عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها | فیلمهای سکسی از معلمها | بهترین فیلم ها: پرستار دکتر معلم | سکس با پرستار و معلم ها | سکس با خانم دکتر پرستار

 

زنانی هستند که اسمهای مستعار برای خود برگزیده‌اند و تجربیات و وسوسه‌ها و نیازهای خود را به معرض دید هزاران خواننده در سراسر دنیا می‌گذارند. ویولتا، یکی از کسانی است که سالها با جمع دیگری از زنان در قالب وبلاگی به نام “نسوان مطلقه معلقه” در باره تجربیات شخصی خود از مسائل پیرامونش می‌نوشت که بخشی را نیز روابط عاشقانه و سکسی تشکیل می‌داد.

حالا مدتی است که وبلاگ پیشین، جای خود را به وبلاگی به نام “سیب و سرگشتگی” بخشیده و نویسندگان همان وبلاگ در آدرس جدید می‌نویسند.

پرداختن به سکسوالیته از زبان و دید یک زن

ویولتا در مورد چگونگی تصمیم به نوشتن در این قالب و مسیر می‌گوید: «نطفه این وبلاگ در یک شب گرم تابستانی در تهران بین چند دوست صمیمی بسته شد که همگی هم مطلقه بودیم. آن شب بیان تجربههایی که بسیار صمیمی بود و هرگز هم جایی با صدای بلند گفته نشده بود، ما را به این نتیجه رساند که شاید این تجربیات آن قدرها هم شخصی نباشد و مطرح کردنش در قالب یک وبلاگ فرصتی را برای گفتگو در مورد این “رازهای مگو” فراهم کند. این تصمیم به صورت جمعی گرفته شد. تکتک ما شهامتی را پیدا کردیم که اگر تنها بودیم، سال‌های سال هم طول می‌کشید تا به وجود بیاید.»

ویولتا معتقد است، نوشتن در مورد احساسات و تجربیات جنسی زنان در ادبیات ما سابقه چندانی ندارد.

او در این باره می‌گوید: «جامعه، تاریخ و ادبیات ما از کنار زنان در سکوت عبور کرده است. اگر هم چیزی درمورد زن، زنانگی و سکسوالیته نوشته شده بیشتر به قلم مردها و از یک زاویه مردانه روایت شده است که الزاما مطابق با واقعیت نیست. این وبلاگ فرصت مناسبی بود که سوی دیگر این داستان‌ها از زبان یک زن هم شنیده شود. ما در جامعهای در حال گذار زندگی می‌کنیم. تعاریف سنتی گذشته در مورد زنها، نیازها، خواستهها و رفتار جنسی و روابط بین دو جنس نیاز به بازبینی اساسی دارد. سعی کردیم که بخشی از واقعیت‌های امروز جامعه را بازتاب بدهیم و برای این کار از تجربیات بسیار شخصی خودمان آغاز کردیم.»

رابطه جنسی تنها برای بچهدار شدن

تعداد وبلاگهایی که می‌توان در آنها نوشتههایی از این جنس را یافت، کم نیست. “مادیان وحشی” نام مستعار نویسنده وبلاگ دیگری به نام “تهسیگار” است که دلایلش برای این سبک نوشتن و مطرح کردن بسیاری از تجربیات عاشقانه و جنسی‌اش به نوع نگرشی باز می‌گردد که خانواده و جامعه به او تحمیل کرده است.

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

نویسنده این وبلاگ می‌گوید: «خانوادهها در ایران همیشه با موضوعات جنسی بچههایشان با سانسور برخورد کردند. این حس را به بچههایشان می‌دهند که حتی اگر به این مسئله که نیاز طبیعی‌شان هست، فکر هم کنند، دچار خطای بزرگی شدهاند. من هم در خانوادهای بزرگ شدم که به همین شکل بود. با پدر و مادری که نه تنها با بچه‌هایشان در این مورد حرفی نمی‌زدند، بلکه در رابطه با خودشان هم این مسئله صدق می‌کرد. سکس در زندگی مشترکشان شاید فقط برای بچهدار شدن بود. پدر و مادرهایی که هیچ وقت خودشان هم به این موضوع فکر نکردند که می‌توان از رابطه جنسی لذت برد. مثل این می‌ماند که همیشه غذا را برای رفع گرسنگی بخوریم و هیچ وقت از آن لذتی نبریم پس چرا نباید در این مورد حرف زد و یا حتی نوشت.»

“صبح در کارولینای جنوبی” اثر ادوارد هوپر

نوشتن از ممنوعهها با اسم مستعار

شجاعت نوشتن از مباحثی که در جامعه ایران تابو محسوب می‌شود، حالا با نام مستعار به دست آمده است. اسامی مستعاری که هویت واقعی نویسنده را حتی برای نزدیکترین افراد وابسته به صاحب وبلاگ مخفی نگاه می‌دارد.

مسرت امیرابراهیمی، استاد دانشگاه “یو‌سی‌ال آمریکا” و محقق در زمینه مسائل آن‌لاین، در یکی از نشستهای “مطالعات زنان انجمن جامعه شناسی” به سایت “کانون زنان ایران” گفته است: «وبلاگ‌نویسی و به طور کلی دنیای مجازی، مطلقا گسسته از دنیای واقعی نیست. محیط اجتماعی کاملا بر نوشتار افراد تاثیر می‌گذارد. از آنجا که در وبلاگ‌نویسی غیبت فیزیکی وجود دارد، مستعارنویسی در فضایی که شرایط اجتماعی و فرهنگی پیچیده‌ای دارد می‌تواند تصویر واقعی‌تری از جامعه ارائه دهد. زنان در فضای اجتماعی و فرهنگی ایران با بایدها و نبایدهای بسیاری درگیرند که موجب می‌شود هویت اصلی‌شان گم شود. زنان با وبلاگ‌نویسی می‌توانند در قالب اسم مستعار به راحتی از خودشان بگویند.»

نویسنده وبلاگ “تهسیگار” در مورد وبلاگ‌نویسی با اسم مستعار می‌گوید: «فارغ از اینکه می‌توان با اسم مستعار در مورد همه چیز بسیار راحتتر نوشت، اصولا برای مخاطب ناشناختهها جذابتر است. با اسم مستعار از هر آنچه که ممنوع هم باشد، می‌نویسم.»

ویولتا از نویسندگان وبلاگ “سیب و سرگشتگی” هم برای ننوشتن با اسم اصلی دلایل خاص خودش را دارد: «انتخاب اسم مستعار چند دلیل داشت. جامعه ایران نگاه بستهای به زنهایی دارد که در قالب سنتی جامعه نمی‌گنجند. مطرح شدن اسم اصلی هر کدام از نویسندگان این وبلاگ تنها دست و پای ما را می‌بست. از دید هنری هم که نگاه کنیم، خیلی از نویسندگان و وبلاگنویسها از اسامی مستعار استفاده می کنند. تا امروز پس از انتشار مطالب در وبلاگمان از تهدید به قتل تا مقایسه شدن با میلان کوندرا را تجربه کردیم. از پیشنهاد کمکهای مالی به دلار تا پیشنهاد دوستی و ازدواج داشتیم. برخی هم که ما را با مشاور مسائل خانواده و یا سکسولوژیست اشتباه می‌گیرند و در مورد مسائل خصوصی‌شان راهنمایی و مشاوره می‌خواهند. شاید اگر به اسم واقعی می‌نوشتیم بسیاری از این واکنشها را تا به امروز تجربه نمی‌کردیم.»

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

حتی اگر هویت اصلی نویسنده وبلاگ مخفی بماند و بخواهد در مورد روابط عاشقانه و تجربیات سکسی خود بنویسد، باز هم چندان ساده نیست. زنانی که با نام مستعار می‌نویسند از گزند زبان مخاطبانشان در امان نیستند، در صورتی که معتقدند مردان این سبک نوشتهها دارای حاشیه امنتری هستند و کسی در مورد آنها قضاوت بدی نمی‌کند.

یکی از نویسندگان وبلاگ “سیب و سرگشتگی” در مطلبی در آوریل سال ۲۰۱۲ می‌نویسد: «نوشتن در مورد سکس به نظرم خطرناک است. جامعه آمادگی پذیرش این موضوع را ندارد اما وبلاگهایی هستند که در مورد این موضوعات می‌نویسند. وبلاگ‌هایی که به قلم مردها نوشته می‌شوند. هیچکس نویسندگان این وبلاگها را سرزنش نمی‌کند. هیچکس اعتراضی ندارد که چرا تجربیات سکسشان را در وبلاگهایشان می‌نویسند اما امان از زمانی که صاحب قلم زن باشد.»

نویسنده وبلاگ “تهسیگار” هم تجربه مشابهی دارد و می‌گوید: «مردان وبلاگنویسی که در مورد این مسائل می‌نویسند، بی‌پروا از الفاظ مختلف استفاده می‌کنند. مخاطبان هم پیغامهای تشکر ارسال می‌کنند اما اگر همان مطالب را یک زن بنویسد، بسیاری با الفاظ بسیار زشت نویسنده زن را مورد خطاب قرار می‌دهند. برای مخاطب، اینکه یک زن هم حق دارد همان مطالب را بنویسد، پذیرفته شده نیست. وقتی که تصمیم گرفتم که از تجربیات شخصی‌ام در مورد روابط عاشقانه و یا سکسی‌ام بنویسم، به این فکر کردم که باید این ساختار کلیشهای شکسته شودکه فقط مردان حق نوشتن در مورد این مسائل را دارند.»

 

رابطه جنسی یک غریز سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاه طبیعی در وجود انسان‌ها است و از نظر روانشناسی یک ابزار برای نشان دادن روابط عاطفی عمیق بین دو شخص محسو سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاب می‌شود. پس اگر از رابطه لذتی نمی‌برید، باید علت آن را شناسایی کرده و درجهت رفع آن اقدام کنید. سکس به روش‌ها و اشکال مختلفی انجام می‌شود اما معنایی فراتر از آمیزش جنسی دارد؛ با یادگیری روش صحیح سکس می‌توانید کیفیت رسـكس با پرستاران و دكترها و معلم هااب سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاطه زناشویی‌تان را ارتقا داده و به اوج لذت برسید. مشاوره جنسی می‌تواند اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری در این زم سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاینه به شما ارئه دهد. در ادامه مقاله به بررسی کامل رابطه جنسـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاسی می پردازیم؛ پس با ما همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
رابطه جنسی چیس سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هات؟

هر عملی که بتواند باعث تح سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاریک جنسی توسط شخصی دیگری شود، رابطه جنسی نامیده می‌شود. روابط جنسی معنای فرای آمیزش جنسی را در بر گرفته و اعمال دیگری مانند معاشقه، بوسیدن، نوازش کردن، آمیزش سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هادهانی و… را شامل می‌شود. داشتن تمایل جنسی یکی از سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاشاخصه‌های اصلی هر انسانی است که برای ابراز احساسات از آن استفاده می‌کند. اگر تحریک جنسی توسط خود فرد و با تخیلاتسـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها جنسی صورت گیرد، خودارضایی نامیده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تخیلات جنسی کلیک کنید.
سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

اینفوگرافیک رابطه جنسی سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

فواید رابطه جنسی

درست است که میل به ب سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هارقراری رابطه جنسی در اصل برای بچه‌دار شدن در انسان پدید آمده اما تولد فرزند تنها فایده‌ خاص از سکس نیست. در واقع اگر آمیزش جنسی در شرایط مناسب انجام شود، می‌تواند در ابعاد مختلف سلامت جسم و روان انسان تأثیر بگذارد. سـكس سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هابا پرستاران و دكترها و معلم هاسـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
برای مثال اکثر تحق س سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاـكس با پرستاران و دكترها و معلم هایقات نشان می‌دهند که داشتن عملکرد جنسی م سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاناسب و احساس رضایت از سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها رابطه زناشویی تا حد بسیاری با کاهش استرس‌ها و اضطراب‌های روزمر سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاه در ارتباط است. هم چنین این امر با ارتقای سیستم سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها ایمنی می‌تواند احتمال بروز بسیاری از بیماری‌ها را نیز کاهش دهد.
پژوهش‌هایی که کیفیت روابط جنسی ر سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاا در افراد میانسال مورد بررسی قرار داده‌اند، بیانگر این هستند که رضایت سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها جنسی در این دوران حتی سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هامی‌تواند بر عملکرد ذهن نیز تأثیر بگذارد و با ایجاد فعالیت بیشتر در قسمت هیپوکامپ در بهبود عملکرد حافظه فرد نیز نقش داشته باشند. به طور کل می‌توان گفت داشتن مقدار مناسبی رابطه جنسی در این دوران که با رضایت خاطر همراه باشد، می‌تواند مشکلات ذهنی مرتبط با سن را کاهش داده و به انعطاف‌پذیری مغز فرد کمک کند. در صورتی که از روابط جنسی لذ سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هات نبرده و پس از سکس دچار عذاب وجدان می‌شوید، مقاله عذاب وجدان بعد از رابطه جنسی را مطالعه نمایید. سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

دلایل برقراری رابطه جنسی

هر کسی م سـكس با پرستاران و دكترها و معلم های‌تواند به دلایل مختلفی رابطه جنسی برقرار کند. که از جمله مهمترین این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
_بچه دار شدن
_تجربه لذت جنسی سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
_بیان عشق و عواطف دیگر
_تمدد اعصاب سـكس با پرس سـكس با پرستاران و دكترها و معلم هاتاران و دكترها و معلم ها
_تجربه نزدیکی و صمیمیت
_اختلالات جنسی سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
و… سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها

سـكس با پرستاران و دكترها و معلم ها
سـكس کردن با پرستاران و دكترها و معلم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter