عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه | کلیپ دختر ایرانی که کیر پسره رو میک میزنه و میخنده | کلیپ کوتاه دختره ایرونی با احساس و تند تند ساک میزنه

 

رابطه جنسی برای بسیاری از زوجین محدود به دخول آلت به واژن نبوده و شامل موارد دیگری مثل رابطه دهانی یا سکس دهانی و مقعدی نیز می شود. نام دیگر رابطه دهانی ، رابطه اورال است که اغلب زوجین مخصوصا مردان معمولا به آن علاقه مندند. در رابطه دهانی زن و مرد با خوردن و یا لیسیدن آلت جنسی شریک زندگی خود سعی در تحریک جنسی او دارند.

ممکن است زن یا مرد با رابطه دهانی به ارگاشم نیز برسند، اما در ابتدا باید بدانید که تمام افراد به رابطه دهانی علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از این عمل متنفر باشند . اغلب ممکن است بین زوجین یکی از آن ها که معمولا هم زن می باشد، از این عمل ناراضی بوده و تمایلی برای آن نشان ندهند. احترام به نظر یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی سکس یا رابطه جنسی دهانی پرداخته شده است.

 

مفهوم رابطه جنسی دهانی

همانطور که می دانید یکی از انواع مختلف رابطه جنسی ، اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی یا همان ساک زدن ( to suck ) است . رابطه جنسی دهانی رابطه ای است که در آن زن و مرد تلاش می کنند تا با خوردن ، لیسیدن و یا زبان زدن طرف مقابل خود را تحریک کنند .

برخی افراد حین رابطه جنسی انجام سکس دهانی را دوست دارند، اما برخی دیگر که عموما زنان هستند، تمایلی به انجام این عمل ندارند که هر دو این حالات طبیعی و قابل احترام می باشد. لازم است بدانید که برخی از زوجین برای تحریک بیشتر، ایجاد تنوع در رابطه جنسی، در زمان بارداری و یا همچنین پیشگیری از بارداری از رابطه جنسی دهانی استفاده می کنند که رابطه دهانی در بارداری نیز باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

در واقع انجام این عمل نه تنها باعث تحریک فرد خواهد شد بلکه در مواردی نیز ممکن است فرد را به ارگاسم برساند. پوزیشن های مختلف سکس دهانی به این دلیل که باعث تحریک و در مواردی دیگر سبب ارگاسم می شود، نوعی رفتار جنسی به حساب می آیند.

برخی متخصصان تاکید کرده که رابطه جنسی اورال یا ساک زدن صمیمت زوجین را بیشتر خواهد کرد، اما برخی دیگر ادعا دارند که تنها دخول و نزدیکی سبب افزایش صمیمت زوجین خواهد شد. بروز و انتقال بیماری جنسی در رابطه جنسی دهانی ممکن است.

 

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

 

 

دلیل لذت بخش بودن سکس دهانی و علاقه افراد به آن

بی شک بسیاری از مردان و یا زنان به دلیل تحریک و لذت زیاد به انواع سکس غیر دخولی مانند رابطه جنسی دهانی علاقه بسیاری دارند. در رابطه جنسی دهانی برای زنان ناحیه کلیتوریس آن ها به حداکثر میزان تحریک خود رسیده و حتی ممکن است ارگاسم را نیز تجربه کنند.

تحریک جنسی زنان در رابطه دهانی که یکی از انواع رابطه جنسی می باشد، می تواند هم اندازه لذت ارگاسم در مردان باشد، لازم است بدانید که این روش برای زنانی که خشکی واژن دارند بسیار مناسب است. در مردان هنگام ساک زدن خون به آلت تناسلی آن ها هجوم آورده و باعث تحریک هر چه بیشتر آن ها خواهد شد.

لازم است بدانید که در رابطه جنسی دهانی تنها تمرکز فرد بر تحریک و به ارگاسم رسیدن شریک جنسی خود است به همین دلیل برای طرف مقابل بسیار لذت بخش می باشد. طبق مطالعات انجام شده رابطه جنسی دهانی در مردان و یا در زنان بسیار لذت بخش بوده است اما اغلب زنان به آن علاقه ای ندارند .

رابطه دهانی

 

 

رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی

آیا تا به حال می دانستید که رابطه جنسی دهانی نیز توانایی انتقال بیماری های مقاربتی را دارد؟ در واقع سکس دهانی یکی از روش های انتقال بیماری های جنسی در میان زن و مرد می باشد زیرا از طریق تماس دهان با ناحیه تناسلی نیز بسیاری ویروس ها و میکروب ها توانایی انتقال دارند.

رابطه جنسی در صورتی سبب بیماری خواهد شد که افراد از کاندم برای آلت تناسلی یا از کاندم های دهانی استفاده نکنند. از جمله عوارض رابطه دهانی می توان به کلامیدیا، ایدز، سوزاک، کلامیدیا، سیفلیس و هپاتیت اشاره کرد.

امکان ابتلا به انواع بیماری های مقاربتی با رابطه دهانی امکان پذیر بوده اما احتمال انتقال ایدز در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. متاسفانه برخی از این بیماری ها در صورت فرد به صورت تبخال و یا تاول در اطراف دهانشان دیده خواهد شد.

لازم است بدانید که احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی زمانی افزایش پیدا خواهد کرد که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی بوده و یا در دهان خود خراش و یا زخم داشته باشند حتی اگر در حد سطحی باشد.

نکات مهم در هنگام برقراری رابطه جنسی دهانی

همانطور که گفتیم امکان ابتلا به بیماری های مقاربتی از طریق سکس دهانی به خصوص رابطه دهانی قبل ازدواج امکان پذیر بوده اما با رعایت نکات بهداشتی طرفین این خطرات کاهش پیدا خواهد کرد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

پیش از انجام سکس دهانی برای کاهش میکروب و آلودگی و انتقال آن ها شستشوی نواحی تناسلی بسیار واجب است. همچنین بر شستشو و حمام بعد از رابطه جنسی و دهانی تاکید می شود.

زنان باردار اگر بارداری پر خطری دارند، حتی از انجام رابطه جنسی دهانی نیز باید صرف نظر کنند زیرا انجام این عمل خطرناک بوده و حتما نیاز به مشورت با پزشک است.

پیش از رابطه دهانی مسواک نزنید، زیرا خراش های سطحی در دهان هر چند کوچک احتمال ابتلا به بیماری را افزایش خواهد داد. اما برای بهداشت دهان حدود 2 ساعت قبل رابطه می توانید مسواک بزنید.

مردان نیز بهتر است از کاندوم های مناسب دهانی هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنند تا انتقال بیماری کاهش پیدا کند.

در زمان به ارگاسم رسیدن همسرتان مایع منی او را قورت نداده و فورا از دهان خود خارج کنید.

در صورت مشاهده تاول و یا زخم در دهن خود از انجام رابطه جنسی دهانی حتی در حد کم خودداری کنید، زیرا ممکن است بیماری شما انتقال داده شود.

زمانی که زنی در ناحیه تناسلی اش عفونت و یا ترشحات غیر عادی ملاحضه کرد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرده و حتما به یک پزشک مراجعه کند.

آخرین اخبار مرتبط با سکس دهانی

 

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

طبق تحقیقاتی مردانی که سیگار می‌کشند و با 5 یا تعداد بیشتری شریک جنسی، رابطه‌ی جنسی دهانی دارند، بالاترین ریسک ابتلا به یک نوع سرطان سر و گردن، معروف به سرطان پشت گلو را خواهند داشت.بنظر می‌رسد احتمال بروز عفونت hpv دهانی در میان مردان سفید پوس کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهت در دهه‌ی 50 و 60 زندگی‌شان افزایش می کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه‌یابد و احتمالا ب کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهه علت افزایش پذیرش رابطه‌ی جنسی دهانی است. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

22 اردیبهشت 1400 کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

بعد و قبل رابطه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهدهانی و سکس دوش گرفتن واجب است زیرا استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از سکس می‌تواند باعث کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه جاری شدن مجدد بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود. دوش نگرفتن بعد از رابطه جنسی می‌تواند برای ارگان های اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

11 اردیبهشت 1400 کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

بر اساس کلیپ دختر ایرونی تند تند س اک میزنه تحقیقات صورت گرفته رابطه دهانی و اورال سکس در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند منجر به سرطان گکلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه لو کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهشود کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه. علت این سرطان انتقال ویروس hpv یا زگیل تناسلی است که در صورتی که فردی مبتلا بوده و با شریک جنسی خود رابطه جنسی یا دهانی برقرار کند منتقل می شود. بنابراین باید هنگام برقراری رابطه دهانی از کاندوم مخصوص کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه استفاده کرده و بهداشت نیز رعایت شود. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

۱- رابطه ی جنسی در صبح

صبح یکی از زمان کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه های مناسب برای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهسیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهاین روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسر کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهان است. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

با آمیزش جنسی در فصل سرما، از بر کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهوز سرماخوردگی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شکلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه کند. موقع مری کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهضی، با وجود آن که نمی توانید رابطه ای پرهیجان داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

۳- رابطه ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه های حیاتی کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

یکی از زمانهای مناسب برای برقرار کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهی رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر اس کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهترس است . کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود. براساس آمارهای دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه جنس ی داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند.

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهکلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

۴- رابطه زناشویی بعد از بحران های روحی کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

اگر می خواهید اضطراب کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهو ناراحتی های یک روز سخت کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمکتان می کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهآید. مطالعات نشان می دهد که هیجان ناش کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می کند و اضطراب و ناراحتی تان را از بین می برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، رابطه جنسی خ کلیپ کلیپ دختر ای کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهرونی تند تند ساک میزنه دختر ایرونی تند تند ساک میزنه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهشن می تواند باعث تخلیه ی انرژی و آرامش تان شود.

5- رابطه جنسی بعد از ورز کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهش

یکی از بهترین زمانها برای دا شتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. هنگام ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بیش کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهکلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهتری برای برقراری رابطه جنسی ایجاد می کند. طی آزمایشهایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس العمل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون در ناح یه اندام تنا کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهکلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهسلی آنها تا ۱۶۹% افزایش یافته است. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

6-رابطه زناشویی بعد از ترس و هیجان زیاد کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

یکی دیگر از بهترین زمانه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کارهای پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه بانجی، بندباز کلیپ دختر کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه ایرونی تند تند ساک میزنهی و یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون هیجان) شهوت و میل جنسی افزایش یافته و بدن، عکس العم کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد.

این مطلب بر اساس تحقیقات خانم دکتر کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه ندا قهرمان نژاد تهیه گردیده است. با سپاس از ایشان کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه
برای مشاهده صفحه رسمی اینستاگ کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهرام خانم د کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنهکتر ندا قهرمان نژاد کلیک کنید. کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه
ویدئو کلیپ دختر ایرونی تند تند ساک میزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter