عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) | دانلود فیلم سكسی با لینک مستقیم | دانلود فیلم سینمایی ایرانی سكسی با کیفیت عالی ۴K دانلود | دانلود فیلم های سكسی 2017

 

نکات کلی از رابطه جنسی

  • در حین سکس یا رابطه جنسی واژینال آلت تناسلی مرد به داخل واژن می‌رود.
  • پیش نوازی مهم است. هم شما را تحریک جنسی می‌کند و هم آماده می‌کند تا رابطه جنسی برای هر دو شریک زندگی لذت بخش تر شود.
  • داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم، شما و همسرتان را در معرض خطر بارداری و عفونت های مقاربتی (STI)از جمله HIV قرار می‌دهد.
  • کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بارداری بدون برنامه ریزی و STI است.
  • برای اینکه کاندوم ها به طور موثر کارکنند، لازم است قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن، گذاشته شوند.
  • بحث در مورد رابطه جنسی ایمن قسمت مهمی در رابطه جنسی است.

شما ممکن است برای اولین بار در فکر رابطه جنسی باشید و مطمئن نباشید که از کجا باید شروع کنید. یا شاید می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی لذت بخش و ایمن اطلاعات کسب کنید…

وضعیت شما هرچه باشد، پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد رابطه جنسی واژینال را در اینجا خواهید یافت. در این مطلب به آموزش کامل سکس و رابطه جنسی شامل چگونگی پیش نوازی، استفاده از مواد روان کننده و کاندوم، پوزیشن های جنسی و چگونگی رسیدن به سکس ایده آل و ارگاسم می‌پردازیم.

معرفی انواع رابطه جنسی (واژینال، اورال، آنال)

سه حالت کلی که برای رابطه جنسی تعریف می‌شود که در نهایت به ارگاسم ختم شود؛ رابطه جنسی مهبلی یا واژنی (Vaginal Sex)، رابطه جنسی دهانی (Oral Sex) و رابطه جنسی مقعدی (Anal Sex).

این مطلب با توجه به رابطه جنسی واژینال تهیه شده است.

رابطه جنسی واژینال چیست؟

در حین سکس واژینال (یا عنوان کلی رابطه جنسی)، آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد می‌شود.

اگر فیلم های پورنوگرافی تماشا کرده باشید، ممکن است تصور غیرواقعی ای از رابطه جنسی داشته باشید. هیچ روش تنها و یکتای صحیحی برای داشتن رابطه جنسی از طریق واژن وجود ندارد. رابطه جنسی می‌تواند یک تجربه بسیار ملایم و صمیمی یا یک تجربه پرشور و ماجراجویانه باشد.

شما می‌توانید رابطه جنسی را هرطور که خودتان و همسرتان دوست دارید، تجربه کنید.

چگونه سکس داشته باشیم؟

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

پیش نوازی یا Foreplay کمک می‌کند تا هر دو فرد از لحاظ جنسی تحریک شده و آماده رابطه جنسی واژینال باشند. پیش نوازی می‌تواند شامل بوسیدن، نوازش، مالش، لمس یا سکس دهانی باشد. پیش نوازی باید برای هر دو شریک زندگی لذت بخش باشد. برخی افراد ترجیح می‌دهند تنها به پیش نوازی ادامه دهند و رابطه جنسی نداشته باشند.

اگر هر دو طرف مایل به رابطه جنسی از طریق واژن هستید، هرچه هر دو بیشتر تحریک شوید، ورود آلت تناسلی به واژن راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود. لازم است بدانید که هنگامی که واژن شروع به مرطوب شدن می‌کند و آلت تناسلی به نعوظ (حالتی که طی آن بافت‌های نعوظی در آلت پر از خون گشته و این اندام حالت سفت به خود می‌گیرد تا آماده دخول شود) می‌رسد، آماده رابطه جنسی هستید.

اگر نیاز به مشاوره تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست متخصص‌ها

 

چه موقع باید کاندوم را قرار دهیم؟

پس از تحریک و آمادگی برای انجام رابطه جنسی، می‌توانید کاندوم را قرار دهید. کاندوم را روی آلت تناسلی مرد قرار دهید. این کار را باید قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن یا وارد شدن به واژن انجام دهی تا کمترین ریسک اتفاق بیافتد.

چگونه آلت تناسلی مرد را به واژن وارد کنیم؟

هنگامی که آماده شدید، یکی از شما می‌تواند با استفاده از دست خود آلت تناسلی مرد را به آرامی به داخل واژن هدایت کند. وقت بگذارید و تمرین کنید. حتی اگر لازم است چند هفته طول بکشد تا به درستی آن کار را انجام دهید، نگران نباشید، به خصوص وقتی هنوز به بدن یکدیگر عادت نکرده اید.

زمانی که آلت تناسلی مرد داخل شد، می‌توانید بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که آلت تناسلی به داخل واژن هل داده شود و سپس دوباره بخشی از آن خارج شود. کار را به شکل طبیعی انجام دهید که ملایم باشد و اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف راحت هستید.

به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که کاری را شروع کرده اید، به معنای ادامه کار نیست. اگر با کاری که انجام می‌دهید راحت نیستید، شما یا همسرتان می‌توانید در هر زمان مکث کنید یا متوقف شوید.

آیا من به ارگاسم می‌رسم؟

هنگامی که بسیار برانگیخته می‌شوید، تنش و هیجان در بدن شما ایجاد می‌شود، فشار جنسی پس از آن با یک هجوم ناگهانی لذت بخش به نام ارگاسم، آمدن یا اوج گرفتن آزاد می‌شود.

برای خانم ها حساس ترین قسمت بدن آنها کلیتوریس (نقطه جی) است. کلیتوریس یک برجستگی کوچک دقیقاً بالای دهانه واژن است که انتهای آن پر از عصب بوده و نسبت به لمس بسیار حساس است.

بسیاری از خانم ها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس خود دارند. می‌توانید پوزیشن های مختلفی را برای رابطه جنسی واژینال امتحان کنید که به شما امکان می‌دهد بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که باعث تحریک کلیتوریس شود. برخی از افراد برای تحریک آن، تصمیم می‌گیرند که در هنگام رابطه جنسی، کلیتوریس را لمس کنند.

برای اکثر مردان عملی که باعث تحریک آلت تناسلی مرد در واژن شود، انتهای عصب آلت تناسلی را تحریک کرده و باعث ارگاسم آنها می‌شود.

اگر بلافاصله یا حتی اصلاً ارگاسم ندارید، نگران نباشید. زمان لازم است تا بدانید چه چیزی برای شما و شریک زندگی شما مفید است. هم زن و هم مرد می‌توانند از رابطه جنسی واژینال لذت ببرند حتی اگر این کار باعث ارگاسم آنها نشود.

مطالعه بیشتر:ارگاسم چیست؟ پیچیده‌ترین و لذت بخش ترین تجربه بشری!

بهترین پوزیشن برای رابطه جنسی از واژن چیست؟

افراد مختلف از چیزهای مختلف لذت می‌برند و گزینه های زیادی وجود دارد. یک پوزیشن مشترک، پوزیشن قرارگیری زن در زیر و مرد بر روی او یا Missionary است. در این پوزیشن زن دراز کشیده، در حالی که مرد دراز کشیده یا نشسته است. مرد بالا یا روبرو است، در حالی که زن در زیر قرار دارد.

اگر برای اولین بار است که رابطه جنسی برقرار می‌کنید، پوزیشنی را انتخاب کنید که هر دو با آن احساس راحتی کنید. همانطور که بدن یکدیگر را بهتر می‌شناسید، م فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ی‌توانید پوزیشن های مختلفی را آزمایش کنید و آنچه را که هر دو بیشتر دوست دارید، انجام دهید. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

افسانه های جنسی و حقایق جنسی

اگر زنی باکره باشد، آیا همیشه در اولین رابطه جنسی فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) خونریزی می‌کند؟

خیر! برخی از خانم ها در اولین باری که رابطه جنسی برقر فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ار می‌کنند (که به سکس پرده زنی معروف است)، خونریزی می‌کنند و برخی دیگر خونریزی ندارند. هر دو حالت طبیعی است. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

پرده بکارت یک تکه پو فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ست نازک است که تا حدی قسمت ورودی واژن را پوشانده است. اگر قبلا پاره نشده باشد، به طور مع فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)مول اولین باری که زن رابطه جنسی واژینال ایجاد می‌کند، پاره می‌شود، اما گاهی سایر موارد نیز باعث می‌شود که از بین برود، از جمله ورزش های سنگین و یا اسب سواری. و گاهی نی فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ز به خاطر فرم و حالت خاص پرده بکارت، پارگی ای اتفاق نم فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ی‌افتد. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

اگر در هر بار رابطه جنسی همچنان به خونریزی ادامه می‌دهید، بهتر است با یک متخصص سکس‌تراپی یا اورولوژیست صحبت کنید تا مطمئن شوید جای نگرانی نیست. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

مطالعه بیشتر:در چه صورت باید به سکس تراپیست فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) مراجعه کنم؟

آیا ممکن است در اولین رابطه جنسی، باردار شوم؟

بله! این امکان پذ فیلم فیلم س فیلم سـكسی خارجی فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)یر است. اگر رابطه جنسی محافظت شده ای نداشته باشید، ممکن است باردار شوید.

اگر بعد از رابطه ج فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)نسی داخل واژن را شستشو دهم، می‌توانم مایع منی را تمیز کنم

خیر! اگر بخواهید د فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)اخل واژن خود را تمیز کنید، در هر حال قادر نخواهید بود، تمام منی ای که داخل شده را از بین ببرید و احتمال بارداری متوقف نمی‌شود. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

آیا شریک زندگی من می‌تواند آلت تناسلی خود را قبل از انزال خارج کند تا مطمئن شود من باردار نمیشوم؟

خیر! روش “خروج” یا “کشید فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ن” همیشه بارداری را متوقف نمی‌کند. دلیل این امر آن است که مقداری مایع منی می‌تواند قبل از انزال به داخل واژن نشت کند. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

رابطه جنسی یک غر ی فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)زه طبیعی در وجود انسان‌ها است و از نظر روانشناسی یک ابزار برای نشان دادن روابط عاطفی عمیق بین دو شخص محسوب می‌شود. پس اگ فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ر از رابطه لذتی نمی‌برید، باید علت آن را شناسایی کرده و درجهت رفع آن اقدام کنید. سکس به روش‌ها و اشکال مختلفی انجام می‌شود اما معنایی فراتر از آمیزش جنسی دارد؛ با یادگیری روش صحیح س فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)کس می‌توانید کیفیت رابطه زناشویی‌تان را ارتقا داده و به اوج لذت برسید. مشاوره جنسی می‌تواند اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری در این زمینه به شما ارئه دهد. در ادامه مقاله به برر فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)سی کامل رابطه جنسی می پردازیم؛ پس با ما همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

هر عملی که بتواند باعث فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)تحریک جنسی توسط شخصی دیگری شود، رابطه جنسی نا فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)میده م فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ی‌شود. روابط جنسی معنا فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ی فرای آمیزش جنسی را در بر گرفته و اعمال دیگری مانند معاشقه، بوسیدن، نوازش کردن، آمیزش دهانی و… ر فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ا شامل می‌شود. داشتن تمایل جنسی یکی از شاخصه‌های اصلی هر انسانی است که برای ابراز احساسات از آن استفاده می‌کند. اگر تحریک جنسی توسط خود فرد و با تخیلات جنسی صورت گیرد، خودارضایی نامیده می‌شو فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)د. برای کسب اطلاعات بیشتر در فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) زمینه تخیلات جنسی کلیک کنید. فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

اینفوگرافیک رابطه فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)جنسی

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
فواید رابطه جنسی

درست است که م فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)یل به برقراری رابطه جنسی در اصل برای بچه‌دار شدن در انسان پدید آمده اما تولد فرزند تنها فایده‌ خاص از سکس نیست. در واقع اگر آمیزش جنسی در شرایط مناسب انجام شود، می‌تواند در ابعاد مختلف سلامت جسم و روان انسان تأثیر بگذارد.
برای مثال اکثر تحقی قات نشان می‌دهند که داشتن عملکرد جنسی مناسب و احساس رضایت از رابطه زناشویی تا حد بسیاری با کاهش استرس‌ها و اضطراب‌های روزمره در ارتباط است. هم چنین این امر با ارتقای سیستم ایمنی می‌تواند احتمال بروز بسیاری از بیماری‌ها را نیز کاهش فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) دهد.
پژوهش‌هایی که کیفیت روابط جنسی را در افراد میانسال مورد بررسی قرار داده‌اند، بیانگر این هستند که رضایت جنسی در این دوران حتی می‌تواند بر عملکرد ذهن نیز تأثیر بگذارد و با ایجاد فعالیت بیشتر در قسمت هیپوکامپ در بهبود عملکرد حافظه فرد نیز نقش داشته باشند. به طور فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)کل می‌توان گفت داشتن مقدار مناسبی رابطه جنسی در این دوران که با رضایت خاطر همراه باشد، می‌تواند مشکلات ذهنی مرتبط ب فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ا سن را کاه فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)ش داده و به انعطاف‌پذیری مغز فرد کمک کند. در صورتی که از روابط جنسی لذت نبرده و پس از سکس دچار عذاب وجدان می‌شوید، مقاله عذاب وجدان بعد از رابطه جنسی را مطالعه نمایید.
فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

دلایل برقراری رابطه جنسی

هر کسی می‌تواند به دلایل فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم) مختلفی رابطه جنسی برقرار کند. که از جمله مهمترین این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
_بچه دار شدن
_تجربه لذت جنسی فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
_بیان عشق و عواطف دیگر
_تمدد اعصاب فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
_تجربه نزدیکی و صمیمیت
_اختلالات جنسی
و… فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)
دانلود فیلم سـكسی خارجی با كیفیت بالا (لینك مستقیم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter