عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 23, 2024

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش | فاحشه کوچک بازی دوست پسر خود و | داستان سکس با دختر دبیرستانی به داشتن رابطه جنسی

 

انزال مردان چیست؟

انزال مردان اگر تحت کنترل نباشد کلافه کننده است. 60% مراجعین جوان ما زود انزالی دارند، و عموما هم خود فرد و هم همسر او از این موضوع ناراحت هستند. برای درمان مشکلات انزال باید اول علت اختلال را به طور دقیق بررسی کرد.

آمارها نشان می دهد به طور میانگین افرادی که زود انزالی ندارند، چهار دقیقه پس از دخول به انزال می رسند. بعضی از مراجعین علاوه بر مشکل انزال دچار اختلال ارگاسم نیز هستند. انزال و ارگاسم هر دو پس از دستور مغز اتفاق می افتند. این دو پدیده در مردان معمولا همزمان با هم ایجاد می شوند.

اگر زود انزالی باعث بی میلی جنسی در همسرتون شده مقاله درمان زود انزالی را بخوانید .

 

خروج مایع منی (که حاوی اسپرم است) از دستگاه تناسلی مرد را انزال می گویند. این مایع محیطی را برای اسپرم ها فراهم می کند تا از آن ها در طول سفرشان برای لقاح با تخمک محافظت کند.

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

بیشتر مراحل انزال مردان توسط دستگاه خودکار عصبی کنترل می شود. انزال را نباید با ارگاسم اشتباه گرفت، ارگاسم کاملا در مغز صورت می گیرد. هرچند اغلب انزال و ارگاسم در مردان همزمان اتفاق می افتد.

نقطه شروع انزال از کجاست؟

وقتی تحریکات جنسی به اوج خود می رسد باید منتظر شروع انزال باشیم. تماس مداوم در سطح آلت مرد باعث تحریک هایی می شود که به نخاع و مغز منتقل می شوند و در ابتدا مایعی شفاف از غدد داخل مجرای آلت خارج می شود. این مایع باعث خروج راحت اسپرم و مایع اصلی از آلت می شود. انزال مردان توسط سیستم عصبی مرکزی کنترل می شود. این عمل زمانی رخ می دهد که رابطه جنسی به بالاترین سطح خود برسد.

مجرای ادرار مخلوط اسپرم و مایعات را حس می کند. پس از بلند شدن آلت تناسلی مردان توسط هیجانات جنسی، سیگنال های مربوطه به نخاع و به عضلات در پایه آلت تناسلی مرد فرستاده می شوند. این رویداد قدرتمند و سریع، هر 0.8 ثانیه اتفاق می افتد و باعث می شود منی از آلت تناسلی مردان خارج شده و انزال رخ دهد.

چرا مایع منی زرد رنگ می شود؟

فرآیند انزال چگونه است؟

فرآیند انزال مردان در دو مرحله اتفاق می افتد :

1-مجرای بیضه (لوله ای که اسپرم را از بیضه به ابتدای آلت حمل می کند) که بافتی عضلانی دارد منقبض شده و اسپرم را به جلو حرکت می دهد. همزمان ترشحات غده پروستات به اسپرم ها اضافه شده و مایع منی را تشکیل می دهند. در این مرحله مایع منی به ابتدای آلت رسیده است. اگر مایع منی در شما به این نقطه برسد انزال در شما غیر قابل بازگشت است.

2-در این مرحله عضلات اطراف آلت به شدت منقبض شده و با شدت زیاد مایع منی را به بیرون پرتاب می کنند.

در افرادی که اختلال انزال زودرس دارند یا به اصطلاح زودانزالی دارند درمان بیشتر بر روی فاز اول انزال مردان صورت می گیرد. این مرحله از انزال تحت کنترل مغز هم هست.

از کجا بفهمیم که مشکل انزال داریم؟

گاهی بیماران نمی دانند که آیا واقعا دچار مشکلات انزال هستند یا نه. عموما مشکل انزال در آقایان تحت عناوین زیر دیده می شود :

-زود انزالی که بیشترین علت مراجعه است و در جوانان شایع است.

-دیر انزالی که در سنین بالاتر دیده می شود.

-انزال معکوس که خیلی کمتر شایع است و مایع منی به جای خروج از آلت، به مثانه می ریزد.

-انزال خشک که بیشتر در مواردی که فرد عمل پروستات انجام داده باشد دیده می شود.

 

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

دکتر منیر بیگلر بیگی، روانشناس و متخصص آمیزش درمانی:

ابتدا باید دید منظور شما از کم بودن مایع منی چقدر است و اصلا این طور نیست که در هر بار ارضاء شدن مقدار زیادی مایع از بدن خارج شود و در کل پس از هر بار ارتباط جنسی یه اندازه یک قاشق چایخوری خارج می شود. نکته بعدی این که بر چه اساس می گویید منی تان پرتاب و جهش لازم را ندارد؟ در واقع پرتاب منی در حد چند سانتیمتر است و نه 30 سانتیمتر و مسائلی که در فیلم ها به تصویر کشیده می شود کلک های فیلم برداری است. البته پرتاب مایع منی در موقعیت های مختلف متفاوت است. در صورتی که شما بیش از حد تحریک شده باشید یا فواصل رابطه تان طولانی باشد در این صورت مایع منی جهش زیادی خواهد داشت. بحث من این است که بهتر است افراد اطلاعات جنسی خود را هم در مورد خودشان و هم همسرشان بالا ببرند. ضمن این که اگر با این توضیحات قانع نشدید توصیه می کنم آموزش ارتباط جنسی را فرا بگیرید.

مهمترین مطالب در این باره:

مطمئنا نمی دانید که بخش کمی از انزال مرد در بیضه ها تولید میشود. بسیاری از مایع حاوی اسپرم از طریق مجرای انزالی، کیسه های منی، دو غده در نزدیکی پروستات و پروستات منتشر میشود. لازم است برای افزایش جهش منی، از خودارضایی و مصرف الکل پرهیز کنید، برای تقویت اسپرم هم می توانید غذاهای حاوی کربوهیدرات و پروتئین فراوان، سبزیجات و غلات بخورید. ورزش هم کمک کننده است.

برای افزایش جهش منی
– تغذیه مناسب داشته باشید.غذاهایی که چربی کم و کربوئیدرات و پروتئین فراوان دارند بعلاوه سبزیجات وغلات موجب تقویت منی میشوند.ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما میشود.
– پرهیز از خود ارضائی
– اجتناب از مصرف مشروبات الکلی:الکل به علت اثر روی کبد باعث افزایش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را بدنبال دارد.
– ویتامین ها و مکملهای غذایی:ماری ژوانا و بعضی داروها موجب کاهش اسپرم میشوند.در مقابل مکمل های غذایی طبیعی هم هستند که تولید منی را بیشتر میکنند.مانند:
کارنیتین:در گوشت قرمز و شیر وجود دارد.
فولیک اسید
آرژینین:در آجیل،کنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقویت کننده منی است.
ویتامین ایی و سلنیوم:این دو ماده نیز باعث افزایش تولید منی میشوند.
مصرف داروی گیاهی آفرودیت نیز مفید میباشد.

بدن چگونه مایع منی تولید میکند؟
برخلاف باور عموم، تنها بخش کوچکی از انزال مرد در بیضه ها تولید میشود. بسیاری از مایع حاوی اسپرم از طریق مجرای انزالی ,کیسه های منی، دو غده در نزدیکی پروستات و پروستات منتشر میشود و به بیرون می آید.
هنگامی که سطح تستوسترون کافی است، این سه عضو بدن مرد با هم کار می کنند تا مایع منی را برای انزال مرد بسازند. هر گونه وقفه در این روند، مانند انسداد، بافت اسکار، آسیب دیدگی، می تواند روی حجم منی تاثیر بگذارد.

منی و باروری
برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.
فاکتورهایی نظیر سیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.
اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی
بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.
برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.
در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:
– حجم ۲تا۶ میلی لیتر
– زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه
– شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر
– درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪
– پ .هاش ۷.۷ الی ۸.۲
– حاوی ۹۰ کپسول سنماکس (سمنکس)
– شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪
در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.
بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود ۵۰۰ میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی ۵/۲ برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود ۱۸ لیتر مایع منی یا تقریبا ۵/۱ تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است ۵۰۰ برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

روش های تقویت اسپرم

پرهیز از استحمام با آب داغ

دمای نرمال برای تولید اسپرم در بدن مردان ۲ درجه از دمای ایده آل بدن کمتر و حدود ۳۴.۵ است. مطالعات نشان می دهد که مردانی که حمام با آب داغ را کنار گذاشته اند، تجربه رشد ۵۰ درصدی تعداد اسپرم ها در مایع منی را داشته اند.

ترک سیگار

سیگار علاوه بر تمام زیان هایی که برای بدن دارد، مقدار اسپرم را نیز در بدن مردان به شدت کاهش می دهد.

استفاده از لباس های زیر راحت و گشاد

علت قرار گرفتن بیضه ها در کیسه هایی خارج از بدن این است که باید آن ها در دمایی خنک تر از دمای بدن قرار داشته باشند. پوشیدن لباس زیر تنگ سبب چسباندن بیضه ها به بدن و افزایش دمای آن ها می شود.

محدود کردن استفاده از لپ تاپ

مطالعات نشان می دهد که ارتباط مستقیمی میان استفاده از لپ تاپ متصل به وای فای و کاهش تعداد اسپرم مردان وجود دارد.

استفاده از غذاهای مفید برای تقویت اسپرم

قطعاً رژیم غذایی بر روی تولید و کیفیت اسپرم اثرگذار می باشد. مصرف غذاهایی با چربی کم، غذاهای حاوی کربوهیدرات و پروتئین فراوان، سبزیجات و لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش همچنین غلات به همراه ورزش سبب تقویت اسپرم می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

عدم مصرف مشروبات الکلی لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

اثر روی کبد سبب افزایش سطح هورمون استروژن (هورمون زنانه) لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش در بدن می شود. این موضوع سبب کاهش میل جنسی و در نتیجه کاهش تعداد و کیفیت اسپرم می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

انجام تمرینات کگل لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

تمرینات کگل شامل لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش منقب لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشض و رها کردن پی در پی عضلات قسمت تحتانی لگن خاصره می شود. این تمرینات اثری بر تعداد و کیفیت اسپرم ندار لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشد اما می تواند قدرت پرتاب مایع منی را افزایش دهد که این موضوع سبب افزایش شانس باروری می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

استفاده از ویتامین ها و مکمل های غذایی لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

برخی از مکمل های غ لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشذایی نظیر کارنیتین، فولیک اسید، آرژینین، ویتامین E و سلنیوم سبب تقویت اسپرم می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

 

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

 

برای تقویت اسپرم چه بخوریم؟ لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

سیر لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

سیر حاوی سلنیوم و آلیسین است. سلنیوم برای تحرک ا لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشسپرم و آلیسین برای محافظت از اسپرم و تقویت لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش چرخه هورمون های جنسی د ر اندام های جنسی مردان مفید می باشد. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

گردو لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

گردو سرشار از اسیدها لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشی چرب امگا ۳ و آنتی اکسیدان می باشد. گردو سبب افزایش تحرک اسپرم، زیست پذیری و زنده ماندن ا لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشسپرم و لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشافزایش جریان خ لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشون به اندام های جنسی می شود.

موز لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

موز حاوی آنزیم لذت ب لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش بروملین است. این آنزیم در تنظیم هورمون مردانه و افزایش زنده ماندن اسپرم بسیار اثرگذار می باشد. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

انار

انار سرشار از آنت لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشی اکسیدا لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشن های لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشمختلف می باشد. انار و آب انار سبب کاهش سطح ماده شیمیایی مالون دی آلدهید در خون می شود. مالون دی آلدهید سبب تخریب اسپرم در بدن مردان می شود؛ از این رو انارلذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش می تواند در قدرت تولید مثل مردان اثرگذار باشد. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

خرنوب

خرنوب سبب افزایش لذت بردن دختر داغ لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش از کـیر دوست پسرشتحرک اسپرم و در نتیجه افزایش تحرک اسپرم س لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشبب افزایش شانس باروری می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

تخم مرغ

تخم مرغ حاوی م لذت بردن دخت لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشر داغ لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش از کـیر دوست پسرشقدار قابل توجهی لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشپروتئین و ویتامین E می باشد؛ از این رو برای تولید و تقویت اسپرم بسیار مؤثر است. از طرفی تخم مرغ سبب حذف رادیکال های آزاد د لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشر خون می شود. رادیکال های آزاد از جمله موادی هستند که سبب تخریب اسپرم می شوند. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

اسفناج لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

برگ های سبز، لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشسرشار از اسید فولیک هستند و از این رو سبب بهبود ساختار و شکل اسپرم م لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشی شوند. بدشکلی اسپرم، به طور مثال دو سر و دو دم بودن اسپرم سبب بارداری جنین ناقص می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

مارچوبه لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

مارچوبه از جمله لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشمواد غذایی سرشار ا لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشز ویتامین C می باشد که سبب محافظت اسپرم در برابر رادیکال های آزاد و نابودکننده های اسپرم می شود. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

زالزالک لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

زالزلک با لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش بهره مند لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشی از ترکیبات قوی، سبب نگه داشتن دمای کیسه بیضه در حالت لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش طبیعی می شود و در نتیجه از تخریب اسپرم ها بر اثر درجه حرارت ب لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرشالا جلوگیری می کند. لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش

لذت بردن دختر داغ از کـیر دوست پسرش
لذت بردن دختر خوشگل داغ از کـیر دوست پسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter