عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی | کلیپ کون دادن یک پسر بچه سفید پوست تمام عیار | آه و ناله کردن پسر گی | گشاد کردن کون نوجوان 18 ساله با دیلدو

 

سکس خوب چیست؟

“پیتزا مانند رابطه جنسی است. حتی وقتی بد باشد، باز هم بسیار خوب است.” شاید این شوخی را شنیده اید. اما آیا واقعا هر رابطه ی جنسی، حتی بدترین آن هم خوب است؟

جواب ما خیر است. واژه ی «خوب» می تواند معناهای متفاوتی داشته باشد. به خاطر همین گاهی بسیار سخت است که بتوانیم سکس خوب را تعریف کنیم. رابطه جنسی شامل صمیمی ترین افکار و احساسات شخصی ما است. معنی و کیفیت سکس خوب، با گذشت زمان و از طریق تجربه یا از شریکی به شریک دیگر هم تغییر می کنند. رابطه جنسی خوب یک تجربه شناختی نیست؛ بلکه یک تجربه احساسی و مبتنی بر احساس است که با نوعی ارتباط صمیمانه ایجاد می شود. سکس خوب با احساسات جسمی و عاطفی قدرتمند مثل زنده بودن، نشاط، ارتباط و لذت همراه است.

شاید بتوانیم این اصول کلی را برای سکس خوب نام ببریم: ارتباط صادقانه، احترام متقابل، سرگرمی و لذت در سنین مختلف.

درست است که نمی توان تعریفی جامع و کامل از سکس خوب آورد اما می توان به زبانی ساده گفت که رابطه جنسی خوب به معنای همسطح بودن در توقعات و نیازها با شخصی دیگر است. تماس چشمی، لمس، مسئولیت پذیری و انعطاف نیز از جمله موارد ضروری برای داشتن سکس خوب است.

اما چگونه بهترین سکس را تجربه کنیم؟

 

سکس خوب چیست؟

20 توصیه برای داشتن سکس خوب

زوج ها عادات و روش هایی دارند که باعث می شود رابطه جنسی خوبی را داشته باشند. در این بخش، شما 20 راه حل برای داشتن بهترین سکس را خواهید خواند:

1: زوجین موفق، رابطه جنسی را مداوم تجربه می کنند.

زن و شوهرهایی که از نظر جنسی راضی هستند، در تجربه به این نتیجه می رسند که این موضوع چیزی فراتر از مقاربت و سکس است. مطالعات نشان می دهد که آنها معمولاً حداقل هفتگی یک بار با یکدیگر نزدیکی دارند. البته نیاز به ذکر این نکته است که یک برنامه منظم، نسخه ای برای رضایت جنسی فوری نیست. اما نزدیک شدن از نظر جسمی به همسرتان اغلب می تواند نشانه آن باشد که شما یک زوج سالم در یک محیط سالم هستید. پس سعی کنید میان روابط جنسی تان زیاد فاصله نیفتد.

اما تعداد رابطه جنسی نرمال در هفته چقدر است؟ تعداد دخول نرمال در دنیای حقیقی از زوجی تا زوجی دیگر می تواند بسیار متفاوت باشد. بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که به صورت کلی زوج‌هایی که در دهه سوم زندگی خود قرار دارند بین یک تا سه بار در روز می توانند ارتباط داشته باشند. رابطه جنسی در دهه چهارم کم می شود و به دو بار در هفته خواهد رسید. ولی هیچ گونه قانونی برای اعدادی که در آن بیان شد موجود نمی باشد.

بر اساس نیاز روانی و جسمی زوجین، 2 الی 3 بار در طول هفته می تواند مناسب ترین تعداد دفعات برقراری رابطه زناشویی باشد.

2: برای داشتن سکس خوب باید آگاه باشید!

آگاهی می تواند با سعادت جنسی برابر باشد. کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط حساس بدن زن و مرد مانند نقطه جی در زنان یا آنچه شما و همسر شما را تحریک می کند، می تواند زندگی جنسی شما را به اوج خود برساند.

سکس خوب نیازمند راهنمای جنسی مناسبی نیز هست. اگر می خواهید بهترین سکس را داشته باشید، باید هموراه با روانشناس در ارتباط باشید.

 

برای داشتن سکس خوب باید آگاه باشید.

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

تماس فیزیکی ابزاری قدرتمند است که باعث ایجاد ارتباط و اعتماد می شود. اهمیت لمس شدن و لمس کردن در رابطه جنسی چیزی بدیهی است. هر چند برخی افراد به لمس حساس تر یا پاسخگوتر هستند، اما لمس ورای تحریک کردن، در مرحله معاشقه (قبل از دخول) نیز بسیار کارآمد است.

سکس تراپیست ها (درمانگران جنسی) از روشی به نام «sensate focus» یا «تمرکز بر روی درک احساس لمس» استفاده می کنند. این تمرینی است که نحوه مختلف احساس لمس را در شما حساس می کند و باعث می شود شما تمرکز بیشتری بر دریافت لمس و ادراک آن داشته باشید.

گفتنی است که لمس، باعث می شود فشار از رسیدن به ارگاسم یا دخول کمتر شود. تجربه نشان می دهد افرادی که به لمس اهمیت می دهند زمان بیشتری سکس می کنند و از سکس خود راضی تر هستند. زیرا لذت بیشتری می برند و در درازمدت صمیمیت بیشتری هم کسب می کنند. در نتیجه برای داشتن سکس خوب باید لمس کنید!


4: باید به یکدیگر اعتماد کنید.

مطالعات نشان می دهد زن و شوهرهایی که نسبت بهم صادق نیستند، در اتاق خواب هم لذت نمی برند. آن ها بیشتر از زوج هایی که به هم اعتماد دارند، احساس نارضایتی می کنند.

اعتماد و صداقت در مورد رابطه جنسی نیز صادق است. شما باید بتوانید به راحتی در مورد میل جنسی خود با شریک زندگی تان صحبت کنید. بنابراین به همدیگر بگویید که مشکل شما در سکس چیست. جالب است بدانید که بسیاری از زوجین فکر می کنند که اگر در سکس به ارگاسم نرسند، همسرشان را ناراحت می کنند. این در حالی است که آن ها گاهی مجبور می شوند که به قول خودشان فیلم بازی کنند. یا ادای ارضا شدن درآورند.

در نتیجه اگر در رسیدن به ارگاسم مشکل دارید باید به همسر خود بگویید. اگر احساس خاصی نسبت به بدن خود یا همسرتان دارید و یا هر چیزی باعث ناراحتی شما می شود، به همسرتان نیز اطلاع دهید.

مطمئن باشید با اعتماد کردن می توانید بهترین سکسی که ممکن است را داشته باشید.

 

بیشتر بخوانید:ارگاسم یا ارضا شدن چیست؟ انواع ارضا در زنان و مردان و اختلالات ارگاسم را بشناسید.

 

5: با متخصص حرفه ای مشورت کنید.

جلسات با یک درمانگر جنسی (سکس تراپیست که شاخه ای از روانشناسی محسوب می شود) به شما کمک می کند که ارتباطی بهتر برقرار کنید. روانشناس با هدایت شما از طریق تمرینات لمسی و آموزش تحریک و میل جنسی شما می تواند مسائل صمیمیت را بهبود بخشد.

 

نکات کلی از رابطه جنسی

  • در حین سکس یا رابطه جنسی واژینال آلت تناسلی مرد به داخل واژن می‌رود.
  • پیش نوازی مهم است. هم شما را تحریک جنسی می‌کند و هم آماده می‌کند تا رابطه جنسی برای هر دو شریک زندگی لذت بخش تر شود.
  • داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم، شما و همسرتان را در معرض خطر بارداری و عفونت های مقاربتی (STI)از جمله HIV قرار می‌دهد.
  • کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بارداری بدون برنامه ریزی و STI است.
  • برای اینکه کاندوم ها به طور موثر کارکنند، لازم است قبل از لمس آلت تناسلی مرد با واژن، گذاشته شوند.
  • بحث در مورد رابطه جنسی ایمن قسمت مهمی در رابطه جنسی است.

شما ممکن است برای اولین بار در فکر رابطه جنسی باشید و مطمئن نباشید که از کجا باید شروع کنید. یا شاید می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی لذت بخش و ایمن اطلاعات کسب کنید…

وضعیت شما هرچه باشد، پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد رابطه جنسی واژینال را در اینجا خواهید یافت. در این مطلب به آموزش کامل سکس و رابطه جنسی شامل چگونگی پیش نوازی، استفاده از مواد روان کننده و کاندوم، پوزیشن های جنسی و چگونگی رسیدن به سکس ایده آل و ارگاسم می‌پردازیم.

 

معرفی انواع رابطه جنسی (واژینال، اورال، آنال)

سه حالت کلی که برای رابطه جنسی تعریف می‌شود که در نهایت به ارگاسم ختم شود؛ رابطه جنسی مهبلی یا واژنی (Vaginal Sex)، رابطه جنسی دهانی (Oral Sex) و رابطه جنسی مقعدی (Anal Sex).

این مطلب با توجه به رابطه جنسی واژینال تهیه شده است.

 

رابطه جنسی واژینال چیست؟

در حین سکس واژینال (یا عنوان کلی رابطه جنسی)، آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد می‌شود.

اگر فیلم های پورنوگرافی تماشا کرده باشید، ممکن است تصور غیرواقعی ای از رابطه جنسی داشته باشید. هیچ روش تنها و یکتای صحیحی برای داشتن رابطه جنسی از طریق واژن وجود ندارد. رابطه جنسی می‌تواند یک تجربه بسیار ملایم و صمیمی یا یک تجربه پرشور و ماجراجویانه باشد.

شما می‌توانید رابطه جنسی را هرطور که خودتان و همسرتان دوست دارید، تجربه کنید.

چگونه سکس داشته باشیم؟

پیش نوازی چیست؟

پیش نوازی یا Foreplay کمک می‌کند تا هر دو فرد از لحاظ جنسی تحریک شده و آماده رابطه جنسی واژینال باشند. پیش نوازی می‌تواند شامل بوسیدن، نوازش، مالش، لمس یا سکس دهانی باشد. پیش نوازی باید برای هر دو شریک زندگی لذت بخش باشد. برخی افراد ترجیح می‌دهند تنها به پیش نوازی ادامه دهند و رابطه جنسی نداشته باشند.

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

اگر هر دو طرف مایل کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی به رابطه جنسی از طریق واژن هستید، هرچه هر دو بیشتر تحریک شوید، ورود آلت تناسلی به واژن راحت تر و لذت کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیبخش تر خواهد بود. لازم کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیاست بدانید که هنگامی که واژن شروع به مرطوب شدن می‌کند و آلت تناسلی به نعوظ (حالتی که طی آن بافت‌های نعوظی در آلت پر از خون گشته و این اندام حالت سفت کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی به خود می‌گیرد تا آماده دخول شود) می‌رسد، آماده رابطه جنسی هستید. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

اگر نیاز به مشاوره تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست متخصص‌ها کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

چه موقع باید کاندوم را قرار دهیم؟ کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

پس از تحریک و آماد کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیگی برای انجام رابطه جنس ی، می‌توانید کاندوم را قرار دهید. کاندوم را روی آلت تناسلی مرد قرار دهید. این کار را باید قبل از لم کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیس آلت تناسلی مرد با واژن یا وارد شدن به واژن انجام دهی تا کمترین ریسک اتفاق بیافتد. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

چگونه آلت تناسلی مرد را به واژن وارد کنیم؟

هنگامی ک کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیه آماده شدید، یکی از شما می‌تواند با استفاده از دست خود آلت تناسلی مرد را به آرامی به داخل واژن هدایت کند. وقت ب کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیگذاری کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانید و تمرین کنید. حتی اگر لازم است چند هفته طول بکشد تا به درستی آن کار را انجام دهید، نگران نباشید کلیپ سـک سی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی، به خصوص وقتی هنوز به بدن یکدیگر عادت نکرده اید. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

زمانی که آل کلیپ سـک سی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی تناسلی مرد داخل شد، می‌توانید بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که آلت تناسلی به داخل واژن هل داده ش کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیود و سپس دوباره بخشی از آن خارج شود. کار را به شکل طبیعی انجام دهید که ملایم باشد و اطمینان حاصل کنید کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی که هر دو طرف راحت هستید. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که کاری را شروع کرکلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی ده اید، به معنای ادامه کار نیست. اگر با کاری که انجام می‌دهید راحت نیس کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیکلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیتید، شما یا همسرتان می‌توانید در هر زمان مکث کنید یا متوقف شوید. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

آیا من به ارگاسم می‌رسم؟ کل کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانییپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

هنگامی که بسیار برانگیخته کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی می‌شوید، تنش و هیجان در بدن شما ایجاد می‌شود، فشار جنسی پس از آن با یک هجوم ناگهانی ل کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیذت بخش به نام ارگاسم، آمدن یا اوج گرفتن آزاد می‌شود. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

برای خانم کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیها حساس ترین قسمت بدن آنها کلیتوریس (نقطه جی) است. کلیتوریس یک برجستگی کوچک دقیقاً بالای دهانه واژن کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیاست که انتهای آن پر از عصب بوده و نسبت به لمس بسیار حساس است. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

بسیاری از خانم ها کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیبرای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس خود دارند. می‌توانید پوزیشن های مختلفی را برای راب کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیطه ج کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانینسی واژینال امتحان کنید که به شما امکان می‌دهد بدن خود را به گونه ای حرکت دهید که باعث تحریک کلیتوریس شود. برخی از افراد برای تحریک آن، تصمیم می‌گیرند که در هنگام رابطه جنسی، کلیتوریس را لمس کنند. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

برای اکثر مردا کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانین عملی که باعث تحریک آلت تناسلی مرد در واژن شود، انتهای عصب آلت تناسلی را تحریک کرده و باعث ارگاسم آنها می‌ کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیشود. کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

اگر بلافاصله یا حتی ا کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیکلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانیصلاً ارگاسم ندارید، نگران نباشید. زمان لازم است تا بدانید چه چیزی برای شما و شریک زندگی شما مفید است. هم زن و هم مرد می‌توانند از رابطه جنسی واژینال لذت ببرند حتی اگر این کار باعث ارگاسم آنها نشود کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی
ویدئو کلیپ سـکسی کون دادن یه پسر گی‌ ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter