عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 18, 2024

گـاییدن کُـس از بغل و ریختن آب کـیر روی شکمش

گـاییدن کُـس از بغل و ریختن آب کـیر روی شکمش

گـاییدن کُـس از بغل و ریختن آب کـیر روی شکمش | گاییدن کس دختره چقدر ذوق زده میشه وقتی پسره آب کیر میاد روی شکمش | گاییدن کس پشمی زن سکسی و ریختن آب منی روی شکمش

 

رابطه جنسی برای بسیاری از زوجین محدود به دخول آلت به واژن نبوده و شامل موارد دیگری مثل رابطه دهانی یا سکس دهانی و مقعدی نیز می شود. نام دیگر رابطه دهانی ، رابطه اورال است که اغلب زوجین مخصوصا مردان معمولا به آن علاقه مندند. در رابطه دهانی زن و مرد با خوردن و یا لیسیدن آلت جنسی شریک زندگی خود سعی در تحریک جنسی او دارند.

ممکن است زن یا مرد با رابطه دهانی به ارگاشم نیز برسند، اما در ابتدا باید بدانید که تمام افراد به رابطه دهانی علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از این عمل متنفر باشند . اغلب ممکن است بین زوجین یکی از آن ها که معمولا هم زن می باشد، از این عمل ناراضی بوده و تمایلی برای آن نشان ندهند. احترام به نظر یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی سکس یا رابطه جنسی دهانی پرداخته شده است.

 

مفهوم رابطه جنسی دهانی

همانطور که می دانید یکی از انواع مختلف رابطه جنسی ، اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی یا همان ساک زدن ( to suck ) است . رابطه جنسی دهانی رابطه ای است که در آن زن و مرد تلاش می کنند تا با خوردن ، لیسیدن و یا زبان زدن طرف مقابل خود را تحریک کنند .

برخی افراد حین رابطه جنسی انجام سکس دهانی را دوست دارند، اما برخی دیگر که عموما زنان هستند، تمایلی به انجام این عمل ندارند که هر دو این حالات طبیعی و قابل احترام می باشد. لازم است بدانید که برخی از زوجین برای تحریک بیشتر، ایجاد تنوع در رابطه جنسی، در زمان بارداری و یا همچنین پیشگیری از بارداری از رابطه جنسی دهانی استفاده می کنند که رابطه دهانی در بارداری نیز باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

در واقع انجام این عمل نه تنها باعث تحریک فرد خواهد شد بلکه در مواردی نیز ممکن است فرد را به ارگاسم برساند. پوزیشن های مختلف سکس دهانی به این دلیل که باعث تحریک و در مواردی دیگر سبب ارگاسم می شود، نوعی رفتار جنسی به حساب می آیند.

برخی متخصصان تاکید کرده که رابطه جنسی اورال یا ساک زدن صمیمت زوجین را بیشتر خواهد کرد، اما برخی دیگر ادعا دارند که تنها دخول و نزدیکی سبب افزایش صمیمت زوجین خواهد شد. بروز و انتقال بیماری جنسی در رابطه جنسی دهانی ممکن است.

 

دلیل لذت بخش بودن سکس دهانی و علاقه افراد به آن

بی شک بسیاری از مردان و یا زنان به دلیل تحریک و لذت زیاد به انواع سکس غیر دخولی مانند رابطه جنسی دهانی علاقه بسیاری دارند. در رابطه جنسی دهانی برای زنان ناحیه کلیتوریس آن ها به حداکثر میزان تحریک خود رسیده و حتی ممکن است ارگاسم را نیز تجربه کنند.

تحریک جنسی زنان در رابطه دهانی که یکی از انواع رابطه جنسی می باشد، می تواند هم اندازه لذت ارگاسم در مردان باشد، لازم است بدانید که این روش برای زنانی که خشکی واژن دارند بسیار مناسب است. در مردان هنگام ساک زدن خون به آلت تناسلی آن ها هجوم آورده و باعث تحریک هر چه بیشتر آن ها خواهد شد.

لازم است بدانید که در رابطه جنسی دهانی تنها تمرکز فرد بر تحریک و به ارگاسم رسیدن شریک جنسی خود است به همین دلیل برای طرف مقابل بسیار لذت بخش می باشد. طبق مطالعات انجام شده رابطه جنسی دهانی در مردان و یا در زنان بسیار لذت بخش بوده است اما اغلب زنان به آن علاقه ای ندارند .

رابطه دهانی

 

 

رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی

آیا تا به حال می دانستید که رابطه جنسی دهانی نیز توانایی انتقال بیماری های مقاربتی را دارد؟ در واقع سکس دهانی یکی از روش های انتقال بیماری های جنسی در میان زن و مرد می باشد زیرا از طریق تماس دهان با ناحیه تناسلی نیز بسیاری ویروس ها و میکروب ها توانایی انتقال دارند.

رابطه جنسی در صورتی سبب بیماری خواهد شد که افراد از کاندم برای آلت تناسلی یا از کاندم های دهانی استفاده نکنند. از جمله عوارض رابطه دهانی می توان به کلامیدیا، ایدز، سوزاک، کلامیدیا، سیفلیس و هپاتیت اشاره کرد.

امکان ابتلا به انواع بیماری های مقاربتی با رابطه دهانی امکان پذیر بوده اما احتمال انتقال ایدز در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. متاسفانه برخی از این بیماری ها در صورت فرد به صورت تبخال و یا تاول در اطراف دهانشان دیده خواهد شد.

لازم است بدانید که احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی زمانی افزایش پیدا خواهد کرد که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی بوده و یا در دهان خود خراش و یا زخم داشته باشند حتی اگر در حد سطحی باشد.

نکات مهم در هنگام برقراری رابطه جنسی دهانی

همانطور که گفتیم امکان ابتلا به بیماری های مقاربتی از طریق سکس دهانی به خصوص رابطه دهانی قبل ازدواج امکان پذیر بوده اما با رعایت نکات بهداشتی طرفین این خطرات کاهش پیدا خواهد کرد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

پیش از انجام سکس دهانی برای کاهش میکروب و آلودگی و انتقال آن ها شستشوی نواحی تناسلی بسیار واجب است. همچنین بر شستشو و حمام بعد از رابطه جنسی و دهانی تاکید می شود.

زنان باردار اگر بارداری پر خطری دارند، حتی از انجام رابطه جنسی دهانی نیز باید صرف نظر کنند زیرا انجام این عمل خطرناک بوده و حتما نیاز به مشورت با پزشک است.

پیش از رابطه دهانی مسواک نزنید، زیرا خراش های سطحی در دهان هر چند کوچک احتمال ابتلا به بیماری را افزایش خواهد داد. اما برای بهداشت دهان حدود 2 ساعت قبل رابطه می توانید مسواک بزنید.

مردان نیز بهتر است از کاندوم های مناسب دهانی هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنند تا انتقال بیماری کاهش پیدا کند.

در زمان به ارگاسم رسیدن همسرتان مایع منی او را قورت نداده و فورا از دهان خود خارج کنید.

در صورت مشاهده تاول و یا زخم در دهن خود از انجام رابطه جنسی دهانی حتی در حد کم خودداری کنید، زیرا ممکن است بیماری شما انتقال داده شود.

زمانی که زنی در ناحیه تناسلی اش عفونت و گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش یا ترشحات غیر عادی ملاحضه کرد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرده و حتما به یک پزشک مراجعه کند. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

آخرین اخبار مرتبط با سکس دهانی گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

26 اردیبهشت 1400

طبق تحقیقاتی مردانی که س گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشیگار می‌کشند و گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشبا 5 یا تعداد بیشتری شریک جنسی، رابطه‌ی جنسی دهانی دارند، بالاترین ریسک ابتلا به یک نوع سرطان سر و گردن، معروف به سرطان پشت گلو را خواهند داشت.بنظر می‌رسد احتمال بروز عفونت hpv دهانی در میان مردان سفید پوست در دهه‌ی 50 و 60 زندگی‌شان افزایش می‌یابد و احتمالا به علت افزایش پذیرش رابطه‌ی جنسی دهانی است. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

22 اردیبهشت 1400 گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

بعد و قبل رابطه دهانی و گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشگاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش سکس دوش گرفتن واجب است زیرا استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از سکس می‌تواند باعث جاری گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش شدن مجدد ب گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود. دوش نگرفتن بعد از رابطه جنسی می‌تواند برای ارگان های اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

بر اساس تحقیق گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشات صورت گرفته رابطه دهانی و اورال سک گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشس در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند منجر به سرطان گلو شود. علت این سرطان انتقال ویروس hpv یا زگیل تناسلی است که در صورتی که فردی مبتلا بوده و با شریک جنسی خود راب گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشطه جنسی یا دهانی برقرار کند منتقل می شود. بنابراین باید هنگا گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشم برقراری رابطه دهانی از کاندوم مخصوص استفاد گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشه کرده و بهداشت نیز رعایت شود. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

۱- رابطه ی جنسی در صبح گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

صبح یکی از زمان های مناسب ب رای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش ترشح هورمون تسگاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشتسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می رسد. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

با آمیزش ج گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش نسی در فصل سرما، از بروز سرماخوردگ گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شک گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. موقع مریضی، با وجود آن که نمی توانید رابطه ای پرهیجان داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

۳- رابطه ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه های حیاتی گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

یکی از زمانهای مناسب برای برق گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکم گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر استرس است . گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود. براساس آمارهای دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه جنسی گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

۴- رابطه زناشویی بعد از بحران های روحی گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

اگر می خواهید اضطراب و ناراحتی های یک روز سخت گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمک گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشتان م گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشی آید. مطالعات نشان می دهد که هیجان ناشی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می کند و اضطراب و ناراحتی تان را از بین می برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، راب گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشطه جنس گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشی خشن می تواند باعث تخلیه ی انرژی و آرامش تان شود. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

5- رابطه جنسی بعد از ورزش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

یکی از بهترین زما گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشنها برای داشتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. ه گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشنگا گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشم ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بیشتر گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشی برای برقراری رابطه جنسی ایجاد می کند. طی آزمایشهایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس العمل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون د گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشر ناحیه اندام تناسلی آنها تا ۱۶۹% افزایش یافته است.

گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

6-رابطه زناشیی بعد از ترس و هیجان زیاد

یکی دیگر از بهترین زمان گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کارهای پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش بانجی، بن گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشدبازی و گاییدن کُس از بغل و ریختن گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش آب کیر روی شکمش یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش هیجان) شهوت و میل جنسی افزایش یافته و بدن، عکس العمل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد. گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمش

این مطلب بر اساس گاییدن کُس از ب غل و ریختن آب کیر روی شکمش ت گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشحقیقات گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشخانم دکتر ندا قهرما گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشن نژاد تهیه گردید گاییدن کُس از بغل و ریختن آب کیر روی شکمشه است. با سپاس از ایشان
برای مشاهده صفحه رسمی اینستاگرام خانم دکتر ندا قهرمان نژاد کلیک کنید.

گـاییدن کُـس از بغل و ریختن آب کـیر روی شکمش
فیلم گـاییدن کُـس از بغل و ریختن آب کـیر روی شکمش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter