عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا | تاثیر تماشای فیلم پورن(سکسی) بر روح انسان | دانلود فیلم های بزرگسال | فیلم بزرگسالان خشن زوری | دانلود فیلتر شکن کم حجم برای گوشی های اندروید

 

زنانی هستند که اسمهای مستعار برای خود برگزیده‌اند و تجربیات و وسوسه‌ها و نیازهای خود را به معرض دید هزاران خواننده در سراسر دنیا می‌گذارند. ویولتا، یکی از کسانی است که سالها با جمع دیگری از زنان در قالب وبلاگی به نام “نسوان مطلقه معلقه” در باره تجربیات شخصی خود از مسائل پیرامونش می‌نوشت که بخشی را نیز روابط عاشقانه و سکسی تشکیل می‌داد.

حالا مدتی است که وبلاگ پیشین، جای خود را به وبلاگی به نام “سیب و سرگشتگی” بخشیده و نویسندگان همان وبلاگ در آدرس جدید می‌نویسند.

پرداختن به سکسوالیته از زبان و دید یک زن

ویولتا در مورد چگونگی تصمیم به نوشتن در این قالب و مسیر می‌گوید: «نطفه این وبلاگ در یک شب گرم تابستانی در تهران بین چند دوست صمیمی بسته شد که همگی هم مطلقه بودیم. آن شب بیان تجربههایی که بسیار صمیمی بود و هرگز هم جایی با صدای بلند گفته نشده بود، ما را به این نتیجه رساند که شاید این تجربیات آن قدرها هم شخصی نباشد و مطرح کردنش در قالب یک وبلاگ فرصتی را برای گفتگو در مورد این “رازهای مگو” فراهم کند. این تصمیم به صورت جمعی گرفته شد. تکتک ما شهامتی را پیدا کردیم که اگر تنها بودیم، سال‌های سال هم طول می‌کشید تا به وجود بیاید.»

ویولتا معتقد است، نوشتن در مورد احساسات و تجربیات جنسی زنان در ادبیات ما سابقه چندانی ندارد.

او در این باره می‌گوید: «جامعه، تاریخ و ادبیات ما از کنار زنان در سکوت عبور کرده است. اگر هم چیزی درمورد زن، زنانگی و سکسوالیته نوشته شده بیشتر به قلم مردها و از یک زاویه مردانه روایت شده است که الزاما مطابق با واقعیت نیست. این وبلاگ فرصت مناسبی بود که سوی دیگر این داستان‌ها از زبان یک زن هم شنیده شود. ما در جامعهای در حال گذار زندگی می‌کنیم. تعاریف سنتی گذشته در مورد زنها، نیازها، خواستهها و رفتار جنسی و روابط بین دو جنس نیاز به بازبینی اساسی دارد. سعی کردیم که بخشی از واقعیت‌های امروز جامعه را بازتاب بدهیم و برای این کار از تجربیات بسیار شخصی خودمان آغاز کردیم.»

رابطه جنسی تنها برای بچهدار شدن

تعداد وبلاگهایی که می‌توان در آنها نوشتههایی از این جنس را یافت، کم نیست. “مادیان وحشی” نام مستعار نویسنده وبلاگ دیگری به نام “تهسیگار” است که دلایلش برای این سبک نوشتن و مطرح کردن بسیاری از تجربیات عاشقانه و جنسی‌اش به نوع نگرشی باز می‌گردد که خانواده و جامعه به او تحمیل کرده است.

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

نویسنده این وبلاگ می‌گوید: «خانوادهها در ایران همیشه با موضوعات جنسی بچههایشان با سانسور برخورد کردند. این حس را به بچههایشان می‌دهند که حتی اگر به این مسئله که نیاز طبیعی‌شان هست، فکر هم کنند، دچار خطای بزرگی شدهاند. من هم در خانوادهای بزرگ شدم که به همین شکل بود. با پدر و مادری که نه تنها با بچه‌هایشان در این مورد حرفی نمی‌زدند، بلکه در رابطه با خودشان هم این مسئله صدق می‌کرد. سکس در زندگی مشترکشان شاید فقط برای بچهدار شدن بود. پدر و مادرهایی که هیچ وقت خودشان هم به این موضوع فکر نکردند که می‌توان از رابطه جنسی لذت برد. مثل این می‌ماند که همیشه غذا را برای رفع گرسنگی بخوریم و هیچ وقت از آن لذتی نبریم پس چرا نباید در این مورد حرف زد و یا حتی نوشت.»

“صبح در کارولینای جنوبی” اثر ادوارد هوپر

نوشتن از ممنوعهها با اسم مستعار

شجاعت نوشتن از مباحثی که در جامعه ایران تابو محسوب می‌شود، حالا با نام مستعار به دست آمده است. اسامی مستعاری که هویت واقعی نویسنده را حتی برای نزدیکترین افراد وابسته به صاحب وبلاگ مخفی نگاه می‌دارد.

مسرت امیرابراهیمی، استاد دانشگاه “یو‌سی‌ال آمریکا” و محقق در زمینه مسائل آن‌لاین، در یکی از نشستهای “مطالعات زنان انجمن جامعه شناسی” به سایت “کانون زنان ایران” گفته است: «وبلاگ‌نویسی و به طور کلی دنیای مجازی، مطلقا گسسته از دنیای واقعی نیست. محیط اجتماعی کاملا بر نوشتار افراد تاثیر می‌گذارد. از آنجا که در وبلاگ‌نویسی غیبت فیزیکی وجود دارد، مستعارنویسی در فضایی که شرایط اجتماعی و فرهنگی پیچیده‌ای دارد می‌تواند تصویر واقعی‌تری از جامعه ارائه دهد. زنان در فضای اجتماعی و فرهنگی ایران با بایدها و نبایدهای بسیاری درگیرند که موجب می‌شود هویت اصلی‌شان گم شود. زنان با وبلاگ‌نویسی می‌توانند در قالب اسم مستعار به راحتی از خودشان بگویند.»

نویسنده وبلاگ “تهسیگار” در مورد وبلاگ‌نویسی با اسم مستعار می‌گوید: «فارغ از اینکه می‌توان با اسم مستعار در مورد همه چیز بسیار راحتتر نوشت، اصولا برای مخاطب ناشناختهها جذابتر است. با اسم مستعار از هر آنچه که ممنوع هم باشد، می‌نویسم.»

ویولتا از نویسندگان وبلاگ “سیب و سرگشتگی” هم برای ننوشتن با اسم اصلی دلایل خاص خودش را دارد: «انتخاب اسم مستعار چند دلیل داشت. جامعه ایران نگاه بستهای به زنهایی دارد که در قالب سنتی جامعه نمی‌گنجند. مطرح شدن اسم اصلی هر کدام از نویسندگان این وبلاگ تنها دست و پای ما را می‌بست. از دید هنری هم که نگاه کنیم، خیلی از نویسندگان و وبلاگنویسها از اسامی مستعار استفاده می کنند. تا امروز پس از انتشار مطالب در وبلاگمان از تهدید به قتل تا مقایسه شدن با میلان کوندرا را تجربه کردیم. از پیشنهاد کمکهای مالی به دلار تا پیشنهاد دوستی و ازدواج داشتیم. برخی هم که ما را با مشاور مسائل خانواده و یا سکسولوژیست اشتباه می‌گیرند و در مورد مسائل خصوصی‌شان راهنمایی و مشاوره می‌خواهند. شاید اگر به اسم واقعی می‌نوشتیم بسیاری از این واکنشها را تا به امروز تجربه نمی‌کردیم.»

«امان از زمانی که صاحب قلم زن باشد»

حتی اگر هویت اصلی نویسنده وبلاگ مخفی بماند و بخواهد در مورد روابط عاشقانه و تجربیات سکسی خود بنویسد، باز هم چندان ساده نیست. زنانی که با نام مستعار می‌نویسند از گزند زبان مخاطبانشان در امان نیستند، در صورتی که معتقدند مردان این سبک نوشتهها دارای حاشیه امنتری هستند و کسی در مورد آنها قضاوت بدی نمی‌کند.

یکی از نویسندگان وبلاگ “سیب و سرگشتگی” در مطلبی در آوریل سال ۲۰۱۲ می‌نویسد: «نوشتن در مورد سکس به نظرم خطرناک است. جامعه آمادگی پذیرش ا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاین موضوع را ندارد اما وبلاگهایی هستند که در مورد این موضوعات می‌نویسند. وبلاگ‌هایی که فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا به قلم مردها نوشته می‌شوند. هیچکس نویسندگان این وبلاگها را سرزنش نمی‌کند. هیچکس اعتر فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالااضی ندارد که چرا تجربیات سکسشان را در وبلاگهایشان می‌نویسند اما امان از زمانی که صاح فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاب قلم زن باشد.» فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

نویسنده وبلاگ “تهسیگار” هم تجربه مشابهی دارد و می‌گوید: «مردان وبلاگنویسی که در مورد این مسائل می‌نویسند، بی‌پروا از الفاظ م فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاختلف استفاده می‌کنند. مخاطبان هم پیغامهای تشکر ارسال می‌کنند اما اگر همان مطالب را یک زن بنویسد، بسیاری با الفاظ بسیار زشت نویسنده زن را مورد خطاب قرار می‌دهند. برای مخاطب، اینکه یک زن هم حق دارد همان مطالب را بنویسد، پذیرفته شده نیست. وقتی که تصمیم گرفتم که از تجربیات شخصی‌ام در مورد روابط عاشقانه و یا سکسی‌ام بنویسم، به ا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاین فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فکر کردم که باید این ساختار کلیشهای شکسته شودکه فقط مردان حق نوشتن در مورد این مسائل را دارند.» فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

رابطه جنسی یک غ فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاریزه طبیعی در وجود انسان‌ها است و از نظر روانشناسی یک ابزار برای نشان دادن روابط ع فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالااطفی عمیق بین دو شخص محسوب می‌شود. پس اگر از رابطه لذتی نمی‌برید، بای فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاد علت آن را شناسایی کرده و درجهت رفع آن اقدام کنید. سکس به رو فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاش‌ها و اشکال مختلفی انجام می‌شود اما معنایی فراتر از آمیزش جنسی دارد؛ با یادگیری روش صحیح سکس می‌توانید فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا کیفیت رابطه زناشویی‌تان را ارتقا داده و به اوج لذ فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالات برسید. مشاوره جنسی می‌تواند اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری در این زمینه به شما ارئه دهد. در ادامه مقاله به بررسی کامل رابطه جنسی می پردازیم؛ پس با ما همراه باشید. برای کسب اطلاعات فیلم های سـک فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاسی طولانی خارجی با حجم بالابیشتر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید. فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

 

رابطه جنسی چیست؟

هر عملی که بتواند باعث تحریک جنسی توسط شخصی دیگری شود، رابطه جنسی نامیده می‌شود. روابط جنسی معنای فرای آمیزش جنسی را در بر گفیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالارفته و اعمال دیگری مانند معاشقه، بوسیدن، نوازش کردن، آمیزش دهانی و… را شامل می‌شود. داشتن تمایل جنسی یکی از شاخصه‌های اصلی هر انسانی است که برای ابراز احساسات از آن فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالااستفاده می‌کند. اگر تحریک جنسی توسط خود فرد و با تخیلات جنسی صورت گیرد، خودارضایی نامیده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تخیلات جنسی کلیک کنید.
فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

اینفوگرافیک رابطه جنسی

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
فواید رابطه جنسی

درست است که فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا میل به برقراری رابطه جنسی در اصل برای بچه‌دار شدن در انسان پدید آمده اما تولد فرزند تنها فایده‌ خاص از سکس نیست. در فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا واقع اگر آمیزش جنسی در شرایط مناسب انجام شود، می‌تواند در ابعاد مختلف سلامت جسم و روان انسان تأثیر بگذارد.
برای مثال اکثر تحقی فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاقات ن فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاشان می‌دهند که داشتن عملکرد جنسی مناسب و احساس رضایت از رابطه زناشویی تا حد بسیاری با کاهش استرس‌ها و اضطراب‌های روزمره در ارتباط است. هم چنین این امر با ارتقای سیستم ایمنی می‌تواند احتمال بروز بسی فیلم های فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاسـکسی طولانی خارجی با حجم بالااری از بیماری‌ها را نیز کاهش دهد.
پژوهش‌هایی فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاکه کیفیت روابط جنسی را در افراد میانسال مورد بررسی قرار داده‌اند، بیانگر این هستند که رضایت جنسی در این دوران حتی می‌تواند بر عملکرد ذهن نیز تأثیر بگذارد و با ایجاد فعالیت بیشتر در قسمت هیپوکامپ در بهبود عملکرد حافظه فرد نیز نقش داشته باشند. به طور کل می‌توان گفت داشتن مقدار مناسبی رابطه جنسی در این دوران که با رضایت خاطر همراه باشد، فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالامی‌تواند مشکلات ذهنی مرتبط با سن را کاهش داده و به انعطاف‌پذیری مغز فرد کمک کند. در صورتی که از روابط جنسی لذت نبرده فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاو پس از سکس دچار عذاب وجدان می‌شوید، مقاله عذاب وجدان بعد از رابطه جنسی را مطالعه نمایید.
فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

دلایل برقراری رابطه جنسی

هر کسی می‌توان فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالاد به دلایل مختلفی رابطه جنسی برقرار کند. که از جمله مهمترین این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
_بچه دار شدن
_تجربه لذت جنسی فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
_بیان عشق و عواطف دیگر فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
_تمدد اعصاب
_تجربه نزدیکی و صمیمیت فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
_اختلالات جنسی
و فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا
دانلود فیلم های سـکسی طولانی خارجی با حجم بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter