عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی | ماساژ ژاپنی | سکس ماساژ ژاپنی | سکسی ژاپنی | ماساژ سکس ژاپنی | ماساژ دختر مدرسه | گالری عکس های جذاب از دختران کره ای

 

سکس دهانی یا اورال سکس (Oral Sex) به فعالیت جنسی گفته می‌شود که در آن آلت جنسی با استفاده از دهان، دندان، زبان و گلو تحریک شود. هرچند رابطه دهانی را نسبت به بعضی از روش‌های دیگر کم‌خطرتر می‌دانند، اما خطرات و ریسک‌های آن قابل‌چشم‌پوشی نیست و برای پیشگیری از خطرات آن لازم است تا نکات ایمنی و بهداشتی را در رابطه‌ دهانی را بشناسید. فراموش نکنید که بهترین پیشگیری از رفتار پرخطر جنسی اجتناب از آن است.

دکتر ساینا در راستای هدف ارتقای سلامت و بهداشت جامعه، در سلسله مقالاتی به روش‌های مختلف و متداول رابطه‌ی جنسی و نکات بهداشتی ضروری آنها می‌پردازد. در این مقاله، با آموزش سکس دهانی ایمن، نحوه‌ی رعایت بهداشت و پیشگیری از خطرات احتمالی آن آشنا می‌شوید. برای مطالعه بخش موردنظر خود می‌توانید بر تیتر آن در فهرست کلیک کنید. اگر در موبایل می‌خوانید، تیتر را لمس کنید.

 

فهرست آنچه می‌خوانید:[]

 

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

اورال سکس یا سکس دهانی به فعالیت جنسی گفته می‌شود که در آن آلت جنسی با استفاده از دهان، دندان، زبان و گلو تحریک شود. در حال حاضر، چه درست و چه غلط، رابطه جنسی دهانی بین بسیاری از زوج‌ها رایج است. افراد ممکن است قبل از مقاربت جنسی به عنوان معاشقه، یا در حین رابطه یا پس از آن رابطه جنسی دهانی داشته باشند.

رابطه دهانی ممکن است توسط افراد با هر گرایش جنسی انجام شود. متاسفانه بخش قابل‌توجهی از نوجوانان فعالیت‌های جنسی غیردخولی از جمله اورال سکس یا رابطه دهانی دارند. این مسئله نشان می‌دهد که آگاهی‌بخشی به جوانان درخصوص خطرات این نوع رابطه چقدر اهمیت دارد.

طبق گزارشی که آماری سلامت ملی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا در سال 2012 منتشر کرده است[1]، 66% از دختران و 65% از پسران بین سنین 15 تا 24 سال رابطه دهانی را تجربه کرده‌اند. مطالعات دیگر نرخ بالای تجربه‌‌ی رابطه دهانی را در بین جوانان تأیید کرده و از طرفی نشان می‌دهند که میزان استفاده از کاندوم در این نوع از رابطه بسیار پایین است. به‌عنوان‌مثال در مطالعه‌ای که در سال 2006 در کشور انگلیس انجام شده مشخص شده که تنها 2% از جوانان برای برقراری رابطه دهانی به‌طور مداوم از کاندوم استفاده می‌کنند.[2]

نوجوانان و جوانان باید بدانند که وارد شدن در هرگونه رابطه جنسی بدون آگاهی کامل از عوارض و نکات بهداشتی آن می‌تواند عمری پشیمانی را به‌همراه داشته باشد. آموزش‌ توسط هم‌سالان، ویدیوهای اروتیک و مانند آن نمی‌تواند نقش آموزنده‌ای برای شما داشته باشد. فراموش نکنید که یک رابطه عاشقانه و رمانتیک بین دو نفر از رابطه جنسی آغاز نمی‌شود، بلکه از شناخت و پرورش یک رابطه عاطفی آگاهانه آغاز می‌شود. در ادامه، با یک رویکرد بی‌طرفانه و علمی، موضوع رابطه جنسی دهانی را برای شما شرح می‌دهیم.

 

انواع مختلف رابطه جنسی دهانی عبارتند از:

  • کونیلینگوس (رابطه دهانی-واژینال): تحریک دهانی واژن زن به ویژه کلیتوریس توسط لب‌ها و زبان شریک جنسی
  • فلاشیو (رابطه دهانی-آلت تناسلی آقایان): تحریک آلت تناسلی مرد توسط دهان شریک جنسی – معمولاً با لیسیدن یا مکیدن.
  • آنالینگوس (رابطه دهانی- مقعدی): تحریک مقعد شریک جنسی با زبان یا لبحتما بخوانید:بیماری های مقاربتی | لیست کامل بیماری های جنسی – بیماریهای آمیزشی

 

ما در مقاله‌ای جدا به عوارض رابطه دهانی پرداخته‌ایم. در اینجا فقط یادآوری می‌کنیم که هرچند سکس دهانی نسبت به بعضی از روش‌های دیگر مثل سکس مقعدی کم‌خطرتر است، اما خطرات و ریسک‌های آن قابل‌چشم‌پوشی نیست.

از عوارض جدی سکس دهانی خطر ابتلای بالا به انواع بیماری‌های مقاربتی، مانند زگیل تناسلی (دهانی)، هرپس تناسلی (دهانی)، کلامیدیا، سیفلیس، ویروس اچ پی وی، ایدز، سوزاک و هپاتیت ب است. توجه کنید برخی از این بیماری‌های مقاربتی مثل HPV زمینه‌ساز بیماری‌های جدی‌تر مثل سرطان گلو و دهان است.

برای آشنایی با خطرات سکس دهانی کافی‌ست مقاله «خطرناکترین عوارض سکس دهانی» را مطالعه کنید.

 

پیشنهاد دکتر ساینا به شما این است که در زندگی جنسی خود از رفتارها و روش‌های پرخطر و رابطه‌های جنسی محافظت‌نشده خودداری کنید. همچنین، پیش از تجربه هرگونه رابطه جنسی اعم از سکس دهانی، سکس مقعدی یا واژینال حتماً بایدها و نبایدها و نکات بهداشتی مربوطه را مطالعه کنید و درصورت نیاز از مشاوران جنسی کمک بخواهید. شرکای جنسی متعدد و روابط خارج از تعهد افراد بالغ، از رفتارهای پرخطر جنسی محسوب می‌شوند.

 

بهترین پیشگیری از خطرات رفتارهای پرخطر جنسی انجام ندادن آن است. در صورتی که برای رابطه دهانی با شریک جنسی خود برنامه‌ریزی دارید باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کنید. روش‌های مختلفی برای جلوگیری و کاهش خطر انتقال عفونت‌های مقاربتی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

کاندوم‌های پوشش‌دهنده آلت جنسی آقایان معمول‌ترین روش پیشگیری از بارداری هستند.

این کاندوم‌ها با سه جنس لاتکس، پلاستیک و پوست برّه تولید می‌شوند. توجه داشته باشید:

  • کاندوم‌های ساخته‌شده از پوست حیوانات (گوسفند) فقط از بارداری جلوگیری می‌کنند، ولی دربرابر بیماری‌های مقاربتی محافظتی ارائه نمی‌دهند.
  • اما کاندوم‌های پلاستیکی و لاتکسی از طریق پوشاندن آلت جنسی مردان و جلوگیری از تماس مستقیم مایع منی با دهان، واژن یا مقعد، مانع انتقال بیماری‌های مقاربتی می‌شوند.
  • بهتر است افراد برای هر نوع رابطه جنسی از یک کاندوم جدید استفاده کنند. برای مثال اگر پس از سکس دهانی قصد برقرای رابطه واژینال دارید کاندوم خود را عوض کنید. همچنین تعویض کاندوم بین سکس واژینال و مقعدی ضروری است.

کاندوم یکی از روش‌های پیشگیری از بارداری محسوب می‌شود که می‌تواند خطر ابتلا به عفونت های مقاربتی را کاهش دهد. به یاد داشته باشید که در صورت تغییر رابطه جنسی از واژینال به دهانی یا برعکس باید کاندوم خود را تعویض کنید و از کاندوم جدید استفاده کنید.

 

کاندوم‌های داخلی یا زنانه جایگزینی برای کاندوم‌های معمول هستند و مانند آن‌ها از انتقال بیماری‌ های آمیزشی جلوگیری می‌کنند.

کاندوم‌های زنانه کیسه‌های پلاستیکی هستند که درون واژن قرار داده می‌شوند و اطراف واژن و معقد را می‌پوشانند. از این طریق احتمال تماس مایع منی با پوست که می‌تواند باعث انتقال بیماری ‌های مقاربتی شود به حداقل می‌رسد.

محافظ‍‌های دهانی تکه‌های لاتکس یا پلی‌اورتان هستند که از تماس دهان با آلت جنسی یا پوست شریک جنسی جلوگیری کرده و مانع انتقال بیماری‌ های آمیزشی می‌شوند.

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

همانطور که آلفرد کینزی، از پیشگامان تحقیق پیرامون رابطه جنسی، میگوید: تنها امر مشترک در میل جنسی انسان تنوع آن است.

تمایل انسان به برقراری رابطه جنسی جزو احتمالات نیست بلکه امری است اجتناب‌ناپذیر که بقای گونه‌ها به آن بستگی دارد. اگرچه میل جنسی طی چرخه‌ی حیات و بسته به نیازهای زندگی و میزان رضایت از رابطه شدید و ضعیف می‌شود، رابطه‌ی جنسی پاسپورتی برای برقراری ارتباط، صمیمیت، لذت و حتی رشد و التیام بشر است.

ممکن است به دلایل مختلف اعم از احساس زنده بودن، حفظ جنبه‌ی حیاتی عملکرد طبیعی انسان، جذاب و عزیز واقع شدن، ایجاد صمیمیت یا لذت بخشیدن به شریکی که دوستش دارید، فعالیت جنسی انجام دهید.

بدن و سلیقه به مرور زمان تغییر می‌کند و پیچیدگی‌های فیزیولوژی و روانشناسی به این معنی است که اکثر افراد در یک مقطع از زندگی با مشکل جنسی روبه‌رو می‌شوند. اگرچه ممکن است سکس یکی از دشوارترین موضوعات قابل بحث بین دو طرف باشد، اما مسئله‌ای است که باعث نزدیک‌تر شدن زوج به یکدیگر نیز می‌شود.

دلالت‌های اخلاقی و سیاسی سکس از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوت است و حتی درون یک فرهنگ به مرور زمان تغییر می‌کند. با این حال، بر سر یک موضوع توافق وجود دارد: سکس دلیل زنده بودن ما تا به امروز است و زندگی نسل آینده به آن بستگی دارد.

نیمی از میل و انگیزه‌ی جنسی به زیست و نیمی دیگر به روانشناسی مربوط است. اغلب به همان اندازه که غیر قابل پیش‌بینی است، مرموز و زیرک است و در زنان و مردان به شکل متفاوت ظاهر می‌شود. برانگیختگی جنسی در مردان مقدم بر میل جنسی است اما میل جنسی در زنان زودتر از برانگیختگی جنسی و در واکنش به صمیمیت، ارتباط عاطفی و فضای بدون نگرانی‌های روزمره ظاهر می‌شود.

دانشمندان عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی پیوسته در حال تحقیق پیرامون تاثیر متقابل عوامل زیستی مانند هورمون‌های عصبی که میل جنسی را سرکوب یا تقویت می‌کنند و عوامل روانشناختی مانند عواطف و ارتباط هستند. بو نقش نامحسوسی در ایجاد جاذبه ایفا می‌کند عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی؛ تحقیقات نشان می‌دهد زنان جذب جفتی می‌شوند که عطر طبیعی بدن او (که گاهی به آن فرومون می‌گویند) نشان‌دهنده‌ی پروفایل ژنتیکی متفاوت با زنتیک خود اوست. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

پایین بودن میل جنسی در هر دو جنس شایع است و اغلب می‌توان با توجه و گفتگو خارج و داخل تخت، زمان گذاشتن برای یکدیگر و عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیبری بقراری رابطه‌ی جنسی و صحبت درمورد مشکلات رابطه آن را برطرف کرد. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

زنان جذب جفتی می‌شوند که عطر طبیعی بدن او (که گاهی به آن فرومون می‌گویند) نشان‌دهنده‌ی پروفایل ژنتیکی متفاوت با زنتیک خود اوست.

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

لذت سک عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیس ناشی از عوامل مختلف نظیر ترشح مواد شیمیای عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیی مانند اکسیتوس عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیین و دوپامین حین ارگاسم و احساس ارتباطی است که از طریق نوازش، ماساژ و بغل منتقل می‌شود. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

با توجه به تنوع فع عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی الیت‌هایی که برای افراد جذابیت جنسی دارد، تنها یک روش برای جذابیت وجود ندارد. مردان به‌خصوص از نظ عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیر بصری تحریک می‌شوند و حدود ۹۰ درصد از مردان جوان گزارش داده‌اند تقریباً به‌طور منظم از پورن استفاده می‌کنند عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی؛ گا عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیهی به این خاطر که شریکی برای برقراری رابطه‌ی جنسی با او ندارند، نمی‌دانند چطور باید تفاوت در سلیقه و میل جنسی را عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی با شریک خود درمیان بگذارند چون درمورد لذت‌های جنسی با هم صحبت نمی‌کنند یا با این روش راحت‌ترند. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

بسیاری از افراد د عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیست به رفتاری می‌زنند که زمانی غیرعادی تلقی می‌شد، مانند رابطه‌ی ا عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیرباب-برده و دخول مقعدی. محققان می‌دانند ان عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیعطاف‌پذیر ب عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیودن در روابط جن عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیسی سالم است و باعث تقویت رابطه می‌شود. آنها تنها زمانی یک رفتار را اختلال تلقی می‌کنند که باعث آسیب یا پریشانی یک یا هر دو نفر شود یا رفتار اجباری باشد؛ یعنی فرد تنها با این روش از نظر جنسی تحریک شود. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

«اعتیاد جنسی» برچسبی است که اغلب به علا عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیقه‌ی شدید به سکس نسبت داده می‌شود اما تحقیقات نشان میدهد شاید این اصطلاح بی عکس سـکسی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیدختران کره ای و ژاپنیشتر به محیط اخلاقی یا مذهبی که فرد در آن زندگی می‌کند بستگی دارد. می‌توانید درباره اعتی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیاد جنسی در ا عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیین نوشته بیشتر مطالعه داشته باشید. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

رفتار جنسی به مرور زمان و در اثر سن، تجربه و روابط ف عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیرد تغییر می‌کند. ممکن است سیر تغییر بین زن و مرد متفاوت باشد. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

ممکن ا عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیست زمانی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیکه زن‌ها برای اولین بار جذابیت جنسی را کشف می‌کنند برای تغییر نگرش‌ها عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیی فرهنگی درمورد رفتار جنسی و بی‌قید و بندی به مشکل بر بخورند. افزایش سن باعث تقویت اعتماد به نفس و مهارت عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی در ایجاد ارتباط می‌شود که زندگی جنسی را بهتر می‌کند. مردان جوان اغلب نسبت به نحوه‌ی عملکرد، اندازه‌ی آ عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیلت جنسی یا انزال زودهنگام نگران ه عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنیستند و اضطراب عملکرد زن و مرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مردان معمولا با افزایش سن دچار مشکلات برانگیختگی و نعوظ می‌شوند. عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

 

عکس سـکسی دختران کره ای و ژاپنی
عکسهای سـکسی دختران کره ای و ژاپنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter