌شکلی ساخته شده است که برای برقراری رابطه جنسی آماده باشد. قدرت کشسانی و همچنین مرطوب بودن ای دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهن ناحیه زمینه را برای برقراری رابطه‌ای لذت‌بخش و به‌دور از خطر فراهم می‌کند. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه
مطلب مرتبط
علائم تخمک گذاری | راه های تشخیص تخمک گذاری
دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

از سوی دیگر نقطه احساسی زنان دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهبرای رسیدن به ارگاسم در دستگاه تناسلی آنان قرار دارد. این نقطه در برخی افراد در داخل واژن و در بین عده‌ای دیگر در مح دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهیط خارجی دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاههدستگاه تناسلی قرار گرفته است. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

در هر دو گروه از این زنان، تنها لمس یا دخول در ناحیه تناسلی می‌تواند منجر به ایجاد احساس لذت و رسیدن به ارگاسم شود. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه
باید توجه داشته باشید دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهکه در مورد برقراری رابطه جنسی از پشت، زنان به‌هیچ عنوان ارگاسم مقعدی را تجربه نخواهند کرد و این موضوع می‌تواند منجر به آسیب‌های روحی به زنان و بیزاری آنان از سکس شود. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

باوجود تمایل برخی از افراد دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه ب دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهه سکس مقعدی، توجه به خطرات و عوارض بسیار زیاد این نوع رابطه جنسی در اجتناب از آن موثر است. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه
اگر شما نیز به‌اجبار توسط شریک جنس دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهی خود مجبور به برقراری رابطه مقعدی می‌شوید یا به‌طور ذاتی به آن تمایل دارید، می‌توانید با متخصصان سلامت جنسی دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه یا روانشناسی پذیرش ۲۴ در ارتباط باشید تا گامی در راستای کنترل و از بین بردن این تمایل نادرست خود بردارید.

گفتگوی آنلاین با روانشناس دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

عوارض جسمی سکس از مقعد دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

در بیشت دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهر م دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهوارد تمایل و درخواست این نوع رابطه از سوی مردان است و باورهای نادرست درباره بی‌خطر بودن این نوع رابطه به‌ویژه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه برای مردان، سبب دامن زدن به این تمایل شده است.
بهتر است بدانید عوارض سکس ازپشت تنها بانوان را درگیر نمی‌کند، بلکه آسیب‌های جدی برای سلامتی مردان نیز در پی دارد. بع دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهضی از رایج‌ترین و خطرناک‌ترین عوارض سکس از مقعد را در زیر توضیح دادیم.

زود انزالی دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

یکی از عوارض دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه اصلی سکس مقعدی برای مردان، زودانزالی است. مردانی که در اثر برقراری رابطه جنسی از پشت با همسر خود دچار زودانزالی می‌شوند، سریع‌تر از زمان معمول و میانگین عادی به اوج لذت جنسی می‌رسند و این موضوع موجب ا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهرضا شدن مرد زودتر از زن می‌شود که در بسیاری از موارد منجر به تجربه نکردن ارگاسم در زنان خواهد شد. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

شکستگی آلت تناسلی مردان دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

شکستن آلت دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه تناسلی به‌معنی خورد شدن یا شکستن استخوان این ناحیه نیست؛ زیرا به‌طور کلی در آلت تناسلی مردان استخوانی وجو دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهد ندارد. منظو دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهر دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهاز به‌کار بردن این اصطلاح، آسیب دیدن غشای سفت اطراف آلت است. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

آلت تناسلی مردان وقتی در حالت نعوظ قرا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهر می‌گیرد به واسطه سفت شدن غشای اطراف آن سخت می‌شود. این غشا حالت انعطاف‌پذیری دارد و در حالت خوابید دوتا دختر دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهلزبین حشری توی خوابگاهه نرم و انعطاف‌پذیر است.

سلیندرهای بسیار ز دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهیادی در آلت تناسلی مرد وجود دارند که ممکن است در اثر فشار بیش‌ از حد بترکند و خون در زیر پوست جمع شود. در ای دو دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهتا دختر ل دوتا دختر لزبین حشری دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهتوی خوابگاهزبین حشری توی خوابگ دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهاهن هنگام صدایی شبیه به شکستن استخوان تولید می دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه‌شود دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهو حالت آلت تناسلی از نعوظ به حالت شکسته و خمیده تغییر می‌یابد. دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه

هنگام برقراری رابطه جنسی از پشت به‌دلیل تنگ بودن مقعد و وارد شدن فشار بسیار زیادی بر آلت تناسلی مرد احتمال شکستن غشای اطرا دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاه دوتا دختر لزبین حشری توی خوابگاهف آلت تناسلی و وارد شدن آسیب جدی به آن وجود دارد.

دوتا دختر لـزبین حشری توی خوابگاه
فیلم دوتا دختر لـزبین حشری توی خوابگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter