عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 23, 2024

فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی | سکس گروهی ایرانی | گروهی ایرانی | سکس ایرانی زن بلوند و حشری از کون و گائیده شدن | سوراخ کونش | فیلم سکس ضربدری زوج‌های ایرانی

 

رابطه دهانی نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهان شان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌ شوند. نام‌ های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «لیس زدن» است.

ریسک بیماری : بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذتبخش بودن رابطه دهانی

در مردان
مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها خواهد شد، همچنین حرکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت آن موثر باشد. برخی از مردان هم از شریک جنسی شان می خواهند تا سر آلت را به انتهای دهان و قسمت حلق بمالند.

فیلم سـکس گروهی ایرانی

در زنان

لیسیدن چوچوله یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درمورد افرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند. رابطه دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد.

فیلم سـکس گروهی ایرانی

دلایل روانی لذت از این مدل رابطه چیست؟

عامل روانی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی می کند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دست یابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفاق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی می باشد. به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع بهتر ادرار لازم است.

 

همچنین حس برانگیختگی مردان م یتواند با یک جرقه ذهنی زودگر چند ثانیه صورت پذیرد ، پیرامون موارد مذکور رابطه دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست می دهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب می کنند.

اثر روانی و ذهنیت پردازی در مردان آنقدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که این رابطه حتما برای آنها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان می دهد.

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی می کند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است. رابطه دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌ گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها می شود. باور این موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.

چرا برخی زنان و مردان از رابطه دهانی اجتناب می کنند؟

دلیل اول: این یک رفتار کثیف و چندش آور است ..!؟

با توجه به آنکه آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در برخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمی باشد و لسیدن و مکیدن آن عملی کثیف است.

در حقیقت آلت تناسلی اگرچه محل دفع ادرار می باشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی شود و البته فراموش نکنیم این محل ، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است. این افراد اکثرا آنرا عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز میدهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت به آنرا به تمسخر می گیرند و او را پس می زنند. این رفتار آنها می تواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد.

 

رابطه جنسی برای بسیاری از زوجین محدود به دخول آلت به واژن نبوده و شامل موارد دیگری مثل رابطه دهانی یا سکس دهانی و مقعدی نیز می شود. نام دیگر رابطه دهانی ، رابطه اورال است که اغلب زوجین مخصوصا مردان معمولا به آن علاقه مندند. در رابطه دهانی زن و مرد با خوردن و یا لیسیدن آلت جنسی شریک زندگی خود سعی در تحریک جنسی او دارند.

ممکن است زن یا مرد با رابطه دهانی به ارگاشم نیز برسند، اما در ابتدا باید بدانید که تمام افراد به رابطه دهانی علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از این عمل متنفر باشند . اغلب ممکن است بین زوجین یکی از آن ها که معمولا هم زن می باشد، از این عمل ناراضی بوده و تمایلی برای آن نشان ندهند. احترام به نظر یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی سکس یا رابطه جنسی دهانی پرداخته شده است.

مفهوم رابطه جنسی دهانی

همانطور که می دانید یکی از انواع مختلف رابطه جنسی ، اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی یا همان ساک زدن ( to suck ) است . رابطه جنسی دهانی رابطه ای است که در آن زن و مرد تلاش می کنند تا با خوردن ، لیسیدن و یا زبان زدن طرف مقابل خود را تحریک کنند .

فیلم سـکس گروهی ایرانی

برخی افراد حین رابطه جنسی انجام سکس دهانی را دوست دارند، اما برخی دیگر که عموما زنان هستند، تمایلی به انجام این عمل ندارند که هر دو این حالات طبیعی و قابل احترام می باشد. لازم است بدانید که برخی از زوجین برای تحریک بیشتر، ایجاد تنوع در رابطه جنسی، در زمان بارداری و یا همچنین پیشگیری از بارداری از رابطه جنسی دهانی استفاده می کنند که رابطه دهانی در بارداری نیز باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

در واقع انجام این عمل نه تنها باعث تحریک فرد خواهد شد بلکه در مواردی نیز ممکن است فرد را به ارگاسم برساند. پوزیشن های مختلف سکس دهانی به این دلیل که باعث تحریک و در مواردی دیگر سبب ارگاسم می شود، نوعی رفتار جنسی به حساب می آیند.

برخی متخصصان تاکید کرده که رابطه جنسی اورال یا ساک زدن صمیمت زوجین را بیشتر خواهد کرد، اما برخی دیگر ادعا دارند که تنها دخول و نزدیکی سبب افزایش صمیمت زوجین خواهد شد. بروز و انتقال بیماری جنسی در رابطه جنسی دهانی ممکن است.

 

 

دلیل لذت بخش بودن سکس دهانی و علاقه افراد به آن

بی شک بسیاری از مردان و یا زنان به دلیل تحریک و لذت زیاد به انواع سکس غیر دخولی مانند رابطه جنسی دهانی علاقه بسیاری دارند. در رابطه جنسی دهانی برای زنان ناحیه کلیتوریس آن ها به حداکثر میزان تحریک خود رسیده و حتی ممکن است ارگاسم را نیز تجربه کنند.

تحریک جنسی زنان در رابطه دهانی که یکی از انواع رابطه جنسی می باشد، می تواند هم اندازه لذت ارگاسم در مردان باشد، لازم است بدانید که این روش برای زنانی که خشکی واژن دارند بسیار مناسب است. در مردان هنگام ساک زدن خون به آلت تناسلی آن ها هجوم آورده و باعث تحریک هر چه بیشتر آن ها خواهد شد.

لازم است بدانید که در رابطه جنسی دهانی تنها تمرکز فرد بر تحریک و به ارگاسم رسیدن شریک جنسی خود است به همین دلیل برای طرف مقابل بسیار لذت بخش می باشد. طبق مطالعات انجام شده رابطه جنسی دهانی در مردان و یا در زنان بسیار لذت بخش فیلم سـکس گروهی ایرانی بوده است اما اغلب زنان به آن علاقه ای ندارند .

 

فیلم سـکس گروهی ایرانی

رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی

آیا تا به حال می دانستید که رابطه جنسی دهانی نیز توانایی فیلم سـکس گروهی ایرانی انتقال بیماری های مقاربتی را دارد؟ در واقع سکس دهانی یکی از روش های انتقال بیماری های جنسی در میان فیلم سـکس گروهی ایرانی زن و مرد می باشد زیرا از طریق تماس دهان با ناحیه تناسلی نیز بسیاری ویروس ها و میکروب ها توانایی انتقال دارند. فیلم سـکس گروهی ایرانی

رابطه جنسی در صورتی سبب بیماری فیلم سـکس گروهی ایرانی خواهد شد که افراد از کاندم برای آلت تناسلی یا از کاندم های دهانی استفاده نکنند. از جمله فیلم سـکس گروهی ایرانی عوارض رابطه دهانی می توان به کلامیدیا، ایدز، سوزاک، کلامیدیا، سیفلیس و هپاتیت اشاره کرد. فیلم سـکس گروهی ایرانی

امکان ابتلا به انواع بیمار فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانیی های فیلم سـکس گروهی ایرانی مقاربتی با رابطه دهانی امکان پذیر بوده اما احتمال انتقال ایدز در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. متاسفانه فیلم سـکس گروهی ایرانی برخی از این بیماری ها در صورت فرد به صورت تبخال و یا تاول در اطراف دهانشان دیده خواهد شد. فیلم سـکس گروهی ایرانی

لازم است بدانید که احتمال ابتلا فیلم سـکس گروهی ایرانی به بیماری مقاربتی زمانی افزایش پیدا خواهد کرد که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی بوده و یا در دهان خود خراش فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی و یا زخم داشته باشند حتی اگر در حد سطحی باشد. فیلم سـکس گروهی ایرانی

نکات مهم در هنگام برقراری رابطه جنسی دهانی

همانطور که گفتیم امکان فیلم سـکس گروهی ایرانی ابتلا به بیماری های مقاربتی از طریق سکس دهانی به خصوص رابطه دهانی قبل ازدواج امکان پذیر بوده اما با رعایت فیلم سـکس گروهی ایرانی نکات بهداشتی طرفین این خطرات کاهش پیدا خواهد کرد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد : فیلم سـکس گروهی ایرانی

پیش از انجام سکس دهانی برای کاهش فیلم سـکس گروهی ایرانی میکروب و آلودگی و انتقال آن ها شستشوی نواحی تناسلی بسیار واجب است. همچ فیلم سـکس گروهی ایرانینین بر شستشو و حمامفیلم سـکس گروهی ایرانی بعد از رابطه جنسی و دهانی تاکید می شود. فیلم سـکس گروهی ایرانی

زنان باردار اگر بارداری پر خطری دارند، حتی از انجام رابطه ج فیلم سـکس گروهی ایرانینسی دهانی نیز باید صرف نظر کنند زیرا انجام این عمل خطرناک بوده و فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی حتما نیاز به مشورت با پزشک است فیلم سـکس گروهی ایرانی.

پیش از رابطه فیلم سـکس گروهی ایرانی دهانی مسواک نزنید، زیرا خراش های سطحی در دهان هر چند کوچک احتمال ابتلا به بیماری را افزایش خواهد فیلم سـکس گروهی ایرانیداد. ا فیلم سـکس گروهی ایرانیما برای بهداشت دهان حدود 2 ساعت قبل رابطه می توانید مسواک بزنید. فیلم سـکس گروهی ایرانی

مردان نیز بهتر است فیلم سـکس گروهی ایرانی از کاندوم های مناسب دهانی هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنند تا انتقال بیماری کاهش پیدا کند. فیلم سـکس گروهی ایرانی

در زمان به ارگاسم رسیدن همسرتان فیلم سـکس گروهی ایرانی مایع منی او را قورت نداده و فورا از دهان خود خارج کنید. فیلم سـکس گروهی ایرانی

در صورت مشاهده تاول و یا زخم در دهن خو فیلم سـکس گروهی ایرانید از انجام رابطه جنسی دهانی حتی در حد کم خودداری کنید، زیرا ممکن است بیماری شما انتقال داده شود. فیلم سـکس گروهی ایرانی

زمانی که زنی در ناحیه تناسلی اش عفونت فیلم سـکس گروهی ایرانی و یا ترشحات غیر عادی ملاحضه کرد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرده و حتما به یک پزشک مراجعه کند. فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی

آخرین اخبار مرتبط با سکس دهانی فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی

26 اردیبهشت 1400 فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی

طبق تحقیقاتی فیلم سـکس گروهی ایرانی مردانی که سیگار می‌کشند و با 5 یا تعداد بیشتری شریک جنسی، رابطه‌ی جنسی دهانی دارند، بالاترین ریسک ابتلا به یک نوع سرطان سر و گردن، معروف به سرطان پشت گلو را خواهند داشت.بنظر می‌رسد احتمال بروز عفونت hpv دهانی در فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانیمیان مردان سفید پوست در دهه‌ی 50 و 60 زندگی‌شان افزایش می‌یابد و احتمالا به علت افزایش پذیرش رابطه‌ی جنسی دهانی است. فیلم سـکس گروهی ایرانی

22 اردیبهشت 1400 فیلم سـکس گروهی ایرانی

بعد و قبل رابطه دهانی و سکس دوش فیلم سـکس گروهی ایرانی گرفتن واجب است زیرا استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از سکس می‌تواند باعث جاری شدن مج فیلم سـکس گروهی ایرانیدد فیلم سـکس گروهی ایرانی بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود. دوش نگرفتن بعد از رابطه فیلم سـکس گروهی ایرانی جنسی می‌تواند برای ارگان های اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد. فیلم سـکس گروهی ایرانی

11 اردیبهشت 1400 فیلم سـکس گروهی ایرانی

بر اساس تحقیقا فیلم سـکس گروهی ایرانیت فیلم سـکس گروهی ایرانیصورت فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس فیلم سـکس گروهی ایرانی گروهی ایرانیگرفته رابطه دهانی و اورال سکس در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند منجر به فیلم سـکس گروهی ایرانیسرطان گلو شود. علت این سرطان انتقال ویروس hpv یا زگیل تناسلی است که در صورتی که فردی مبتلا بو فیلم سـکس گروهی ایرانیده و با شریک جنسی خود رابطه جنسی یا دهانی برقرار کند م فیلم سـکس گروهی ایرانی فیل فیلم سـکس گروهی ایرانیم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانینتقل فیلم سـکس گروهی ایرانی می شود. بنابراین باید هنگام برقراری رابطه دهانی از کاندوم مخصوص استفاده کرده و بهداشت نیز رعایت شود. فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی

7 اردیبهشت 1400

لزوما هر فردی علاقه فیلم سـکس گروهی ایرانی به رابطه جنسی دهانی نداشته به خصوص زنان بیشتر نسبت به این قضیه احساس ناخوشایند دارند، بنابراین شر فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانییک جنسی آن ها موظف هستند به آن ها احترام گذارند و تا زمانی که فرد به این عمل رضایت نداده است، اقدامی نکنند. گاهی فرد انجام اورال سکس را دوست داشته و شاید گاهی انجام این کار را دوست نداشته باشد اما در هر صورت احترام ب فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانی فیلم سـکس گروهی ایرانیه یکدیگر واجب است. فیلم سـکس گروهی ایرانی

فیلم سـکس گروهی ایرانی 🔺🔻
دانلود فیلم سـکس گروهی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter