عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

عکس دختر با کـس های مودار

عکس دختر با کـس های مودار

عکس دختر با کـس های مودار | ضخیم دختر با پستان های بزرگ | عکس سکس کوس مودار کم | دختران زیبا و دو نفر می توانید آن عکس سکس کوس مودار را تمام انجام دهنده

 

سکس دهانی یا اورال سکس (Oral Sex) به فعالیت جنسی گفته می‌شود که در آن آلت جنسی با استفاده از دهان، دندان، زبان و گلو تحریک شود. هرچند رابطه دهانی را نسبت به بعضی از روش‌های دیگر کم‌خطرتر می‌دانند، اما خطرات و ریسک‌های آن قابل‌چشم‌پوشی نیست و برای پیشگیری از خطرات آن لازم است تا نکات ایمنی و بهداشتی را در رابطه‌ دهانی را بشناسید. فراموش نکنید که بهترین پیشگیری از رفتار پرخطر جنسی اجتناب از آن است.

دکتر ساینا در راستای هدف ارتقای سلامت و بهداشت جامعه، در سلسله مقالاتی به روش‌های مختلف و متداول رابطه‌ی جنسی و نکات بهداشتی ضروری آنها می‌پردازد. در این مقاله، با آموزش سکس دهانی ایمن، نحوه‌ی رعایت بهداشت و پیشگیری از خطرات احتمالی آن آشنا می‌شوید. برای مطالعه بخش موردنظر خود می‌توانید بر تیتر آن در فهرست کلیک کنید. اگر در موبایل می‌خوانید، تیتر را لمس کنید.

 

فهرست آنچه می‌خوانید:[]

 

عکس دختر با کس های مودار

اورال سکس یا سکس دهانی به فعالیت جنسی گفته می‌شود که در آن آلت جنسی با استفاده از دهان، دندان، زبان و گلو تحریک شود. در حال حاضر، چه درست و چه غلط، رابطه جنسی دهانی بین بسیاری از زوج‌ها رایج است. افراد ممکن است قبل از مقاربت جنسی به عنوان معاشقه، یا در حین رابطه یا پس از آن رابطه جنسی دهانی داشته باشند.

رابطه دهانی ممکن است توسط افراد با هر گرایش جنسی انجام شود. متاسفانه بخش قابل‌توجهی از نوجوانان فعالیت‌های جنسی غیردخولی از جمله اورال سکس یا رابطه دهانی دارند. این مسئله نشان می‌دهد که آگاهی‌بخشی به جوانان درخصوص خطرات این نوع رابطه چقدر اهمیت دارد.

طبق گزارشی که آماری سلامت ملی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا در سال 2012 منتشر کرده است[1]، 66% از دختران و 65% از پسران بین سنین 15 تا 24 سال رابطه دهانی را تجربه کرده‌اند. مطالعات دیگر نرخ بالای تجربه‌‌ی رابطه دهانی را در بین جوانان تأیید کرده و از طرفی نشان می‌دهند که میزان استفاده از کاندوم در این نوع از رابطه بسیار پایین است. به‌عنوان‌مثال در مطالعه‌ای که در سال 2006 در کشور انگلیس انجام شده مشخص شده که تنها 2% از جوانان برای برقراری رابطه دهانی به‌طور مداوم از کاندوم استفاده می‌کنند.[2]

نوجوانان و جوانان باید بدانند که وارد شدن در هرگونه رابطه جنسی بدون آگاهی کامل از عوارض و نکات بهداشتی آن می‌تواند عمری پشیمانی را به‌همراه داشته باشد. آموزش‌ توسط هم‌سالان، ویدیوهای اروتیک و مانند آن نمی‌تواند نقش آموزنده‌ای برای شما داشته باشد. فراموش نکنید که یک رابطه عاشقانه و رمانتیک بین دو نفر از رابطه جنسی آغاز نمی‌شود، بلکه از شناخت و پرورش یک رابطه عاطفی آگاهانه آغاز می‌شود. در ادامه، با یک رویکرد بی‌طرفانه و علمی، موضوع رابطه جنسی دهانی را برای شما شرح می‌دهیم.

 

انواع مختلف رابطه جنسی دهانی عبارتند از:

 • کونیلینگوس (رابطه دهانی-واژینال): تحریک دهانی واژن زن به ویژه کلیتوریس توسط لب‌ها و زبان شریک جنسی
 • فلاشیو (رابطه دهانی-آلت تناسلی آقایان): تحریک آلت تناسلی مرد توسط دهان شریک جنسی – معمولاً با لیسیدن یا مکیدن.
 • آنالینگوس (رابطه دهانی- مقعدی): تحریک مقعد شریک جنسی با زبان یا لبحتما بخوانید:بیماری های مقاربتی | لیست کامل بیماری های جنسی – بیماریهای آمیزشی

 

ما در مقاله‌ای جدا به عوارض رابطه دهانی پرداخته‌ایم. در اینجا فقط یادآوری می‌کنیم که هرچند سکس دهانی نسبت به بعضی از روش‌های دیگر مثل سکس مقعدی کم‌خطرتر است، اما خطرات و ریسک‌های آن قابل‌چشم‌پوشی نیست.

از عوارض جدی سکس دهانی خطر ابتلای بالا به انواع بیماری‌های مقاربتی، مانند زگیل تناسلی (دهانی)، هرپس تناسلی (دهانی)، کلامیدیا، سیفلیس، ویروس اچ پی وی، ایدز، سوزاک و هپاتیت ب است. توجه کنید برخی از این بیماری‌های مقاربتی مثل HPV زمینه‌ساز بیماری‌های جدی‌تر مثل سرطان گلو و دهان است.

برای آشنایی با خطرات سکس دهانی کافی‌ست مقاله «خطرناکترین عوارض سکس دهانی» را مطالعه کنید.

 

پیشنهاد دکتر ساینا به شما این است که در زندگی جنسی خود از رفتارها و روش‌های پرخطر و رابطه‌های جنسی محافظت‌نشده خودداری کنید. همچنین، پیش از تجربه هرگونه رابطه جنسی اعم از سکس دهانی، سکس مقعدی یا واژینال حتماً بایدها و نبایدها و نکات بهداشتی مربوطه را مطالعه کنید و درصورت نیاز از مشاوران جنسی کمک بخواهید. شرکای جنسی متعدد و روابط خارج از تعهد افراد بالغ، از رفتارهای پرخطر جنسی محسوب می‌شوند.

 

برای مشاهده لیست متخصصین سلامت جنسی کلیک کنید :

مشاوره آنلاینمشاوره تلفنی

 

بهترین پیشگیری از خطرات رفتارهای پرخطر جنسی انجام ندادن آن است. در صورتی که برای رابطه دهانی با شریک جنسی خود برنامه‌ریزی دارید باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کنید. روش‌های مختلفی برای جلوگیری و کاهش خطر انتقال عفونت‌های مقاربتی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

استفاده از کاندوم

کاندوم‌های پوشش‌دهنده آلت جنسی آقایان معمول‌ترین روش پیشگیری از بارداری هستند.

این کاندوم‌ها با سه جنس لاتکس، پلاستیک و پوست برّه تولید می‌شوند. توجه داشته باشید:

 • کاندوم‌های ساخته‌شده از پوست حیوانات (گوسفند) فقط از بارداری جلوگیری می‌کنند، ولی دربرابر بیماری‌های مقاربتی محافظتی ارائه نمی‌دهند.
 • اما کاندوم‌های پلاستیکی و لاتکسی از طریق پوشاندن آلت جنسی مردان و جلوگیری از تماس مستقیم مایع منی با دهان، واژن یا مقعد، مانع انتقال بیماری‌های مقاربتی می‌شوند.
 • بهتر است افراد برای هر نوع رابطه جنسی از یک کاندوم جدید استفاده کنند. برای مثال اگر پس از سکس دهانی قصد برقرای رابطه واژینال دارید کاندوم خود را عوض کنید. همچنین تعویض کاندوم بین سکس واژینال و مقعدی ضروری است.

کاندوم یکی از روش‌های پیشگیری از بارداری محسوب می‌شود که می‌تواند خطر ابتلا به عفونت های مقاربتی را کاهش دهد. به یاد داشته باشید که در صورت تغییر رابطه جنسی از واژینال به دهانی یا برعکس باید کاندوم خود را تعویض کنید و از کاندوم جدید استفاده کنید.

 

کاندوم‌های زنانه (داخلی)

کاندوم‌های داخلی یا زنانه جایگزینی برای کاندوم‌های معمول هستند و مانند آن‌ها از انتقال بیماری‌ های آمیزشی جلوگیری می‌کنند.

کاندوم‌های زنانه کیسه‌های پلاستیکی هستند که درون واژن قرار داده می‌شوند و اطراف واژن و معقد را می‌پوشانند. از این طریق احتمال تماس مایع منی با پوست که می‌تواند باعث انتقال بیماری ‌های مقاربتی شود به حداقل می‌رسد.

محافظ‍‌های دهانی تکه‌های لاتکس یا پلی‌اورتان هستند که از تماس دهان با آلت جنسی یا پوست شریک جنسی جلوگیری کرده و مانع انتقال بیماری‌ های آمیزشی می‌شوند.

خودارضایی چیست؟

به لمس یا مالیدن قسم عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارت‌ هایی از بدن توسط خود فرد برای ایجاد لذت جنسی و ارضای میل جنسی، خودارضایی گفته می‌شود. اما معمولا بخ عکس دختر با کس های مودارش اصلی خودارضایی با مالیدن آلت تناسلی همراه است و بیشترین لذت جنسی را برای فرد به عکس دختر با کس های مودارهمراه دارد. عکس دختر با کس های مودار

خودارضایی را می عکس دختر با کس های مودار‌توان ن عکس دختر با کس های موداروعی از رابطه جنسی (سکس) دانست عکس دختر با کس های مودار که می‌تواند به تنهایی یا به همراه شریک جنسی انجام شود. این فعالیت جنسی می‌تواند در هر جنسیتی با هر سنی صورت بگیرد؛ بنابراین هم دختران و هم پسران می‌توانند خود ارضایی داشته عکس دختر با کس های مودار باشند. در گ عکس دختر با کس های مودارفتار عامیانه به خودارضایی مردان جق زدن هم گفته می‌شود که در متون اسلامی از آن با عبارت استمنا یاد می‌شود. خود ارضایی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد که در ادامه به شرح آن‌ها و روش های ترک خود ارضایی می پردازیم عکس دختر با کس های مودار.

به لمس یا مالیدن عکس دختر با کس های مودار قسمت‌ هایی از بدن توسط خود فرد برای ایجاد لذت جنسی و ارضای میل جنسی، خودارضایی گفته می شود. عکس دختر با کس های مودار

عکس دختر با کس های مودار

خودارضایی یکی از روش‌های رسیدن به لذت جنسی است که می‌تواند توسط خود فرد انجام شود یا توسط شرکت جنسی صورت بگیرد.

دلایل و فواید خود‌ارضایی عکس دختر با کس های مودار

خود ارضایی موجب کاهش ا عکس دختر با کس های مودارسترس، بهبود خواب، آرامش و آزاد کردن تنش های جنسی ایجاد شده در فرد می باشد. در حقیقت یک روش ارضای جنسی عکس دختر با کس های مودارعکس دختر با کس های مودار است که برخلاف رابطه جنسی با فرد دیگر مشکلاتی نظیر ابتلا به بیماری های مقاربتی یا بارداری ناخواسته را ندارد. عکس دختر با کس های مودار

از کاربرد‌های آن برای شناخت بهتر خود و چیزهایی است که می تواند شما را در روابط جنسی فعال‌تر کند. همچنین وقتی شریک جنسی خود را د عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارر حین انجام ای عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارن کار تماشا کنید می‌توانید لذت های مورد علاقه او را بهتر بشناسید و در روابط جنسی از آن برای تحریک او استفاده کنید. عکس دختر با کس های مودار

خود ارضایی در حالت عکس دختر با کس های مودار طبیعی عوارضی ندارد، مگر اینکه خود فرد بیش از حد طبیعی و به روش های آسیب‌زننده این عمل را انجام دهد. عکس دختر با کس های مودار

عوارض خودارضایی چیست؟ عکس دختر با کس های مودار

برعکس آنچه به نظر می رسد؛ خ عکس دختر با کس های مودار ودارضایی عوارض زیادی که از نظر علمی ثابت شده باشند ع عکس دختر با کس های مودارکس دختر با کس های مودار و آسیب رسان باشند را به همراه ندارد. با این حال افرادی عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارهستند که از انجام عکس دختر با کس های موداراین عمل احساس گناه می کنند و یا با زیاد تکرار شدن این عمل مشک عکس دختر با کس های مودارلاتی را تجربه می کنند. اما همه به چیز به خود فرد بستگی دارد. که آیا خودارضایی انجام دهد یا نه؟ آیا عوارضی دارد یا خیر؟ مقالات عملی خاطر نشان می کنن عکس دختر با کس های مودارد که خود ارضایی در حالت طبیعی عوارضی ندارد، مگر اینکه خود فرد بیش از عکس دختر با کس های مودارد طبیعی و به روش های آسیب زننده این عمل را انجام دهد. عکس دختر با کس های مودار

خودار عکس دختر با کس های مودارضایی ز عکس دختر با کس های مودارمانی مشکل ساز می شود که فرد بیش از حد نیاز آن را انجام بدهد. در این عکس دختر با کس های مودارزمان منجر به عدم انجام فعالیت های روزمر عکس دختر با کس های موداره مثل کار و درس می شود؛ همچنین می تواند بر مسئولیت پذیری افراد و روابط آن ها اثر گذار باشد. عکس دختر با کس های مودار

عکس دختر با کس های مودار

عکس دختر با کس های مودار

شایعات درباره عوارض خودارضایی

شایعا عکس دختر با کس های مودارت زیادی درباره‌ی عو عکس دختر با کس های مودارارض خودارضایی وجود دارد که پشت بیشتر آن‌ها هیچ منطق علمی و پزشکی نیست. پس باید شفاف سازی کرد عکس دختر با کس های مودار که خودارضایی منجر به موارد زیر نخواهد شد: عکس دختر با کس های مودار

 • نابینایی یا اختلال بینایی عکس دختر با کس های مودار
 • رشد مو در کف دست ها عکس دختر با کس های مودار
 • ناتوانی جنسی عکس دختر با کس های مودار
 • اختلال در نعوظ (نعوظ به معنای سفت و راست شدن آلت تناسلی مرد است)
 • کوچک شدن آلت تناسلی عکس دختر با کس های مودار
 • کج شدن یا ایجاد انحنا در عکس دختر با کس های مودارآلت تناسلی
 • کاهش میزان اسپرم
 • نازایی و ناباروری
 • ضعف بدنی عکس دختر با کس های مودار

عکس دختر با کس های مودار

خود ارضایی منجر به کاهش اسپرم نمی شود.

خودارضایی چه تاثیری بر میل جنسی و رابطه جنسی دارد؟ عکس دختر با کس های مودار

اگر مردان خ عکس دختر با کس های مود عکس دختر با عکس دختر با کس های مودار کس های مودارارودارضایی خشونت آمیز و یا با فشار زیاد بر آلت خود داشته باشند، منجر به کاهش حساسیت جنسی می ش عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارود. مردان می توانند با گذشت زمان و اصلاح روش های خود این مشکل را رفع کنند. عکس دختر با کس های مودار

خود ارضایی می تواند منج عکس دختر با کس های مودارر به ا عکس دختر با کس های موداررگاسم طولانی تر در خانم ه عکس دختر با کس های مودارا یا ارگاسم دردناک در دستگاه تناسلی آن ها و همچنین انزال دردناک در مردان شود. عکس دختر با کس های مودار

خودارضایی عکس دختر با کس های مودارمی تواند آثار بدی از جمله پوسته شدن واژن یا آلت تناسلی مرد داشته باشد. البته فقط زمانی که تعداد آن بیشتر از حد م عکس دختر با کس های مودارشخ عکس دختر با کس های مودارصی می ش عکس دختر با کس های مودارود. اگر مشاهده کردید که خودارضایی، تاثیرات منفی دارد باید تعداد دفعات آن را کمتر کنید. با کاهش دفعات تکرار عوارض احتمالی رفع می شوند. باید توجه داشت که خود ارضایی عو عکس دختر با کس های مودارارض بلند مدتی ندارد. عکس دختر با کس های مودار

اگر از آل عکس دختر با کس های مودارات مصنوعیعکس دختر با کس های مودار آلوده (یا متعلق به فرد دیگری) استفاده کنید، احتمال ابتلا به بیماری های عکس دختر با کس های مودار عکس دختر با کس های مودارمقاربتی افزایش می یابد. همچنین داشتن تجربه خود ارضایی به همراه فرد دیگر نیز احتمال ابتلا به این بیماری ها را ب عکس دختر با کس های موداره میزان بسیار کمی به همراه دارد. عکس دختر با کس های مودار

در عکس دختر با کس های مودارانتهای مط عکس دختر با کس های مودارلب، به تک تک این نگرانی ها پرداخته می شود و سوالات شما در خصوص خودارضایی جواب داده می شود. عکس دختر با کس های مودار

عکس دختر با کس های مودار
عکسهای دختر با کس های مودار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter