عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب | دوتا کلیپ سکسی از یه زن لاغر و یه دختر خیلی خوشگل جیگر لخت شده می خواد کص بده | دوتا کلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب و لعنتی

 

۱- رابطه ی جنسی در صبح

صبح یکی از زمان های مناسب برای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد.

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت

با آمیزش جنسی در فصل سرما، از بروز سرماخوردگی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شکلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. موقع مریضی، با وجود آن که نمی توانید رابطه ای پرهیجان داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد.

۳- رابطه ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه های حیاتی

یکی از زمانهای مناسب برای برقراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر استرس است .
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود. براساس آمارهای دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه جنسی داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند.

 

۴- رابطه زناشویی بعد از بحران های روحی

اگر می خواهید اضطراب و ناراحتی های یک روز سخت کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمکتان می آید. مطالعات نشان می دهد که هیجان ناشی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می کند و اضطراب و ناراحتی تان را از بین می برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، رابطه جنسی خشن می تواند باعث تخلیه ی انرژی و آرامش تان شود.

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

یکی از بهترین زمانها برای داشتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. هنگام ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی ایجاد می کند. طی آزمایشهایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس العمل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون در ناحیه اندام تناسلی آنها تا ۱۶۹% افزایش یافته است.

 

6-رابطه زناشویی بعد از ترس و هیجان زیاد

یکی دیگر از بهترین زمانها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کارهای پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش بانجی، بندبازی و یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون هیجان) شهوت و میل جنسی افزایش یافته و بدن، عکس العمل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد.

این مطلب بر اساس تحقیقات خانم دکتر ندا قهرمان نژاد تهیه گردیده است. با سپاس از ایشان
برای مشاهده صفحه رسمی اینستاگرام خانم دکتر ندا قهرمان نژاد کلیک کنید.

 

آیا سکس مقعدی می‌تواند لذت بخش باشد؟ چگونه می‌توان رابطه جنسی مقعدی بدون درد برقرار کرد؟ ممکن است شما راجع به رابطه مقعدی شنیده باشید یا دوست داشته باشید آن را امتحان کنید. این رابطه اغلب توسط مردان درخواست می‌شود، اما با این حال برخی زنان هستند که از رابطه مقعدی لذت می‌برند و تمایل به تجربه آن را در رابطه جنسی نشان می‌دهند. گر چه عوارض این نوع رابطه زیاد است و احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی بالاتر است، اما گاهی زوجین برای تنوع در رابطه جنسی خود یا کسب لذت بیش تر برای انجام این رابطه توافق می‌کنند. در ادامه این مقاله به بررسی تمام جوانب رابطه مقعدی می‌پردازیم. با دریافت مشاوره جنسی می‌توانید مسائل و مشکلات مربوط به روابط جنسی خود را مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

رابطه جنسی مقعدی

هنگامی که دخول از طریق مقعد صورت گیرد، رابطه جنسی مقعدی نامیده می‌شود. چنین رابطه‌ای با دخول به مقعد زن و یا مرد می‌تواند ایجاد شود. رابطه مقعدی در همجنس گرایی مردان نیز مشاهده می‌گردد. این نوع رابطه جزء روابط جنسی پر خطر است و می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی شود اما با رعایت نکات بهداشتی می‌توان از بروز بسیاری از عوارض پیشگیری کرد. برای شناخت بیشتر درباره روابط جنسی پرخطر کلیک کنید.

 

علل گرایش به سکس مقعدی

عموما مردان متقاضیان رابطه جنسی مقعدی هستند. یکی از علل مهم آن، ناتوانی آن‌ها در به ارگاسم رساندن همسرشان است. ممکن است به این انگیزه دوست داشته باشند به طریق دیگری وارد رابطه جنسی شوند یا به دلیل کنجکاوی تمایل به داشتن این نوع رابطه داشته باشند. برخی مردان هم به علت اینکه پوزیشن دخول مقعدی را تحریک کننده تر می‌دانند، دوست دارند در این حالت رابطه جنسی برقرار کنند. علت مهم دیگر تنوع دادن به رابطه جنسی است.
مرد ممکن است دوست داشته باشد با تغییر شکل رابطه جنسی به فعالیت جنسی‌اش غنا ببخشد. برخی از مواقع دختران در رابطه مقعدی مصر هستند، علت این امر می‌تواند ترس از رابطه واژینال، ترس از بارداری و حفظ پرده بکارت باشد. گرایش به این رابطه در افرادی که اقدام به کودک آزاری و تجاوز جنسی می‌کنند بسیار به چشم می‌خورد. برای آشنایی بیش تر درباره کودک آزاری و تجاوز جنسی کلیک کنید.

 

مضرات سکس مقعدی

همان طور که گفته شد ساختار مقعد مناسب رابطه جنسی و دخول خارجی نیست و در نتیجه رابطه جنسی ممکن است آسیب های جسمی و روانی به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی کامل آسیب های سکس مقعدی می پردازیم:

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

رابطه جنسی در هر جال برای زن درد را به همراه خواهد داشت. تحمل درد در حین رابطه جنسی از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود زنان به مرور زمان نسبت به رابطه جنسی سرد شوند و با توجه به خاطره ناخوشایندشان از رابطه جنسی دیگر تمایلی به برقراری آن نشان ندهند.

2. سکس مقعدی | بی اختیاری مدفوع

مخاطی که در واژن وجود دارد در مقعد وجود ندارد. اسفنکتر مقعد که کمک به نگهداری مدفوع می‌کند، در حین رابطه مقعدی ممکن است آسیب ببیند. این مسئله در دراز مدت اتفاق می‌افتد که منجر به بی اختیاری مدفوع خواهد شد.

3. بیماری های مقاربتی

مقعد برای دخول كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابطراحی نشده است. اما واژن برای مقاربت ساخته شده است. بدین معنا که مقع كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابد مانند واژن دارای ترشحات لیز کننده و روان کننده نیست. در نتیجه در اثر این خشکی ممکن است بافت مقعد آسیب ببیند و همین آسیب بافتی باعث انتقال بی ك كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابلیپ از دوتا دختر لخت و جذابشتر كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب برخی بیماری‌ كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابها از قبیل اچ آی وی شود.كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

4. عفونت کردن دستگاه گوارش كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

با توجه به این که دخول خارجی برای مقعد مناسب نیست امکان دارد که پس از رابطه جنسی در مقعد زخم های کوچکی به وجود بی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاباید. در اثر این زخم ها عفونت ها و باکتری ها می توانند وارد جریان خون شوند و در نهایت دستگاه گوارش را با عفونت های مختلف درگیر سازند. با توجه به این که مقعد و مهبل به هم نزدیک هستند، امکان دارد که ویروس ها مهبل را نی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابز درگیر کرده و در نتیجه بیماری هایی همچون زگیل، تبخال، عفونت مثانه و بوی بد ترشحات به وجود بیاید. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

5. ابتلا به بواسیر كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

سکس مقعدی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب می تواند باعث به وجود آمدن بواسیر شود. هم چنین در صورتی که فرد از قبل بواسیر داشته باشد، به احتمال زیاكلیپ از دوتا دختر لخت و جذابدی پس از رابطه دچار خونریزی شده و بواسیر حادتر و شدید تر می گردد. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

6. سکس مق كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابعدی | ف كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابشار به کیسه های منی

همان طو كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابر که گفته شد در برخی مواقع مردان نیز به دلایل متعدد به رابطه جنسی مقعدی روی می آورند. در این صورت دیواره های روده فشار زیادی به آلت تناسلی وارد می کنند. در این شرایط امکان دارد که مایع منی برگردد و فشار زیادی به کیس كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابه ها وارد سازد. برای کسب اطلاعات بیش تر درباره عوارض رابطه مقعدی کلیک کنید. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

7. آسیب های روانی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

ساختار بدن انسان كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب به این صورت است که رابطه جنسی از طریق واژن انجام شود تا علاوه بر عدم آسیب دیدن بدن، رابطه جنسی با لذت نیز كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابهمراه شود و ارضای روحی و روانی نیز اتفاق بیفتد. اما در صورتی که رابطه جنسی با درد همراه شود دیگر زن نمی تواند از كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابرابطه لذت ببرد و در نتیجه اساس رابطه جنسی بر هم می خورد. از سوی دیگر بسیاری از زنان که به خواست همسر خود این رابطه را قبول می کنند، این نوع از رابطه را دوست ندارند و حتی در حین رابطه احساس حقارت خواهند کرد. این احساس كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب می تواند بسیار آسیب زا باشد و به مرور زمان ابعاد دیگر رابطه زن و شوهر را ن یز تحت تاثیر قرار دهد.
كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

رابطه مقعدی و احتمال بارداری كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

یکی از مهم تر كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابین دغدغه ها در هر نوع رابطه جنسی امکان بارداری است. همان طور که گفته شد بسیاری از خانم ها به دلیل ترس از بارداری و پاره شدن پرده بکارت است که برای سکس مقعدی ابراز تمایل می کنند. حال سوال این است که آیا كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابواقعا كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب در رابطه مقعدی احتمال بارداری به طور کل از بین می رود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر مایع منی در مقعد ریخته شود، امکان بارداری از این طریق وجود ندارد (هر چند که باقی ماندن مایع منی در مقعد هم خطرناک است و احتمال بروز انواع عفونت را افزایش می دهد) اما با توجه به نزدیکی مقعد و واژن این امکان وجود دارد که حتی چند كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب قطره از مایع منی به واژن برسد و در نتیجه باروری اتفاق بیفتد. پس به طور قطع نمی توان امکان بارداری از طریق مقعد را رد کرد. در صورت تمایل زیاد به سکس مقعدی توصیه می شود که حتما از کاندوم استفاده نمایید. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب
كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

تشخیص رابطه مقعدی توسط متخص كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابص

در فرهنگ ایران و بر كلی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابپ از دوتا دختر لخت و جذابخی از خانواده ها هنوز این سنت وجود دارد که دخ كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابتران قبل از ازدواج معاینه بکارت شوند. بسیاری از دختران نیز برای حفظ باکرگی خود اقدام به این نوع رابطه می کنند تا در معاینه با مشکل مواجه نشوند و داشتن رابطه جنسی شان بر كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب ملا نشود. اما این امکان وجود دارد که در صورت مداوم بودن سکس مقعدی، پزشک متخصص داشتن این كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابكلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب نوع رابطه را تشخیص دهد. از نشانه های سکس مقعدی این است که به مرور زمان چین های اطراف مقعد از بین می روند و پ كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابوست اطراف آن ناحیه خشک و ضخیم می شود. هر چه که زمان کم تری از رابطه گذشته باش د، تشخیص آن راحت تر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه پرده بکارت کلیک کنید. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب
كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

رابطه مقعدی در دوران بارداری

رابطه جنسی در كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب اواخر دوره بارداری با محدودیت همراه است و معمولا پزشکان توصیه می كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابکنند که از سه ماهه دوم با احتیاط صورت بگی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابر كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابد و در سه ماه آخر نیز اکثرا ممنوعیت رابطه جنسی اعمال می شود. چرا که رابطه واژینال باعث انقباض رحم و در نتیج كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابه زایمان زودرس می گردد. حال بهتر است بدانید که رابطه جنسی مق كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابعدی نیز همین انقباض ها را در پی دارد و در صورت سکس مقعدی نیز ممکن است زایمان زودرس اتفاق بیفتد. كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب
كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

عدم ممنوعیت سکس مقعدی كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

رابطه جنسی یک كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب توافق دو طرفه برای دست یافتن به لذت دو طرفه است. اگر هر یک از طرفین از این مس كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابئله لذت نبرد، نباید در رابطه كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب جنسی تکرار شود. برای مثال اگر شما دوست ن كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابدارید رابطه مقعدی داشته باشید، می‌توانید با صراحت خواسته خود را بیان کنید و نبای كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابد چیزی که نمی‌خواهید را به خودتان تحمیل کنید. اما اگر شما هم دوست دارید آن را ام كلیپ از كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابدوتا دختر لخت و جذابتحان کنید و كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابهمسرتان هم راضی است، با رعایت مواردی می‌توانید مضرات آن را کاهش دهید و به عنوان تنوع در رابطه جنسی (و نه یک امر د كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابائمی) از آن به كلیپ از دوتا د كلیپ از دوتا دختر لخت و جذابختر لخت و جذابره ببرید.

كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب
ویدئو كلیپ از دوتا دختر لخت و جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter