عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

سـکس سگی و مالوندن ممه

سـکس سگی و مالوندن ممه

سـکس سگی و مالوندن ممه | بهترین انجمن آبنوس سکسی با یک بلوند سکسی سگی کباب | مالوندن یک زن سیاه و سفید چه کصی داره لامصب | ممه خوردن سگی | لوسیون صورت سکس در معرض عموم سکس سگی

 

آیا سکس مقعدی می‌تواند لذت بخش باشد؟ چگونه می‌توان رابطه جنسی مقعدی بدون درد برقرار کرد؟ ممکن است شما راجع به رابطه مقعدی شنیده باشید یا دوست داشته باشید آن را امتحان کنید. این رابطه اغلب توسط مردان درخواست می‌شود، اما با این حال برخی زنان هستند که از رابطه مقعدی لذت می‌برند و تمایل به تجربه آن را در رابطه جنسی نشان می‌دهند. گر چه عوارض این نوع رابطه زیاد است و احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی بالاتر است، اما گاهی زوجین برای تنوع در رابطه جنسی خود یا کسب لذت بیش تر برای انجام این رابطه توافق می‌کنند. در ادامه این مقاله به بررسی تمام جوانب رابطه مقعدی می‌پردازیم. با دریافت مشاوره جنسی می‌توانید مسائل و مشکلات مربوط به روابط جنسی خود را مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

رابطه جنسی مقعدی

هنگامی که دخول از طریق مقعد صورت گیرد، رابطه جنسی مقعدی نامیده می‌شود. چنین رابطه‌ای با دخول به مقعد زن و یا مرد می‌تواند ایجاد شود. رابطه مقعدی در همجنس گرایی مردان نیز مشاهده می‌گردد. این نوع رابطه جزء روابط جنسی پر خطر است و می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی شود اما با رعایت نکات بهداشتی می‌توان از بروز بسیاری از عوارض پیشگیری کرد. برای شناخت بیشتر درباره روابط جنسی پرخطر کلیک کنید.

 

علل گرایش به سکس مقعدی

عموما مردان متقاضیان رابطه جنسی مقعدی هستند. یکی از علل مهم آن، ناتوانی آن‌ها در به ارگاسم رساندن همسرشان است. ممکن است به این انگیزه دوست داشته باشند به طریق دیگری وارد رابطه جنسی شوند یا به دلیل کنجکاوی تمایل به داشتن این نوع رابطه داشته باشند. برخی مردان هم به علت اینکه پوزیشن دخول مقعدی را تحریک کننده تر می‌دانند، دوست دارند در این حالت رابطه جنسی برقرار کنند. علت مهم دیگر تنوع دادن به رابطه جنسی است.
مرد ممکن است دوست داشته باشد با تغییر شکل رابطه جنسی به فعالیت جنسی‌اش غنا ببخشد. برخی از مواقع دختران در رابطه مقعدی مصر هستند، علت این امر می‌تواند ترس از رابطه واژینال، ترس از بارداری و حفظ پرده بکارت باشد. گرایش به این رابطه در افرادی که اقدام به کودک آزاری و تجاوز جنسی می‌کنند بسیار به چشم می‌خورد. برای آشنایی بیش تر درباره کودک آزاری و تجاوز جنسی کلیک کنید.

 

سـکس سگی و مالوندن ممه

همان طور که گفته شد ساختار مقعد مناسب رابطه جنسی و دخول خارجی نیست و در نتیجه رابطه جنسی ممکن است آسیب های جسمی و روانی به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی کامل آسیب های سکس مقعدی می پردازیم:

1.سردمزاجی

رابطه جنسی در هر جال برای زن درد را به همراه خواهد داشت. تحمل درد در حین رابطه جنسی از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود زنان به مرور زمان نسبت به رابطه جنسی سرد شوند و با توجه به خاطره ناخوشایندشان از رابطه جنسی دیگر تمایلی به برقراری آن نشان ندهند.

2. سکس مقعدی | بی اختیاری مدفوع

مخاطی که در واژن وجود دارد در مقعد وجود ندارد. اسفنکتر مقعد که کمک به نگهداری مدفوع می‌کند، در حین رابطه مقعدی ممکن است آسیب ببیند. این مسئله در دراز مدت اتفاق می‌افتد که منجر به بی اختیاری مدفوع خواهد شد.

3. بیماری های مقاربتی

مقعد برای دخول طراحی نشده است. اما واژن برای مقاربت ساخته شده است. بدین معنا که مقعد مانند واژن دارای ترشحات لیز کننده و روان کننده نیست. در نتیجه در اثر این خشکی ممکن است بافت مقعد آسیب ببیند و همین آسیب بافتی باعث انتقال بیشتر برخی بیماری‌ها از قبیل اچ آی وی شود.

4. عفونت کردن دستگاه گوارش

با توجه به این که دخول خارجی برای مقعد مناسب نیست امکان دارد که پس از رابطه جنسی در مقعد زخم های کوچکی به وجود بیاید. در اثر این زخم ها عفونت ها و باکتری ها می توانند وارد جریان خون شوند و در نهایت دستگاه گوارش را با عفونت های مختلف درگیر سازند. با توجه به این که مقعد و مهبل به هم نزدیک هستند، امکان دارد که ویروس ها مهبل را نیز درگیر کرده و در نتیجه بیماری هایی همچون زگیل، تبخال، عفونت مثانه و بوی بد ترشحات به وجود بیاید.

5. ابتلا به بواسیر

سکس مقعدی می تواند باعث به وجود آمدن بواسیر شود. هم چنین در صورتی که فرد از قبل بواسیر داشته باشد، به احتمال زیادی پس از رابطه دچار خونریزی شده و بواسیر حادتر و شدید تر می گردد.

6. سکس مقعدی | فشار به کیسه های منی

همان طور که گفته شد در برخی مواقع مردان نیز به دلایل متعدد به رابطه جنسی مقعدی روی می آورند. در این صورت دیواره های روده فشار زیادی به آلت تناسلی وارد می کنند. در این شرایط امکان دارد که مایع منی برگردد و فشار زیادی به کیسه ها وارد سازد. برای کسب اطلاعات بیش تر درباره عوارض رابطه مقعدی کلیک کنید.

7. آسیب های روانی

ساختار بدن انسان به این صورت است که رابطه جنسی از طریق واژن انجام شود تا علاوه بر عدم آسیب دیدن بدن، رابطه جنسی با لذت نیز همراه شود و ارضای روحی و روانی نیز اتفاق بیفتد. اما در صورتی که رابطه جنسی با درد همراه شود دیگر زن نمی تواند از رابطه لذت ببرد و در نتیجه اساس رابطه جنسی بر هم می خورد. از سوی دیگر بسیاری از زنان که به خواست همسر خود این رابطه را قبول می کنند، این نوع از رابطه را دوست ندارند و حتی در حین رابطه احساس حقارت خواهند کرد. این احساس می تواند بسیار آسیب زا باشد و به مرور زمان ابعاد دیگر رابطه زن و شوهر را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

رابطه مقعدی و احتمال بارداری

یکی از مهم ترین دغدغه ها در هر نوع رابطه جنسی امکان بارداری است. همان طور که گفته شد بسیاری از خانم ها به دلیل ترس از بارداری و پاره شدن پرده بکارت است که برای سکس مقعدی ابراز تمایل می کنند. حال سوال این است که آیا واقعا در رابطه مقعدی احتمال بارداری به طور کل از بین می رود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر مایع منی در مقعد ریخته شود، امکان بارداری از این طریق وجود ندارد (هر چند که باقی ماندن مایع منی در مقعد هم خطرناک است و احتمال بروز انواع عفونت را افزایش می دهد) اما با توجه به نزدیکی مقعد و واژن این امکان وجود دارد که حتی چند قطره از مایع منی به واژن برسد و در نتیجه باروری اتفاق بیفتد. پس به طور قطع نمی توان امکان بارداری از طریق مقعد را رد کرد. در صورت تمایل زیاد به سکس مقعدی توصیه می شود که حتما از کاندوم استفاده نمایید.

سـکس سگی و مالوندن ممه

در فرهنگ ایران و برخی سـکس سگی و مالوندن ممه از خانواده ها هنوز این سنت وجود دارد که دختران قبل از ازدواج معاینه بکارت شوند. بسیاری از دختران نیز برای حفظ باکرگی خود اقدام به این نوع رابطه می کنند تا در معاینه با مشکل مواجه نش سـکس سگی و مالوندن ممه وند و داشتن رابطه جنسی شان بر ملا نشود. اما این امکان وجود دارد که در صورت مداوم بودن سکس مقعدی، پزشک متخصص داشتن این نوع رابطه را تشخ سـکس سگی و مالوندن ممه یص دهد. از نشانه های سکس مقعدی این است که به مرور زمان چین های اطراف مقعد از بین می روند و پوست اطراف آن ناحیه خشک و ضخیم می شود. هر چه که زمان کم تری از رابطه گذشته باشد، تشخیص آن راحت تر خ سـکس سگی و مالوندن ممه واهد بود. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه پرده بکارت کلیک کنید.
سـکس سگی و مالوندن ممه

رابطه مقعدی در دوران بارداری

رابطه جنسی در اواخر سـکس سگ سـکس سگی و مالوندن ممه ی و مالوندن ممه دوره بارداری با محدودیت همراه است و معمولا پزشکان توصیه می کنند که از سه م سـکس سگی و مالوندن ممه اهه دوم با احتیاط صورت بگیرد و سـکس سگی و مالوندن ممه در سه سـکس سگی و مالوندن ممه ماه آخر نیز اکثرا ممنوعیت رابطه جنسی اعمال می شود. چرا که رابطه واژینال باعث انقباض رحم و در نتیجه زایما سـکس سگی و مالوندن ممه ن زودرس می گردد. حال بهتر است بدانید که رابطه جنسی مقعدی نیز همین انقباض ها را در پی دارد و در صورت سکس مقعدی نیز ممکن است زایمان زودرس اتفاق بیفتد. سـکس سگی و مالوندن ممه
سـکس سگی و مالوندن ممه

عدم ممنوعیت سکس مقعدی سـکس سگی و مالوندن ممه سـکس سگی و مالوندن ممه

رابطه جنسی یک سـکس سگی و مالوندن ممه توافق دو طرفه برای دست یافتن به لذت دو طرفه است. اگر هر یک از طرفین از این مسئله لذت نبرد، نباید در رابطه سـکس سگی و مالوندن ممه جنسی تکرار شود. برای مثال اگر شما دوست ندارید رابطه مقعدی داشته باشید، می‌توانید با صراحت خواسته خ س سـکس سگی و مالوندن ممه ـکس سگی و مالوندن ممه ود را بیان کنید و نباید چیزی که نمی‌خواهید را به خودتان تحمیل کنید. اما اگر شما هم دوست دارید آن را امتحان کنی سـکس سگی و مالوندن ممه د و همسرتان هم راضی است، با رعایت مواردی می‌توانید مضرات آن را کاهش دهید و به عنوان تنوع در رابطه جنسی (و نه یک امر دائمی) از آن بهره ببرید.

سـکس سگی و مالوندن ممه

رابطه دهانی نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف م سـکس سگی و مالوندن ممه قا سـکس سگی و مالوندن ممه بل را به وسیله دهان شان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن بر سـکس سگی و مالوندن ممه ای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌ سـکس سگی و مالوندن ممه شوند. نام‌ های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «ل سـکس سگی و مالوندن ممه یس زدن» است.

ریسک بیماری : بیماری‌های آ سـکس سگی و مالوندن ممه میزشی مان سـکس سگی و مالوندن ممه ند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، سـکس سگی و مالوندن ممه زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از ط ریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذتبخش بودن رابطه دهانی سـکس سگی و مالوندن ممه

در مردان سـکس سگی و مالوندن ممه
مکیدن آلت سـکس سگی و مالوندن ممه تن سـکس سگی و مالوندن ممه اسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای سـکس سگی و مالوندن ممه مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها خواهد شد، همچنین حرکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت سـکس سگی و مالوندن ممه آن موثر باشد. برخی از مردان هم از شریک جنسی شان می خواهند تا سر آل سـکس سگی و سـکس سگی و مالوندن ممه مالوندن ممه ت را به انتهای دهان و قسمت حلق بمالند. سـکس سگی و مالوندن ممه
در زنان سـکس سگی و مالوندن ممه
لیسیدن چوچوله سـکس سگی و مالوندن ممه یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا در سـکس سگی و مالوندن ممه مورد ا سـکس سگی و مالوندن ممه فرادی که واژن آنها ت سـکس سگی سـکس سگی و مالوندن ممه و مالوندن ممه رشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند. رابطه دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد سـکس سگی و مالوندن ممه

سـکس سگی و مالوندن ممه
سـکس کردن سگی و مالوندن ممه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter