عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

فیلم دختر خوشگل چالوسی کـوس میده

فیلم دختر خوشگل چالوسی کـوس میده

فیلم دختر خوشگل چالوسی کـوس میده | دختر خوشگل چالوسی کوس میده و چه حالی میکنه | كلیپ زیبای سكسی چالوسی ایرانی، دختره خوشگل خیلی حال میكنه وقتی كیر تو كوسش میره

 

رابطه دهانی نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهان شان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌ شوند. نام‌ های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «لیس زدن» است.

ریسک بیماری : بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذتبخش بودن رابطه دهانی

در مردان
مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها خواهد شد، همچنین حرکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت آن موثر باشد. برخی از مردان هم از شریک جنسی شان می خواهند تا سر آلت را به انتهای دهان و قسمت حلق بمالند.
در زنان
لیسیدن چوچوله یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درمورد افرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند. رابطه دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد.

 

فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

عامل روانی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی می کند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دست یابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفاق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی می باشد. به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع بهتر ادرار لازم است.

 

همچنین حس برانگیختگی مردان م یتواند با یک جرقه ذهنی زودگر چند ثانیه صورت پذیرد ، پیرامون موارد مذکور رابطه دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست می دهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب می کنند.

اثر روانی و ذهنیت پردازی در مردان آنقدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که این رابطه حتما برای آنها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان می دهد.

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی می کند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است. رابطه دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌ گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها می شود. باور این موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.

چرا برخی زنان و مردان از رابطه دهانی اجتناب می کنند؟

دلیل اول: این یک رفتار کثیف و چندش آور است ..!؟

با توجه به آنکه آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در برخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمی باشد و لسیدن و مکیدن آن عملی کثیف است.

در حقیقت آلت تناسلی اگرچه محل دفع ادرار می باشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی شود و البته فراموش نکنیم این محل ، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است. این افراد اکثرا آنرا عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز میدهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت به آنرا به تمسخر می گیرند و او را پس می زنند. این رفتار آنها می تواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد.

 

معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنیت اشتباهی قرار داده اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسلی هم اکراه دارند این افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس از تجربه عملی تغییر دیدگاه خواهند داد.

دلیل دوم: این رفتار را درشأن شخصیت خود نمی دانند

اکثر زنان تصور می کنند رابطه دهانی مخصوص روسپیها و بازیگران پورنو می باشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیرمعقولانه و مقایسه شدن با روسپی‌ها می دانند. یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها می شود از انجام آن خودداری می کنند

 

آیا سکس مقعدی می‌تواند لذت بخش باشد؟ چگونه می‌توان رابطه جنسی مقعدی بدون درد برقرار کرد؟ ممکن است شما راجع به رابطه مقعدی شنیده باشید یا دوست داشته باشید آن را امتحان کنید. این رابطه اغلب توسط مردان درخواست می‌شود، اما با این حال برخی زنان هستند که از رابطه مقعدی لذت می‌برند و تمایل به تجربه آن را در رابطه جنسی نشان می‌دهند. گر چه عوارض این نوع رابطه زیاد است و احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی بالاتر است، اما گا فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدههی زوجین برای تنوع در رابطه جنسی خود یا کسب لذت بیش تر برای انجام این رابطه توافق می‌کنند. در ادامه این فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهمقاله به بررسی تمام جوانب رابطه مقعدی می‌پردازیم. با دریافت مشاوره جنسی می‌توانید مسائل و مشکلات مربوط به روابط جنسی خود را مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید. فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

هنگامی فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده که دخول از طریق مقعد صورت گیرد، رابطه جنسی مقعدی نامیده می‌شود. چنین رابطه‌ای با دخول به مقعد زن و یا فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهمرد می‌تواند ایجاد شود. رابطه مقعدی در همجنس گرایی مردان نیز مشاهده می‌گردد. این نوع رابطه جزء روابط جنسی فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده پر خطر است و می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی شود اما با رعایت نکات بهدا فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهشتی می‌توان از بروز بسیاری از عوارض پیشگیری کرد. برای شناخت بیشتر درباره روابط جنسی پرخطر کلیک کنید. فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده
علل گرایش به سکس مقعدی

عموما مردان فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده متقاضیان رابطه جنسی مقعدی هستند. یکی از علل مهم آن، ناتوانی آن‌ها در به ارگاسم رساندن همسرشان است. ممکن است به این انگیزه دوست داشته باشند به طریق دیگری وارد رابطه جنسی شوند یا به دلیل کنجکاو فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهی تم فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهایل به داشتن این نوع رابطه داشته باشند. برخی مردان هم به علت اینکه پوزیشن دخول مقعدی را تحریک کننده تر فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده می‌دانند، دوست دارند در این حالت رابطه جنسی برقرار کنند. علت مهم دیگر تنوع دادن به رابطه جنسی است. فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده
مرد ممکن است دوست داشته باشد با تغییر شکل رابطه جنسی به فعالیت جنسی‌اش غنا ببخشد. برخی از مواقع دختران در رابط فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهه مقعدی مصر هستند، علت این امر می‌تواند ترس از رابطه واژینال، ترس از بارداری و حفظ پرده بکارت باشد. گرایش به این رابطه در افرادی که اقدام به کودک آزاری و تجاوز جنسی می‌کنند بسیار به چشم می‌خورد. برای آشنایی ب فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهیش تر درباره کودک آزاری و تجاوز جنسی کلیک کنید.

فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

مضرات سکس مقعد فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهی

همان طور فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده ک فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهه گفته شد ساختار مقعد مناسب رابطه جنسی و دخول خارجی نیست و در نتیجه رابطه جنسی ممکن است آسیب فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده های جسمی و روانی به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی کامل آسیب های سکس مقعدی می پردازیم: فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

1.سردمزاجی فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

رابطه جنسی در هر جال برای زن درد را به همراه خواهد داشت. تحمل درد در حین رابطه جنسی از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود زنان به فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهمرور زمان نسبت به رابطه جنسی سرد شوند و با توجه به خاطره ناخوشایندشان از رابطه جنسی دیگر تمایلی به برقراری آن نشان ندهند.

2. سکس مقعدی | بی اختیاری مدفوع فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

مخاطی که در فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده واژن وجود دارد در فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده مقعد وجود ندارد. اسفنکتر مقعد که کمک به نگهداری مدفوع می‌ک فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهند، در حین رابطه مقعدی ممکن است آسیب ببیند. این مسئله در دراز مدت اتفاق می‌افتد که منجر به بی اختیاری مدفوع خواهد شد.

3 فیلم دختر خوشگل چالوسی کو فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهس میده. بیماری های مقاربتی

مقعد برای دخو فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهل طراحی فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده نشده است. اما واژن برای مقاربت ساخته شده است. بدین معنا که مقعد مانند واژن دارای ترشحات لیز کننده و روان کننده نیس فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهت. در نتیجه در اثر این خشکی ممکن است بافت مقعد آسیب ببیند و همین آسیب بافتی باعث انتقال بیشتر برخی بیماری‌ها از قبیل اچ آی وی شود.

4. عفونت کردن دستگاه گوارش فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

با توجه به ایفیلم دختر خوشگل چالوسی ک فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهوس میدهن که دخول خارجی برای مقعد مناسب نیست امکان د ارد که پس از رابطه جنسی در مقعد زخم های کوچکی به فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده وجو فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهد فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده بیاید. در اثر این زخم ها عفونت ها و باکتری ها می توانند وارد جریان خون شوند و در نهایت دستگاه گوارش را با عفون فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهت های مختلف و در نتیجه بیماری هایی همچون زگیل، تبخال، عفونت مثانه و بوی بد ترشحات به وجود بیاید. فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

5. ابتلا به بواسیر فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

سکس مقع فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهدی می تواند فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده باعث به وجود آم فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهدن بواسیر شود. هم چنین در صورتی که فرد از قبل بواسیر داشته باشد، به احتمال زیادی پس از راب فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهطه دچار خونریزی شده و بواسیر حادتر و شدید تر می گردد. فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده

6. سکس مقعدی | فشار به فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهکیسه های منی

همان ط فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهور که گفته فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میده شد در برخی مواقع مردان نیز به دلایل متعدد به رابطه جنسی مقعدی روی می آورند. در این صورت دیواره های روده فشار زیا فیلم دختر خوشگل چالوسی کوس میدهدی به آلت تناسلی وارد می کنند. در این شرایط امکان دارد که مایع منی برگردد و فشار زیادی به کیسه ها وارد سازد. برای کسب اطلاعات بیش تر درباره عوارض رابطه مقعدی کلیک کنید.

فیلم دختر خوشگل چالوسی کـوس میده
فیلم دختر حشری خوشگل چالوسی کـوس میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter