عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان | فیلم سکسی همجنس بازی زنان | فیلم سکسی همجنس بازی زنان لزبین | گی زن ومرد | لزبین روی تخت خواب | فیلم سوپر همجنس بازان مرد

 

نتایج یک پژوهش در مورد رفتار و تمایلات جنسی مردم بریتانیا نشان می‌دهد که احتمال بی‌علاقگی زنان به سکس در شرایطی که با همسر یا دوست خود زندگی می کنند، دو برابر مردان است.

در این پژوهش مشخص شد که با گذشت زمان و بالا رفتن سن، میل جنسی، هم در زنان و هم در مردان کاهش می یابد ولی طولانی بودن رابطه معمولا باعث بی‌علاقگی بیشتر در میان زنان می‌شود.

در مجموع کاهش سلامت و فقدان نزدیکی عاطفی، هم روی علاقه مردان و هم علاقه زنان به سکس تاثیر می‌گذارد. این پژوهش برمبنای تجارب شخصی حدود ۵۰۰۰ هزار مرد و ۶۷۰۰ زن تهیه شده است.

پژوهشگران بریتانیایی می‌گویند در مورد کاهش تمایل جنسی صرفا به جای تجویز دارو باید با در تمام جنبه‌های زندگی یک فرد را در نظر گرفت.

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

آماندا میجر روان درمانگر جنسی می‌گوید از دست دادن علاقه به سکس لزوما غیرعادی نیست و این تغییر در تمایل مردان و زنان به سکس دلایل گوناگونی دارد.

خانم میجر می‌گوید:”برای بعضی یک شرایط و حالت عادی است و برای دیگران باعث درد و مصیبت می‌شود.”

در مجموع ۱۵ درصد از مردان و ۳۴ درصد از زنانی که در این نظرسنجی شرکت کردند می‌گویند در سال گذشته طی دوره‌ای سه ماهه و حتی طولانی‌تر اصلا رابطه جنسی نداشته‌اند.

 • چرا نمی خواهم با مردی که دوستش دارم، سکس داشته باشم؟
 • سکس برای یک دهم زنان دردناک است
 • سکس غیرعادی، خوب؟ بد؟ زشت؟
 • تماشای پورن در سن کم احتمال دیدگاه‌ جنسیت‌زده را در مردان افزایش می‌دهد
 • عشق (و سکس) حلال؛ مشکلات روابط زن و مرد در جوامع مسلمان

منبع تصویر،GETTY IMAGES

در میان مردان بی‌علاقگی به سکس در گروه سنی ۳۵ تا ۴۴ ساله بیش از همه بود در صورتی که در میان زنان این مسئله بیشتر در گروه سنی ۵۵ تا ۶۴ ساله وجود داشت.

پژوهشگران دریافتند که داشتن فرزندان خردسال یکی از دلایل شاخص بی‌علاقگی به سکس برای زنان است.

عدم سلامت جسمی و روحی، ارتباط ضعیف بین زوج و فقدان تماس عاطفی در طول عمل جنسی دلایل اصلی از دست دادن تمایل به سکس، هم برای مردان و هم برای زنان است.

اما به گفته پژوهشگران دانشگاه ساوت‌همپتون و یونیورسیتی کالج لندن، هیچ شواهدی مبنی بر اینکه یائسگی باعث کاهش میل جنسی می‌شود وجود ندارد.

پژوهش و نظرسنجی رفتار جنسی مردم بریتانیا نشان می‌دهد برای افرادی که “صحبت کردن در مورد سکس” با شریک زندگی‌شان برای آنها راحت است، احتمال بی‌علاقگی به سکس کمتر است.

پنج توصیه برای احیای تمایل به سکس

 • از همان ابتدا در این مورد صحبت کنید و نگذارید به یک مشکل مزمن بدل شود. بی‌توجهی به این موضوع باعث تبدیل شدن آن به یک مشکل جدی و به وجود آمدن احساس بی‌تمایلی می‌شود. اگر نمی‌توانید درباره این موضوع صحبت کنید، دلیلش را پیدا کنید و با آن برخورد کنید.
 • شیوه‌های دیگر نزدیک شدن به زوجتان مثل گرفتن دست، صحبت کردن به نرمی، بغل کردن و نوازش یکدیگر را به جای سکس آزمایش کنید.
 • این احساس که گویا به شما گوش نمی‌دهند به یک مانع بزرگ در سکس بدل می‌شود در نتیجه کاری کنید که زوج شما احساس کند مورد توجه قرار می‌گیرد و برای شما مهم است.
 • با مراجعه به روان درمانگر جنسی، مشاوران خانواده و حتی پزشک خانواده کمک بیشتری بگیرید.
 • راحت باشید. بسیاری از روابط وقتی جنسی نیستند به خوبی پیش می‌روند، البته اگر نتیجه‌ای باشد که هر دو طرف به آن برسند.

به گفته پژوهشگران در مورد آن دسته از افرادی که شریک زندگی آنها مشکلات جنسی دارد یا کسانی که از رابطه زناشویی خود چندان راضی نیستند احتمال بی علاقگی به سکس بیشتر از سایرین است.

این پژوهش نشان می‌دهد که در میان زنان “نداشتن تمایل یکسان با شریک زندگی خود به سکس و یا تفاوت سلیقه در جزییات و شیوه آمیزش جنسی از جمله دلایل عمده از دست دادن تمایل به سکس است.”

سینتیا گراهام پروفسور سلامت سکس و باروری در دانشگاه ساوت‌همتون می گوید نتایج این پژوهش دانش ما از دلایل بی علاقگی مردان و زنان به سکس و همین طور راه‌های درمان آن را افزایش می‌دهد.

“این پژوهش تاکیدی است بر ضرورت سنجش و در صورت لزوم درمان مشکلات جنسی در سطح جامعه و همین طور در یک رابطه مشخص، و در عین حال ویژگی‌های هر یک از دو جنسیت هم باید در نظر گرفته شود.”

خانم گراهام تاکید می‌کند که این مشکل را نمی‌توان با تجویز یک دارو حل کرد:”این نکته بسیار مهم است که صرفا به داروهای ضد افسردگی بسنده نکنیم.”

سازمان غذا و داروی آمریکا اخیرا تجویز اولین داروی تقویت میل جنسی در زنان را تصویب کرد که فلیبانسرین نام دارد.

آماندا میجر می گوید: “سکس یک امر بسیار شخصی است و صحبت کردن در مورد آن می‌تواند باعث خجالت شود، ولی صحبت کردن معمولا بهترین راه برای بهبود فعالیت جنسی است.”

تأثیرات رابطه جنسی بر بدن و سلامت چیست؟

داشتن یک زندگی جنسی سالم هم از نظر روحی روانی و هم از نظر فیزیکی مفید است. رابطه جنسی به شما راهی برای برقراری ارتباط فیزیکی با فرد دیگر می دهد. از طرفی لذت جنسی هم فواید زیادی از نظر سلامت فردی و اجتماعی به همراه دارد. وقتی که فرد به ارگاسم برسد، بدن شما حسی قوی از ارضای طبیعی پیدا می کند. چرا که بدن در موقع ارگاسم هورمون اندورفین که کاهش دهنده طبیعی درد است را آزاد می‌کند، و که حس خوبی ایجاد می‌کند.

فواید سکس از نظر سلامت فردی شامل موارد زیر است:

 • سلامت عمومی بهتر
 • خواب بهتر
 • اعتماد به نفس بالاتر
 • تناسب اندام بهتر
 • تنش و استرس کمتر
 • عمر طولانی تر

علاوه بر موارد فوق سکس می تواند به سلامت اجتماعی افراد نیز کمک کند. به عنوان مثال فردی که یک رابطه جنسی سالم و رضایت بخش با شریک جنسی خود دارد، یک صمیمیت و حال خوب دو طرفه را تجربه می کند. همچنین اعتماد به نفسی که در فرد شکل میفیلم سـ فیلم سـکسی همجنسبازی زنانکسی همجنسبازی زنان گیرد منجر به مسئولیت پذیری بیشتر و بهبود روابط اجتماعی آن شخص می شود. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

تأثیر سکس و فشار خون بر یکدیگر

در خانم هایی که در سنین بالا به ا فیلم سـکسی همجنسبازی زنانرضای جنسی می رسند، احتمال داشتن فشار خون بالا کمتر است. اگرچه در آقایان مسن اینگونه نیست. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

آیا فشارخون بالا بر سکس تاثیر می گذارد؟ فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فشار خون بالا به تدریج و فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانفیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانگی رگ های قلب و مغز می شود، که عروق آ لت تناسلی را نیز تنگ و خونرسانی به آن را دشوار می کند. در نتیجه فشار خون بالا می تواند بر شور جنسی و همچنین توانایی مرد در نعوظ آلت تناسلی اثر بگذارد. داروهای مربوط به درمان فشار خون بالا نیز همین اثرات را دارند. با وجود اینکه در خیلی از مواقع افراد مبتلا به فشار خون بالا در رابطه جنسی مشکلی ندارند، اما فیلم سـکسی همجنسبازی زنانبهترین راهکار مشورت با پزشک می باشد. به ویژه اگر مشکلاتی مثل اختلال در نعوظ نیز مشاهده شوند. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

اثر رابطه جنسی بر ضربان قلب فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

سکس فیلم سـکسی همجنسبازی زنان موجب افزایش میزان ضرب فیلم سـکسی همجنسبازی زنانفیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانافیلم سـکسی همجنسبازی زنانن قلب می شود. علاوه بر آن به تنظیم کردن میزان استروژن و تستوسترون بدن شما نیز کمک می کند. وقتی یکی از این هورمون ها کمتر از میزان طبیعی م فیلم سـکسی همجنسبازی زن فیلم سـکسی همجنسبازی زنانانورد نیاز بدن باشد، برای فرد مشکلاتی مانند پوکی استخوان یا مشکلات قلبی به همراه خواهد داشت. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان
اگر فشارخون بالا دارید یا قرص های فشارخون مصرف می کنید، برای بهتر شدن رابطه جنسی با پزشک مشورت کنید.

انواع روش های آمیزش جنسی فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

انواع گوناگونی از روش های آمیز فیلم سـکسی همجنسبازی زنانش یا فیلم سـکسی همجنسبازی زنان رابطه جنسی وجود دارد. در اینجا به شرح و بررسی انواع سکس می‌پردازیم. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

1. تحریک کردن با لمس فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

تحریک بخش های مختلف بدن احساسات مختلفی ایجاد می کند. لمس تمامی نقاط بدن برای کشف نقاط حساس بدن شریک ‌جنس فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانی نوعی از رابطه بدون دخول است که موجب شناخت و اعتماد می شود. در برخی افراد ممکن است گردن حساس تر باشد، در برخی پا ها و …. این تحریک ها می تواند با لمس کردن، بوسیدن یا مکیدن نقاط مختلف بدن صورت بگیرند. نقاط فیلم سـکسی همجنسبازی زنان حساس بدن خود و شریک جنسی خود را بدانید و در مرحله ی معاشقه فیلم سـکسی همجنسبازی زنانسعی کنید بدن شریک جنسی خود را لمس کنید. در ادامه ی مطلب، با نقاط حساس بدن زنان و مردان آشنا خواهید شد. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

2. رابطه دهانی (اورال سکس – Oral Sex)

لیسیدن آلت تناسلی فیلم سـکسی همجنسبازی زنان، خوردن آلت تناسلی و مکیدن آلت تناسلی؛ همه نام‌های دیگر رابطه دهانی هستند و فیلم سـکسی همجنسبازی زنان می‌توان آن را یکی از انواع سکس دانس فیلم سـکسی همجنسبازی زنانت فیلم سـکسی همجنسبازی زنان. در این رابطه از دهان برای تحریک اندام جنسیِ شریک جنسی استفاده می شود. برخی افراد رابطه دهانی را دوست دارند و برخی فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زناندیگر ندارند. یا حتی برخی دوست دارند رابطه دهانی دریافت کنند، ولی خود رابطه دهانی را انجام نمی دهند. همه این حالات طبیعی می باشند. همه چیز بستگی به علایق خود فرد دارد و باید شریک جنسی خود را نیز از آن ها مطلع کند. رابطه دهانی در هر دو جنس مرد یا زن رایج می باشد. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

از طریق رابطه دهانی احتمال بارداری فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانوجود ندارد، اما ممکن است به بیماری‌های مقاربتی مبتلا شوید. احتمال ابتلا به این بیماری ها، در روابط مقعدی و واژنی بیشتر از رابطه دهانی می باشد. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

3.رابطه مقعدی (سکس آنال – Anal Sex)

رابطه مقعدی یکی از انواع آلترناتیو سکس است که با وارد شدن آلت تناسلی مرد یا اسباب‌بازی‌های جنسی به درون مقعد (باسن) پارتنر همراه است. برخی افراد از این رابطه لذت می‌برند و برخی دیگر، اصلا آن را دوست ندارند. رابطه جنسی برای هر دو طرف بای فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنانفیلم سـکسی همجنسبازی زناند با حس خوب و لذت همراه باشد. پس اگر شما علاقه ای به رابطه مقعدی ندارید، نباید کسی شما را بابت آن تحت فشار قرار بدهد. فیلم سـکسی همجنسبازی زنانفیلم سـکسی همجنسبازی زنان اگر عضلات خود را شل نکنید، آرامش نداشته باشید و از روان کننده ها استفاده نکنید، رابطه مقعدی می‌تواند آسیب زا باشد. گاهی ا فیلم سـکسی همجنسبازی زنانوقات داشتن رابطه مقعدی (آنال) می‌تواند منجر به بروز خونریزی مقعدی هم بشود. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

4.رابطه با انگشت یا دست (انگشت کردن – Fingering) فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

در ا فیلم سـکسی همجنسبازی زنانین رابطه،فیلم سـکسی همجنسبازی زنان تحریک اندام های جنسی و ارضای جنسی برای طرفین با استفاده از انگشت‌ه فیلم سـکسی همجنسبازی زنانا یا دست صورت می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توا ف فیلم سـکسی همجنسبازی زنانیلم سـکسی همجنسبازی زنانن گفت رابطه با دست، همان خودارضایی به همراه شریک جنسی و به دست او است. دقیق‌اش را بخواهید، نمی‌توان استفاده ا فیلم سـکسی همجنسبازی ز فیلم سـکسی همجنسبازی زنان نانز دست برای رابطه جنسی را یکی از انواع سکس دانست. این نوع از رابطه جنسی تنها بخشی از یک رابطه است و اغلب اوقات فیلم سـکسی همجنسبازی زنان هم فیلم سـکسی همجنسبازی زنان از این نوع رابطه برای پیش‌نوازی و آماده‌سازی پارتنر استفاده می‌شود. فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

5.خودارضایی (Masturbation) فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

خود ارضایی نوع ایمن‌تر فیلم سـکسی فیلم سـکسی همجنسبازی زنان همجنسبازی زنانی از رابطه جنسی است. در بلند مدت با تکرار زیاد، این عمل عوارضی برای فرد خواهد داشت. برای شناخت بهتر خ فیلم سـکسی همجنسبازی زنانودارضایی و آسیب های احتمالی آن خ فیلم سـکسی همجنسبازی زنانودارضایی چیست و چه عوارضی دارد؟ را مطالعه کنید. خودارضایی هم در مورد مردان و هم در مورد فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان فیلم سـکسی همجنسبازی زنان زنان صادق فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

فیلم سـکسی همجنسبازی زنان
دانلود فیلم سـکسی همجنسبازی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter