عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز | یک دختر جوان و بسیار زیبا در رقص نواری در خانه حتی خیلی هم بد نیست | رقص سکسی لخت شدن | رقص در حال لخت شدن

 

نکات کلی از رابطه جنسی

 • در حین سکس یا رابطه جنسی واژینال آلت تناسلی مرد به داخل واژن می‌رود.
 • پیش نوازی مهم است. هم شما را تحریک جنسی می‌کند و هم آماده می‌کند تا رابطه جنسی برای هر دو شریک زندگی لذت بخش تر شود.
 • داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم، شما و همسرتان را در معرض خطر بارداری و عفونت های مقاربتی (STI)از جمله HIV قرار می‌دهد.
 • کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بارداری بدون برنامه ریزی و STI است.
 • برای اینکه کاندوم ها به طور موثر کارکنند، لازم است قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن، گذاشته شوند.
 • بحث در مورد رابطه جنسی ایمن قسمت مهمی در رابطه جنسی است.

شما ممکن است برای اولین بار در فکر رابطه جنسی باشید و مطمئن نباشید که از کجا باید شروع کنید. یا شاید می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی لذت بخش و ایمن اطلاعات کسب کنید…

وضعیت شما هرچه باشد، پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد رابطه جنسی واژینال را در اینجا خواهید یافت. در این مطلب به آموزش کامل سکس و رابطه جنسی شامل چگونگی پیش نوازی، استفاده از مواد روان کننده و کاندوم، پوزیشن های جنسی و چگونگی رسیدن به سکس ایده آل و ارگاسم می‌پردازیم.

معرفی انواع رابطه جنسی (واژینال، اورال، آنال)

سه حالت کلی که برای رابطه جنسی تعریف می‌شود که در نهایت به ارگاسم ختم شود؛ رابطه جنسی مهبلی یا واژنی (Vaginal Sex)، رابطه جنسی دهانی (Oral Sex) و رابطه جنسی مقعدی (Anal Sex).

این مطلب با توجه به رابطه جنسی واژینال تهیه شده است.

رابطه جنسی واژینال چیست؟

در حین سکس واژینال (یا عنوان کلی رابطه جنسی)، آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد می‌شود.

اگر فیلم های پورنوگرافی تماشا کرده باشید، ممکن است تصور غیرواقعی ای از رابطه جنسی داشته باشید. هیچ روش تنها و یکتای صحیحی برای داشتن رابطه جنسی از طریق واژن وجود ندارد. رابطه جنسی می‌تواند یک تجربه بسیار ملایم و صمیمی یا یک تجربه پرشور و ماجراجویانه باشد.

شما می‌توانید رابطه جنسی را هرطور که خودتان و همسرتان دوست دارید، تجربه کنید.

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

پیش نوازی چیست؟

پیش نوازی یا Foreplay کمک می‌کند تا هر دو فرد از لحاظ جنسی تحریک شده و آماده رابطه جنسی واژینال باشند. پیش نوازی می‌تواند شامل بوسیدن، نوازش، مالش، لمس یا سکس دهانی باشد. پیش نوازی باید برای هر دو شریک زندگی لذت بخش باشد. برخی افراد ترجیح می‌دهند تنها به پیش نوازی ادامه دهند و رابطه جنسی نداشته باشند.

اگر هر دو طرف مایل به رابطه جنسی از طریق واژن هستید، هرچه هر دو بیشتر تحریک شوید، ورود آلت تناسلی به واژن راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود. لازم است بدانید که هنگامی که واژن شروع به مرطوب شدن می‌کند و آلت تناسلی به نعوظ (حالتی که طی آن بافت‌های نعوظی در آلت پر از خون گشته و این اندام حالت سفت به خود می‌گیرد تا آماده دخول شود) می‌رسد، آماده رابطه جنسی هستید.

اگر نیاز به مشاوره تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست متخصص‌ها

چه موقع باید کاندوم را قرار دهیم؟

پس از تحریک و آمادگی برای انجام رابطه جنسی، می‌توانید کاندوم را قرار دهید. کاندوم را روی آلت تناسلی مرد قرار دهید. این کار را باید قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن یا وارد شدن به واژن انجام دهی تا کمترین ریسک اتفاق بیافتد.

چگونه آلت تناسلی مرد را به واژن وارد کنیم؟

هنگامی که آماده شدید، یکی از شما می‌تواند با استفاده از دست خود آلت تناسلی مرد را به آرامی به داخل واژن هدایت کند. وقت بگذارید و تمرین کنید. حتی اگر لازم است چند هفته طول بکشد تا به درستی آن کار را انجام دهید، نگران نباشید، به خصوص وقتی هنوز به بدن یکدیگر عادت نکرده اید.

زمانی که آلت تناسلی مرد داخل شد، می‌توانید بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که آلت تناسلی به داخل واژن هل داده شود و سپس دوباره بخشی از آن خارج شود. کار را به شکل طبیعی انجام دهید که ملایم باشد و اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف راحت هستید.

به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که کاری را شروع کرده اید، به معنای ادامه کار نیست. اگر با کاری که انجام می‌دهید راحت نیستید، شما یا همسرتان می‌توانید در هر زمان مکث کنید یا متوقف شوید.

آیا من به ارگاسم می‌رسم؟

هنگامی که بسیار برانگیخته می‌شوید، تنش و هیجان در بدن شما ایجاد می‌شود، فشار جنسی پس از آن با یک هجوم ناگهانی لذت بخش به نام ارگاسم، آمدن یا اوج گرفتن آزاد می‌شود.

برای خانم ها حساس ترین قسمت بدن آنها کلیتوریس (نقطه جی) است. کلیتوریس یک برجستگی کوچک دقیقاً بالای دهانه واژن است که انتهای آن پر از عصب بوده و نسبت به لمس بسیار حساس است.

بسیاری از خانم ها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس خود دارند. می‌توانید پوزیشن های مختلفی را برای رابطه جنسی واژینال امتحان کنید که به ش رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزما امکان می‌دهد بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که باعث تحریک کلیتوریس شود. برخی از افراد برای تحریک آن، تصمی رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزم می‌گیرند که در هنگام رابطه جنسی، کلیتوریس را لمس کنند. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

برای اکثر مردان عملی که باعث تح رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزریک آلت تناسلی مرد در واژن شود، انتهای عصب آلت تناسلی را تحریک کرده و باعث ارگاسم آنها می‌شود. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

اگر بلافاصله یا حتی اصلاً ارگاسم ندارید، نگران نباشید. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز زمان لازم است تا بدانید چه چیزی برای شما و شریک زندگی شما مفید است. هم زن و هم مرد می‌توانند از رابطه جنسی واژینال لذت ببرند حتی رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزاگر این کار باعث ارگاسم آنها نشود.

مطالعه بیشتر:ارگاسم چیست؟ پیچیده‌ترین و لذت بخش ترین تجربه بشری! رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

بهترین پوزیشن برای رابطه جنسی از واژن چیست؟ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

افراد مختلف از چیزهایرقص سـكسی خارجی و استریپ تیز مختلف لذت می‌برند و گزینه های زیادی وجود دارد. یک پوزیشن مشترک، پوزیشن قرارگیری زن در زیر و مرد بر روی او یا Missionary است. در این پوزی رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزشن زن دراز کشیده، در حالی که مرد دراز کشیده یا نشسته است. مرد بالا یا روبرو است، در حالی که زن در زیر قرار دارد. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

اگر برای اولین بار است که رابطه جن رقص سـك سی خارجی و استریپ تیزسی برقرار می‌کنید، پوزیشنی را انتخاب کنید که هر دو با آن احساس راحتی کنید. همانطور که بدن یکدیگر را بهتر می‌شناسید، می‌توانید پوزیشن های مختلفی را آزمایش کنید و آنچه را که هر دو بیشتر دوست دارید، انجام د رقص سـك رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزسی خارجی و استریپ تیزهید.

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

افسانه های جنسی و حقایق ج رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزنسی

اگر زنی باکره باشد، آیا رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزهمیشه در اولین رابطه جنسی خونریزی می‌کند؟

خیر! برخی از خانم ها رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز در اولین باری که رابطه جنسی برقرار می‌کنند (که به سکس پرده زنی معروف است)، خونریزی می‌کنند و برخی دیگر خونریزی ندارند. هر دو حالت طبیعی است.

پرده بکارت یک تکه پوست نازک است که تا حدی قسمت ورودی واژن را پوشانده است. اگر قبلا پاره نشده باشد، به طور معمول اولین باری که زن راب رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزط رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزه رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز جنسی واژینال ایجاد می‌کند، پاره می‌شود، اما گاهی سایر موارد نیز باعث می‌شود که از بین برود، از جمله ورزش هارقص سـكسی خارجی و استریپ تیزی سنگین و یا اسب سواری. و گاهی نیز به خاطر فرم و حالت خاص پرده بکارت، پارگی ای اتفاق نمی‌افتد. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

اگر در هر بار رابطه جنسی همچنان به رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز خونریزی ادامه می‌دهی رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزد، بهتر ا رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزست با یک متخصص سکس‌تراپی یا اورولوژیست صحبت کنید تا مطمئن شوید جای نگرانی ن رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزست.

مطالعه بیشتر:در چه صورت باید به سکس تراپیست مراجعه کنم؟

آیا ممکن است در اولین رابطه جنسی، باردار شوم؟ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

بله! این امکان پذیر است. اگر رابطه ج رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزرقص سـكسی خارجی و استریپ تیزنسی محافظت شده ای نداشته باشید، ممکن است باردار شوید.

اگر بعد از رابطه جنسی داخل واژن را شستشو دهم، می‌توانم مایع منی را تمیز کنم

خیر! اگر بخواهید داخل واژن خود را رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز تمیز کنید، در هر حال قادر نخواهید بود، تمام منی ای که داخل شده را از بین ببرید و احتمال بارداری متوقف نمی‌شود. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

آیا شریک زندگی من می‌تواند آلت تناسلی خ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزود را قبل از انزال خارج کند تا مطمئن شود من باردار نمیشوم؟ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

خیر! روش “خروج” یا “کشیدن” همیشه ب رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزارداری را متوقف نمی‌کند. دلیل این امر آن است که مقداری مایع منی می‌تواند قبل از انزال به داخل واژن نشت کند. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

تأثیرات رابطه جنسی بر بدن و رقص رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزسـكسی خارجی و استریپ تیز رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزسلامت چیست؟

داشتن یک زندگی جنسی سالم هم از نظر روحی روانی و هم از نظر فیزیکی مفید است. رابطه جنسی به شما راهی برای برقراری ارتباط فیزیکی با فرد دیگر می دهد. از طرفی لذت جنسی هم فواید زیادی از نظر سلامت فردی و اجتماعی به همراه دارد. وقتی که فرد به ارگاسم بر رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزسد،رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز بدن شما حسی قوی از ارضای طبیعی پیدا می کند. چرا که بدن در موقع ارگاسم هورمون اندورفین که کاهش دهنده طبیعی درد است را آزاد می‌کند، و که حس خوبی ایجاد می‌کند.

فواید سکس از نظر سلامت فردی شامل رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزموارد زیر است:

 • سلامت عمومی بهتر
 • خواب بهتر رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز
 • اعتماد به نفس بالاتر رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز
 • تناسب اندام بهتر
 • تنش و استرس کمتر رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز
 • عمر طولانی تر

علاوه بر موارد فو رقص سـكسی خارجی رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزو استریپ تیزق سکس می تواند به سلامت اجتماعی افراد نیز کمک کند. به عنوان مثال فردی که یک رابطه جنسی سالم و رضایت بخ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزش با شریک جنس رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزی خود دارد، یک صمیمیت و حال خوب دو طرفه را تجربه می کند. همچ رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزنین اعتماد به نفسی که در فرد شکل می گیرد منجر به مسئولیت پذیری بیشتر و بهبود روابط اجتماعی آن شخص می شود. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

تأثیر سکس و فشار خون بر یکدیگر رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

در خانم هایی که در سنین با رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزلا به ارضای جنسی می رسند، احتمال داشتن فشار خون بالا کمتر است. اگرچه در آقایان مسن اینگونه نیست.

آیا فشارخون بالا بر سکس تاثیر می گذارد؟

فشار خونرقص س رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزـكسی خارجی و استریپ تیزر نتیج رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزه فشار خون بالا می تواند بر شور جنسی و همچنین توانایی مرد در نعوظ آلت تناسلی اثر بگذارد. داروهای مربوط به درمان فشار خون رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز بالا نیز همین اثرات را دارند. با وجود اینکه در خیلی از مواقع افراد مبتلا به فشار خون بالا در رابطه جنسی مشکلی ندارن رقص سـكسی خارجی و استریپ تیزد، اما بهترین راهکار مشورت با پزشک می باشد. به ویژه اگر مشکلاتی مثل اختلال در نعوظ نیز مشاهده شوند. رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز
فیلم رقص سـكسی خارجی و استریپ تیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter