عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) | سکس کلیپ های فیلم و بهترین فیلم های پورنو داغ دیدن بهترین در وب سایت ما | فیلم سکسی زنان شیمیل باشگاه مهندسان دوجنسه ها

 

خود ارضایی چیست و آیا می توان آن را ترک کرد ؟

خود ارضایی شیوه ای از تحریک جنسی می باشد که به صورت فردی انجام می شود و نیازمند شریک جنسی نیست و فرد در این حالت اندام جنسی خود را تحریک می کند و از این راه ممکن است ارضا شود . اما اگر این کار به مدت طولانی تکرار شود سبب ایجاد مشکلات روحی و روانی خواهد شد . افراد متاهل و مجرد هر دو گروه ممکن است به خود ازضایی بپردازند و برای درمان آن نیازمند مشاوره جنسی می باشد .

طبق نظر بهترین روانشناس کودک خود ارضایی در کودکان و نوجوانان نیز وجود دارد اما تفاوت خود ارضایی کودکان و بزرگسالان در این است که در آن ها لذت جنسی تجربه نمی شود بلکه به عنوان کنجکاوی این کار را انجام می دهند و اگر تعداد دفعات آن زیاد باشد نیازمند بررسی خواهد بود زیرا در طولانی مدت ممکن است برای آن ها نیز مشکلاتی را ایجاد کند .

خود ارضایی در افراد متاهل باعث آشوب در زندگی زناشویی و رابطه ی جنسی او با همسرش خواهد شد و حتی در طولانی مدت کژکاری های جنسی ، اختلال در عملکرد جنسی ، بی میلی جنسی و … را ایجاد خواهد کرد به همین دلیل نباید آن را نادیده گرفت و برای درمان آن و بهبود بخشیدن شرایط و رابطه با همسر از مشاوره پیش از ازدواج استفاده کرد .

 

چرا افراد خود ارضایی می کنند ؟

افراد به خاطر عوامل مختلفی ود ارضایی می کنند که تشخیص درست آن باید از سوی فردی متخصص باشد بر اساس مطالعات مشاوره خانواده در شمال تهران خود ارضایی می تواند به دلیل وجود مشکلات زناشویی در جوانان باشد زمانی که به دلیل دور بودن از شریک عاطفی خود توانایی بر قراری رابطه جنسی به اندازه مورد نظر نداشته باشند ممکن است به خود ارضایی بپردازند . برخی از افراد زمانی که لذت جنسی از رابطه خود نداشته باشند و ارضا نشوند نیز ممکن است خود ارضایی داشته باشند به همین دلیل در چنین شرایطی درمان مشکلات جنسی در مراکز مشاوره شمال تهران در جهت بهبود رابطه زوجین اهمیت دارد بسیاری از افراد در جامعه ما ممکن است از بیان کردن چنین مشکلی اجتناب کنند اما برای حفظ رابطه نادیده نگرفتن و شروع درمان مناسب مهم است .

از موارد دیگر که موجب ایجاد خود ارضایی در فرد می شود وسواس می باشد . اختلال وسواس به شدت زندگی و افکار فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و به عبارتی خود ارضایی فرد از روی این اختلال می باشد نه کسب لذت و موارد دیگر که در بالا به آن اشاره شد . به این صورت که فرد از انجام آن لذتی کسب نمی کند اما توانایی قطع کردن آن را نیز ندارد و فقط از روی تکرار کردن به شکل وسواسی می باشد و در برابر متوقف کردن آن مقاوم است . داشتن افکار تکراری در باره ی این موضوع نیز ممکن است به دلیل وسواس باشد به همین دلیل نیازمند بررسی، تشخیص و درمان می باشد تا فرد بتواند آن را کنترل کند .بسیاری از عوامل دیگر نظیر استرس ، فشار زندگی و … می تواند در ایجاد آن نقش داشته باشد .

 

عوارض خود ارضایی چیست ؟

خود ارضایی از لحاظ جسمی و روانی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد برای مثال خود ارضایی موجب ضعیف کردن بدن و خستگی ، سر درد ، درد پا ها و کمر ، مشکلات خواب و …. می شود و همچنین کاهش تمرکز ، مشکلات عصبی و پرخاشگری ، احساس گناه و سرزنش خود ، افسردگی ، کاهش عزت نفس را ایجاد می کند . همانطور که در قسمت بالا نیز اشاره کردیم خود ارضایی رابطه سالم بین زوجین را به خطر می اندازد و ممکن است نارضایتی جنسی را در پی داشته باشد و این در مرور زمان باعث سرد شدن زوجین از یکدیگر خواهد شد به همین دلیل در جهت ترک آن باید اقدام نمود .

چگونه می توان خود ارضایی را ترک کرد ؟

یادگیری مهارت های جدید و سرگرم کردم خود با اموری که ذهن شما را فعال نگه دارد و در نتیجه فرصتی برای افکار خود ارضایی باقی نماند حتی ورزش کردن و فعالیت های بدنی نظیر شنا کردن ، می تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد و اشتیاق برای خود ارضایی را کاهش دهد .

گذراندن وقت با دیگران :

زمانی که بتوانید رابطه خوبی با همسر ، خانواده ، دوستان و …. بر قرار سازید و از لحاظ اجتماعی خود را فعال نگه دارید می توانید در کاهش آن موفق باشید .

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

کمک از مشاوران :

از آن جایی که خود ارضایی از جمله عادت هایی نادرستی میباشد که می توان آن را به عنوان اعتیاد به شمار آورد زیرا در مدت زمان طولانی فرد آن را تکرار می کند و این عادت اشتباه را در زندگی خود رواج می دهد و در نتیجه به صورت اعتیاد باقی می ماند و از لحاظ روحی ، ذهنی و روانی فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد به همین دلیل برای این که بتوانید این رفتار نادرست را ترک کنید و این عادت مخرب را شکست دهید باید به صورت قاطعانه نسبت به ترک آن تصمیم بگیرید از روانشناسان و مشاوران در این زمینه کمک و راهنمایی دریافت کنید . مشاوران دلیل این خود ارضایی را که در قسمت بالا اشاره کردی را تشخیص داده و بر اساس آن درمان را آغاز می کنند

نتایج یک پژوهش در مورد رفتار و تمایلات جنسی مردم بریتانیا نشان می‌دهد که احتمال بی‌علاقگی زنان به سکس در شرایطی که با همسر یا دوست خود زندگی می کنند، دو برابر مردان است.

در این پژوهش مشخص شد که با گذشت زمان و بالا رفتن سن، میل جنسی، هم در زنان و هم در مردان کاهش می یابد ولی طولانی بودن رابطه معمولا باعث بی‌علاقگی بیشتر در میان زنان می‌شود.

در مجموع کاهش سلامت و فقدان نزدیکی عاطفی، هم روی علاقه مردان و هم علاقه زنان به سکس تاثیر می‌گذارد. این پژوهش برمبنای تجارب شخصی حدود ۵۰۰۰ هزار مرد و ۶۷۰۰ زن تهیه شده است.

پژوهشگران بریتانیایی می‌گویند در مورد کاهش تمایل جنسی صرفا به جای تجویز دارو باید با در تمام جنبه‌های زندگی یک فرد را در نظر گرفت.

آماندا میجر روان درمانگر جنسی می‌گوید از دست دادن علاقه به سکس لزوما غیرعادی نیست و این تغییر در تمایل مردان و زنان به سکس دلایل گوناگونی دارد.

خانم میجر می‌گوید:”برای بعضی یک شرایط و حالت عادی است و برای دیگران باعث درد و مصیبت می‌شود.”

در مجموع ۱۵ درصد از مردان و ۳۴ درصد از زنانی که در این نظرسنجی شرکت کردند می‌گویند در سال گذشته طی دوره‌ای سه ماهه و حتی طولانی‌تر اصلا رابطه جنسی نداشته‌اند.

  • چرا نمی خواهم با مردی که دوستش دارم، سکس داشته باشم؟
  • سکس برای یک دهم زنان دردناک است
  • سکس غیرعادی، خوب؟ بد؟ زشت؟
  • تماشای پورن در سن کم احتمال دیدگاه‌ جنسیت‌زده را در مردان افزایش می‌دهد
  • عشق (و سکس) حلال؛ مشک فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)لات روابط زن و مرد در جوامع مسلمان
فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

منبع تصویر،GETTY IMAGES فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

 

در میان مردان بی‌علاقگی به سکس در گروه سنی ۳۵ تا ۴۴ ساله بیش از همه بود در صورتی که در میان زنان این مسئله بیشتر در گروه سنی ۵۵ تا ۶۴ ساله وجود داشت. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

پژوهشگران دریافتند که دا فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)شتن فرزندان خردسال یکی از دلایل شاخص بی‌علاقگی به سکس برای زنان است. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

عدم سلامت جسمی و روحی، فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)ارتباط ضعیف بین زوج و فقدان تماس عاطفی در طول عمل جنسی دلایل اصلی از دست دادن تمایل به سکس، هم برای مردان و هم برای زنان است. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)فی فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)لم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

اما به گفته پژوهشگران دانش فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)گاه ساو فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)ت‌همپتون و یونیورسیتی کالج لندن، هیچ شواهدی مبنی بر اینکه یائسگی باعث کاهش میل جنسی می‌شود وجود ندارد. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

پژوهش و نظرسنجی رف فیلم سـک فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)سی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)تار جن فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)سی مردم بریتانیا نشان می‌دهد برای افرادی که “صحبت کردن در مورد سکس” با شریک زندگی‌شان برای آنها راحت است، احتمال بی‌علاقگی به سکس کمتر است.

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)line

 

پنج توصیه برای احیای تمایل به سکس

  • از همان ابتدا در این فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)مورد صحبت کنید و نگذارید به یک مشکل مزمن بدل شود. بی‌توجهی به این موضوع باعث تبدیل شدن آن به یک مش فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)کل جدی و به وجود آمدن احساس بی‌تمایلی می‌شود. اگر نمی‌توانید درباره این موضوع صحبت کنید، دلیلش را پیدا کنید و با آن برخورد کنید. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)
  • شیوه‌های دیگر نزدیک فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) شدن به زوجتان مثل گرفتن دست، صحبت کردن به نرمی، بغل کردن و نوازش یکدیگر را به جای سکس آزمایش کنید.
  • این احساس که گویا به شما گوش نمی‌دهند به یک مانع بزرگ در سکس بدل می‌شود در نتیجه کاری کنید که زوج شما احساس کند مورد توجه قرار می‌گیرد و برای شما مهم است.
  • با مراجعه به روان درمانگر جنسی، مشاوران خانواده و حتی پزشک خانواده کمک بیشتری بگیرید.
  • راحت باشید. بسیاری از فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) ر فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)وابط وقتی جنسی نیستند به خوبی پیش می‌روند، البته اگر نتیجه‌ای با فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)شد که هر دو طرف به آن برسند.
line

 

به گفته پژوهشگران د فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)ر مورد آن دسته از افرادی که شریک زندگی آنها مشکلات جنسی دارد یا کسانی که از رابطه زناشویی خود چندان راضی فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) نیستند احتمال بی علاقگی به سکس بیشتر از سایرین است. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

این پژوهش فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) نشان می‌دهد که در میان زنان “نداشتن تمایل یکسان با شریک زندگی خود به سکس و یا تفاوت سلیقه در جزییات و شیوه آمیزش جنسی از جمله دلایل عمده از دست دادن تمایل به سکس است.”

سینتیا گراهام پروفسور سلامت سکس و باروری در دانشگاه ساوت‌همتون می گوید نتایج این پژوهش دانش ما از دلایل بی علاقگی مردان و فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) زنان به سکس و همین طور راه‌های درمان آن را افزایش می فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)‌دهد فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)).

“این پژوه ش تاکید فیلم سـکسی از دو جنسه ها فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) (با کیفیت بالا)ی است بر ضرورت سنجش و در صورت لزوم درمان مشکلات جنسی در سطح جامعه و همین طور در یک رابطه مشخ فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)ص، و در عین حال ویژگی‌های هر یک از دو جنسیت هم باید در نظر گرفته شود.” فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

خانم گراهام تاکید می فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)‌کند که این مشکل را نمی‌توان با تجویز یک دارو حل کرد:”این نکته بسیار مهم است که صرفا به داروهای ضد افسردگی بسنده نکن فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)یم.”

سازمان غذا و داروفیلم سـکسی فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا) از دو جنسه ها (با کیفی ت بالا)ی آمریکا اخیرا تجویز اولین داروی تقویت میل جنسی در زنان را تصویب کرد که فلیبانسرین نام دارد. فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

آماندا میجر می گوید: فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)”سکس یک امر بسیار شخ فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)صی است و صحبت کردن در مورد آن می‌تواند باعث خجالت شود، ولی صحبت کردن معمولا بهترین راه برای بهبود فعالیت جنسی است.” فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

فیلم سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)
فیلمهای سـکسی از دو جنسه ها (با کیفیت بالا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter