عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

کلیپ دوربین مخفی شـاشیدن دختر ایرانی

کلیپ دوربین مخفی شـاشیدن دختر ایرانی

کلیپ دوربین مخفی شـاشیدن دختر ایرانی | دوربین مخفی شاشیدن / ارایشگاه دختر ایرانی(دیدن این کلیپ توصیه میشود) | دوربین مخفی دستشویی ایرانی,دوربین مخفی | نوتلا در دستشویی ایرانی یوتیوب

 

رابطه دهانی نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهان شان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌ شوند. نام‌ های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «لیس زدن» است.

ریسک بیماری : بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذتبخش بودن رابطه دهانی

در مردان
مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها خواهد شد، همچنین حرکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت آن موثر باشد. برخی از مردان هم از شریک جنسی شان می خواهند تا سر آلت را به انتهای دهان و قسمت حلق بمالند.
در زنان
لیسیدن چوچوله یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درمورد افرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند. رابطه دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد.

همچنین بخوانید : حکم شرعی خوردن واژن و آلت تناسلی

دلایل روانی لذت از این مدل رابطه چیست؟

عامل روانی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی می کند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دست یابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفاق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی می باشد. به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع بهتر ادرار لازم است.

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

همچنین حس برانگیختگی مردان م یتواند با یک جرقه ذهنی زودگر چند ثانیه صورت پذیرد ، پیرامون موارد مذکور رابطه دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست می دهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب می کنند.

اثر روانی و ذهنیت پردازی در مردان آنقدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که این رابطه حتما برای آنها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان می دهد.

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی می کند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است. رابطه دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌ گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها می شود. باور این موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.

چرا برخی زنان و مردان از رابطه دهانی اجتناب می کنند؟

دلیل اول: این یک رفتار کثیف و چندش آور است ..!؟

با توجه به آنکه آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در برخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمی باشد و لسیدن و مکیدن آن عملی کثیف است.

در حقیقت آلت تناسلی اگرچه محل دفع ادرار می باشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی شود و البته فراموش نکنیم این محل ، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است. این افراد اکثرا آنرا عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز میدهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت به آنرا به تمسخر می گیرند و او را پس می زنند. این رفتار آنها می تواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد.

معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنیت اشتباهی قرار داده اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسلی هم اکراه دارند این افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس از تجربه عملی تغییر دیدگاه خواهند داد.

دلیل دوم: این رفتار را درشأن شخصیت خود نمی دانند

اکثر زنان تصور می کنند رابطه دهانی مخصوص روسپیها و بازیگران پورنو می باشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیرمعقولانه و مقایسه شدن با روسپی‌ها می دانند. یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها می شود از انجام آن خودداری می کنند

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

سکس مقعدی به‌معنای هرگونه فعالیت جنسی در ناحیه مقعد بدن است. در معمول‌ترین حالت سکس مقعدی، مرد آلت یا شی دیگری را وارد مقعد همسرش می‌کند. به دلایلی که در این مقاله شرح می‌دهیم، این نوع رفتار جنسی پرخطر میان زوج‌ها رواج یافته است. سکس از مقعد می‌تواند خطرات جدی فیزیکی و روانی به‌همراه داشته باشد.

از طرفی، یکی از رسالت‌های دکتر ساینا تلاش برای ارائه اطلاعات مربوط به سلامت و بهداشت است؛ از این رو آگاهی ‌بخشیدن درباره سكس مقعدي و عوارضش را ضروری دانستیم. با هدف آموزش سکس مقعدی برای کم‌خطرتر کردن آن، این مقاله را برای متاهلین (زن و مرد) ارائه می‌دهیم. اطلاعات این مقاله برگرفته از منابع معتبر بهداشت و سلامت جهانی و تحقیقات اخیر درباره سکس مقعد است. با ما همراه باشید.

برای مطالعه بخش موردنظر خود می‌توانید بر تیتر آن در فهرست کلیک کنید. اگر در موبایل می‌خوانید، تیتر را لمس کنید.

 

فهرست آنچه می‌خوانید:[ ]

 

سکس مقعدی، از پرخطرترین‌ رفتارهای جنسی

منابع پزشکی و بهداشتی دنیا سکس مقعدی را از پرخطرترین رفتارهای جنسی می‌دانند. سکس مقعدی، که شامل هر نوع فعالیت جنسی در ناحیه مقعد است. از لحاظ ابتلا به ایدز و بیماری‌های مقاربتی پرخطرترین رفتار جنسی در نظر گرفته می‌شود. با در نظر گرفتن آناتومی مقعد، دلیلش پیچیده نیست؛ دیواره‌های مقعد نازک‌تر از واژن است؛ پس آسان‌تر آسیب می‌بیند و نسبت‌به عفونت آسیب‌پذیرتر است.

بی تردید، زمانی که محافظت و ایمنی و آگاهی کافی درباره سکس از مقعد وجود ندارد خطر آن دوچندان می‌شود. در ادامه خطرات و عوارض سکس مقعدی را شرح دادیم؛ سپس به دلایل گرایش به آن پرداختیم. در نهایت پس از بررسی تمام این نبایدها، اگر تصمیم شما به تجربه سكس مقعدي است، حتماً و اکیداً توصیه می‌کنیم که بخش ایمنی و آموزش سکس مقعدی را مطالعه کنید.

آسیب و جراحت مقعد و درد شدید در سکس مقعدی

برای اینکه بهتر بد کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیانید که خطر سکس مقعدی از کجا نشئت می‌گیرد کمی درباره آناتومی مقعد صحبت کنیم. بافت درون مقعد به ‌اندازه خود پوسته بیرونی آن محافظت‌شده نیست. بافت بیرونی آن دارای لایه‌هایی از سلول‌های مرده است که به‌عنوان کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیس کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیدی محافظ در برابر عفونت عمل می‌کند؛ اما بافت داخل مقعد این محفا کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیظت طبیعی را ندارد؛ به همین دلیل به‌راحتی پاره می‌شود و در معرض عفونت قرار می‌گیرد. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

 

از طرفی مقعد کارکرد شگفت‌آ ور واژن را ندارد. وقتی یک زن برانگیخته می‌شود، خود واژن به‌طور طبیعی برای راحت کردن دخول، روان‌کنند کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیه ترشح کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیمی‌کند. نبودن روان‌کننده در دخول مقعدی می‌تواند موجب پاره شدن بافت‌های نازک داخل مقعد شود- که نتیجه آن درد و خون‌ریزی است. در ادامه در آموزش سکس مقعدی توضیح می‌دهیم که برای برقرای این نوع رابطه جنسی حتماً باید از روان‌کننده استفاده کنید؛ در غیر این صورت، خطر خونریزی و شدید شدن درد وجود دارد. جراحت‌ م کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیقعد در سکس مقعدی موجب عفونت و بالا رفتن احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی می‌شود. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

برای آشنایی با انواع بیم کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیاریهای مقاربتی کافی‌ست مقاله «لیست بیماری های مقاربتی» را مطاله کنید. دکتر ساینا در این مقاله به کلیپ دو کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیطور کامل به بررسی کامل انواع بیماری های آمیزشی پرداخته است

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

ریسک بالای عفونت باک کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیتریایی در سکس مقعدی

گفتیم که مقعد، مثل واژن، سلول‌هایی را که روان‌کننده طبیعی تولید می‌کنند ندارد؛ مانند دهان بزاق نیز ترشح نمی‌کند. به ‌علاوه کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی، لایه‌های رکتوم یا همان راست‌روده (قسمت انتهایی روده بزرگ که به مقعد وصل می‌شود) نازک‌تر از واژن است. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

نبودن روان‌‌کنندگ کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیی در مقعد و بافت‌های نازک‌تر آن ریسکِ پارگی‌های ناشی از ساییدگی را در مقعد و راست‌روده بیشتر می‌کند. برخی ا این پارگی‌ها ممکن است خیلی کوچک باشند اما به هر حال پوست را دربرابر عفونت بی‌حفاظ می‌گذارند کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی. از طرفی، م کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیدفوع که مملو از باکتری است، از طریق راست‌روده و مقعد از بدن خارج می‌شود؛ پس باکتری‌ها می‌توانند از طریق این پارگی‌های پوست وارد بدن شوند. به این ترتیب، خطر آبسه‌های مقعدی –که باید با آنتی‌بیوتیک درمان شوند- بالا می‌رود. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

مقعد پر از باکتری است. ط بیعت کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیاً باکتری‌ها می‌توانند مرد را نیز دچار عفونت کنند. مهم‌تر آن کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیکه سک کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیس واژنی بعد از سکس مقعدی می‌تواند موجب انتقال باکتری‌ها کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیی مقعد به واژن و مجاری ادرار و در نتیجه عفون کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیت‌های مجاری ادراری و واژنی شود. همان‌طور که جلوتر در بخش آموزش سکس مقعدی می‌گوییم، برای کاهش این خطر، بعد از سکس مقعدی، نباید آلت مردانه را وارد دهان یا واژن کرد. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

برای اطلاعات بیشتر، بخ کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیش «آموزش ایمنی سکس مقعدی» در همین مقاله را مطالعه کنید.

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

حتما بخوانید:اچ آی وی چیس کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیت؟ علائم و راههای انتقال ویروس اچ آی وی

کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

سکس مقعدی و خطر جدی HIV کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

به‌گفته مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها (CD کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیC)، سکس مقعدی در مقایسه با سایر رفتارهای جنسی بیشترین خطر انتقال HIV را کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیدارد و کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیتعداد زیادی از مردانی که HIV گرفته‌اند از ط کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیکلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیریق سکس مقعدی مبتلا شدند. با این حال، یکی از راه‌های انتقال HIV به زنان نیز س کلیپ دوربین مخفی شاشیدن د کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیختر ایرانیکس از مقعد است.

اما هشدار جدی‌تری نیز وجود دارد: کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

اگر شریکی را که آل کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیت مردانه را وارد مقعد می‌کند «واردکننده» و شریکی را که آلت داخل مق کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیعد او می‌شود «پذیرنده» بنامیم، فرد پذیرنده بیشتر در خطر ابتلا به HIV است. در واقع «پذیرنده» ۱۳ برابر بیشتر از شریک «واردکننده» در خطر ابتلاست. با این حال، م کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیمکن است هریک از شریک‌های غیرمبتلا از طریق یکی از مایعات بدنی فرد مبتلا، مانند خون، منی، مایع‌ پیش‌منی (پیش کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیاب) یا مایعات مقعدی (rectal fluids) ، مبتلا شود.[10] کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

جلوتر در آموزش سکس مقعدی توضیح کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیمی‌دهیم که چگونه می‌توان این خطر را به‌حداقل رساند. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

نکته اول: افراد «گیرنده» در سکس مقعدی (کسی که آلت وارد مقعد او می‌شود)، نسبت به سایر افرادی که فعالیت‌های ج کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانین کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیسی غیر از سکس مقعدی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی دارند، بیشترین خطر ابتلا به HIV را دارند. دلیل آن نازک بودن راست‌روده و احتمالِ بالای وا کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیرد شدن ویروس اچ آی وی به بدن، حین سکس مقعدی است. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

نکته دوم: کلی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی افراد «واردکننده» در سکس مقعدی (کسی که آلت را وارد مقعد می‌کند) نیز در خطر ابتلا به HIV هستند؛ زیرا کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیویرو کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیس اچ آی وی ممکن است از طریق منفذ سر آلت، یا خراش‌ها و زخم‌های کوچک روی آلت به بدن او منتقل شود.

نکته کلی کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی سوم:‌ برای ک کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانیاهش خطر انتقال HIV به همسرتان حتماً بخش ایمنی و آموزش سکس مقعدی این مقاله را مطالعه کنید. کلیپ دوربین مخفی شاشیدن دختر ایرانی

کلیپ دوربین مخفی شـاشیدن دختر ایرانی
دانلود کلیپ دوربین مخفی شـاشیدن دختر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter