عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی | رقص سکسی ایرانی | رقص برهنه ایرانی | فیلم فارسی | مامن ایرانی | لخت شدن سکسی درحال رقص | رقص برهنه ایرانی | دختر ایرانی | لخت شدن دختران ایرانی هنگام رقصیدن

 

رابطه جنسی برای بسیاری از زوجین محدود به دخول آلت به واژن نبوده و شامل موارد دیگری مثل رابطه دهانی یا سکس دهانی و مقعدی نیز می شود. نام دیگر رابطه دهانی ، رابطه اورال است که اغلب زوجین مخصوصا مردان معمولا به آن علاقه مندند. در رابطه دهانی زن و مرد با خوردن و یا لیسیدن آلت جنسی شریک زندگی خود سعی در تحریک جنسی او دارند.

ممکن است زن یا مرد با رابطه دهانی به ارگاشم نیز برسند، اما در ابتدا باید بدانید که تمام افراد به رابطه دهانی علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از این عمل متنفر باشند . اغلب ممکن است بین زوجین یکی از آن ها که معمولا هم زن می باشد، از این عمل ناراضی بوده و تمایلی برای آن نشان ندهند. احترام به نظر یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی سکس یا رابطه جنسی دهانی پرداخته شده است.

 

مفهوم رابطه جنسی دهانی

همانطور که می دانید یکی از انواع مختلف رابطه جنسی ، اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی یا همان ساک زدن ( to suck ) است . رابطه جنسی دهانی رابطه ای است که در آن زن و مرد تلاش می کنند تا با خوردن ، لیسیدن و یا زبان زدن طرف مقابل خود را تحریک کنند .

برخی افراد حین رابطه جنسی انجام سکس دهانی را دوست دارند، اما برخی دیگر که عموما زنان هستند، تمایلی به انجام این عمل ندارند که هر دو این حالات طبیعی و قابل احترام می باشد. لازم است بدانید که برخی از زوجین برای تحریک بیشتر، ایجاد تنوع در رابطه جنسی، در زمان بارداری و یا همچنین پیشگیری از بارداری از رابطه جنسی دهانی استفاده می کنند که رابطه دهانی در بارداری نیز باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

در واقع انجام این عمل نه تنها باعث تحریک فرد خواهد شد بلکه در مواردی نیز ممکن است فرد را به ارگاسم برساند. پوزیشن های مختلف سکس دهانی به این دلیل که باعث تحریک و در مواردی دیگر سبب ارگاسم می شود، نوعی رفتار جنسی به حساب می آیند.

برخی متخصصان تاکید کرده که رابطه جنسی اورال یا ساک زدن صمیمت زوجین را بیشتر خواهد کرد، اما برخی دیگر ادعا دارند که تنها دخول و نزدیکی سبب افزایش صمیمت زوجین خواهد شد. بروز و انتقال بیماری جنسی در رابطه جنسی دهانی ممکن است.

 

 

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

بی شک بسیاری از مردان و یا زنان به دلیل تحریک و لذت زیاد به انواع سکس غیر دخولی مانند رابطه جنسی دهانی علاقه بسیاری دارند. در رابطه جنسی دهانی برای زنان ناحیه کلیتوریس آن ها به حداکثر میزان تحریک خود رسیده و حتی ممکن است ارگاسم را نیز تجربه کنند.

تحریک جنسی زنان در رابطه دهانی که یکی از انواع رابطه جنسی می باشد، می تواند هم اندازه لذت ارگاسم در مردان باشد، لازم است بدانید که این روش برای زنانی که خشکی واژن دارند بسیار مناسب است. در مردان هنگام ساک زدن خون به آلت تناسلی آن ها هجوم آورده و باعث تحریک هر چه بیشتر آن ها خواهد شد.

لازم است بدانید که در رابطه جنسی دهانی تنها تمرکز فرد بر تحریک و به ارگاسم رسیدن شریک جنسی خود است به همین دلیل برای طرف مقابل بسیار لذت بخش می باشد. طبق مطالعات انجام شده رابطه جنسی دهانی در مردان و یا در زنان بسیار لذت بخش بوده است اما اغلب زنان به آن علاقه ای ندارند .

رابطه دهانی

 

 

رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی

آیا تا به حال می دانستید که رابطه جنسی دهانی نیز توانایی انتقال بیماری های مقاربتی را دارد؟ در واقع سکس دهانی یکی از روش های انتقال بیماری های جنسی در میان زن و مرد می باشد زیرا از طریق تماس دهان با ناحیه تناسلی نیز بسیاری ویروس ها و میکروب ها توانایی انتقال دارند.

رابطه جنسی در صورتی سبب بیماری خواهد شد که افراد از کاندم برای آلت تناسلی یا از کاندم های دهانی استفاده نکنند. از جمله عوارض رابطه دهانی می توان به کلامیدیا، ایدز، سوزاک، کلامیدیا، سیفلیس و هپاتیت اشاره کرد.

امکان ابتلا به انواع بیماری های مقاربتی با رابطه دهانی امکان پذیر بوده اما احتمال انتقال ایدز در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. متاسفانه برخی از این بیماری ها در صورت فرد به صورت تبخال و یا تاول در اطراف دهانشان دیده خواهد شد.

لازم است بدانید که احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی زمانی افزایش پیدا خواهد کرد که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی بوده و یا در دهان خود خراش و یا زخم داشته باشند حتی اگر در حد سطحی باشد.

نکات مهم در هنگام برقراری رابطه جنسی دهانی

همانطور که گفتیم رقص سـکسی و لخت شدن د رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیختر ایرانیامکان ابتلا به بیماری های مقاربتی از طریق سکس دهانی به خصوص رابطه دهانی قبل ازدواج امکان پذیر بوده ام رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیا با رعایت نکات بهداشتی طرفین این خطرات کاهش پیدا خواهد کرد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد : رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

پیش از انجام سکس رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیدهانی برای کاهش میکروب و آلودگی و انتقال آن ها شستشوی نواحی تناسلی بسیار واجب است. همچنین بر شستشو و حمام بعد از رابطه جنسی و دهانی تاکید می شود.

زنان باردار اگر بارداری پر خطری دارند، حتی از انجام رابطه جنسی دهانی نیز باید صرف نظر کنند زیرا انجام این عمل خطرناک بوده و حتم رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیا نیاز رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیبه مشورت با رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیپزشک است. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

پیش از رابطه دهانی مس رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیواک نزنید، زیرا خراش های سطحی در دهان هر چند کوچک احتمال ابتلا به بیماری را افزایش خواهد داد. ام رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیرقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی ا برای بهداشت دهان حدود 2 ساعت قبل رابطه می توانید مسواک بزنید رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی.

مردان نیز بهتر است از رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی کاندوم های مناسب دهانی هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنند تا انتقال بیماری کاهش پیدا کند. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

در زمان به ارگاسم رسیدن رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیهمسرتان مایع منی او را قورت نداده و فورا از دهان خود خارج کنید. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

در صورت مشاهده رقص سـ کسی و لخت شدن دختر ایرانی رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی تاول و یا زخم در دهن خود از انجام رابطه جنسی دهانی حتی در حد کم خودداری کنید، زیرا ممکن است بیماری رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی شما انتقال داده شود. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

زمانی که زنی در ناحیه تناسلی اش عفونت و یا ترشحات غیر عادی ملاحضه کرد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرده و حتما به یک پزشک مراجعه کند. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

آخرین اخبار مرتبط رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی با س کس دهانی

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

26 اردیبهشت 1400

طبق تحقیقاتی رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی م رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیردانی که سیگار می‌کشند و با 5 یا تعداد بیشتری شریک جنسی، رابطه‌ی جنسی دهانی دارند، بالاترین ریسک ابتلا به یک نوع سرطان سر و گردن، معروف به سرطان پشت گلو را خواهند داشت.بنظر می‌رسد احتمال بروز عف رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیونت hpv دهانی در میان مردان سفید پوست در دهه‌ی 50 و 60 زندگی‌شان افزایش می‌یابد و احتمالا به علت افزایش پ رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیذیرش رابطه‌ی جنسی دهانی است. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

22 اردیبهشت 1400 رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

بعد و قبل رابطه دهانی و سکس دوش گرفتن واجب است زیرا استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از سکس رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیرقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی می‌تواند باعث جاری شدن مجدد بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود. دوش نگرفت رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانین بعد از رابطه جنسی می‌تواند برای ارگان های اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

11 اردیبهشت 1400 رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

بر اساس تحقیقات رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی صورت گرفته رابطه دهانی و اورال سکس در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند منجر به سرطان گلو شود. عل رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیت این سرطان انتقال ویروس hpv یا زگیل تناسلی است که در صورتی که فردی مبتلا بوده و با شریک جنسی خود راب رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیطه جنسی یا دهانی بر رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانیقرار کند منتقل می شود. بنابراین باید هنگام برقراری رابطه دهانی از کاندوم مخصوص استفاده کرده و بهداشت نیز رعایت شود. رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی
فیلم رقص سـکسی و لخت شدن دختر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter