عکس و فیلم هایی که میخای اینجاست!!

اگه میخای حالشو ببری کلیک کن

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 23, 2024

گـاییدن کـس ایرانی از نزدیک

گـاییدن کـس ایرانی از نزدیک

گـاییدن کـس ایرانی از نزدیک | گاییدن کس ایرانی در نمای نزدیک | گلچین فیلم ها و کلیپهای سکسی ایرانی | سکس با دختر ایرانی از نمای نزدیک که دوست پسرش کیر کلفتشو میکنه توش

 

رابطه جنسی برای بسیاری از زوجین محدود به دخول آلت به واژن نبوده و شامل موارد دیگری مثل رابطه دهانی یا سکس دهانی و مقعدی نیز می شود. نام دیگر رابطه دهانی ، رابطه اورال است که اغلب زوجین مخصوصا مردان معمولا به آن علاقه مندند. در رابطه دهانی زن و مرد با خوردن و یا لیسیدن آلت جنسی شریک زندگی خود سعی در تحریک جنسی او دارند.

ممکن است زن یا مرد با رابطه دهانی به ارگاشم نیز برسند، اما در ابتدا باید بدانید که تمام افراد به رابطه دهانی علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از این عمل متنفر باشند . اغلب ممکن است بین زوجین یکی از آن ها که معمولا هم زن می باشد، از این عمل ناراضی بوده و تمایلی برای آن نشان ندهند. احترام به نظر یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی سکس یا رابطه جنسی دهانی پرداخته شده است.

 

مفهوم رابطه جنسی دهانی

همانطور که می دانید یکی از انواع مختلف رابطه جنسی ، اورال سکس و یا همان رابطه جنسی دهانی یا همان ساک زدن ( to suck ) است . رابطه جنسی دهانی رابطه ای است که در آن زن و مرد تلاش می کنند تا با خوردن ، لیسیدن و یا زبان زدن طرف مقابل خود را تحریک کنند .

برخی افراد حین رابطه جنسی انجام سکس دهانی را دوست دارند، اما برخی دیگر که عموما زنان هستند، تمایلی به انجام این عمل ندارند که هر دو این حالات طبیعی و قابل احترام می باشد. لازم است بدانید که برخی از زوجین برای تحریک بیشتر، ایجاد تنوع در رابطه جنسی، در زمان بارداری و یا همچنین پیشگیری از بارداری از رابطه جنسی دهانی استفاده می کنند که رابطه دهانی در بارداری نیز باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

در واقع انجام این عمل نه تنها باعث تحریک فرد خواهد شد بلکه در مواردی نیز ممکن است فرد را به ارگاسم برساند. پوزیشن های مختلف سکس دهانی به این دلیل که باعث تحریک و در مواردی دیگر سبب ارگاسم می شود، نوعی رفتار جنسی به حساب می آیند.

برخی متخصصان تاکید کرده که رابطه جنسی اورال یا ساک زدن صمیمت زوجین را بیشتر خواهد کرد، اما برخی دیگر ادعا دارند که تنها دخول و نزدیکی سبب افزایش صمیمت زوجین خواهد شد. بروز و انتقال بیماری جنسی در رابطه جنسی دهانی ممکن است.

 

 

 

 

 

دلیل لذت بخش بودن سکس دهانی و علاقه افراد به آن

بی شک بسیاری از مردان و یا زنان به دلیل تحریک و لذت زیاد به انواع سکس غیر دخولی مانند رابطه جنسی دهانی علاقه بسیاری دارند. در رابطه جنسی دهانی برای زنان ناحیه کلیتوریس آن ها به حداکثر میزان تحریک خود رسیده و حتی ممکن است ارگاسم را نیز تجربه کنند.

تحریک جنسی زنان در رابطه دهانی که یکی از انواع رابطه جنسی می باشد، می تواند هم اندازه لذت ارگاسم در مردان باشد، لازم است بدانید که این روش برای زنانی که خشکی واژن دارند بسیار مناسب است. در مردان هنگام ساک زدن خون به آلت تناسلی آن ها هجوم آورده و باعث تحریک هر چه بیشتر آن ها خواهد شد.

لازم است بدانید که در رابطه جنسی دهانی تنها تمرکز فرد بر تحریک و به ارگاسم رسیدن شریک جنسی خود است به همین دلیل برای طرف مقابل بسیار لذت بخش می باشد. طبق مطالعات انجام شده رابطه جنسی دهانی در مردان و یا در زنان بسیار لذت بخش بوده است اما اغلب زنان به آن علاقه ای ندارند .

 

 

رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی

آیا تا به حال می دانستید که رابطه جنسی دهانی نیز توانایی انتقال بیماری های مقاربتی را دارد؟ در واقع سکس دهانی یکی از روش های انتقال بیماری های جنسی در میان زن و مرد می باشد زیرا از طریق تماس دهان با ناحیه تناسلی نیز بسیاری ویروس ها و میکروب ها توانایی انتقال دارند.

رابطه جنسی در صورتی سبب بیماری خواهد شد که افراد از کاندم برای آلت تناسلی یا از کاندم های دهانی استفاده نکنند. از جمله عوارض رابطه دهانی می توان به کلامیدیا، ایدز، سوزاک، کلامیدیا، سیفلیس و هپاتیت اشاره کرد.

امکان ابتلا به انواع بیماری های مقاربتی با رابطه دهانی امکان پذیر بوده اما احتمال انتقال ایدز در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. متاسفانه برخی از این بیماری ها در صورت فرد به صورت تبخال و یا تاول در اطراف دهانشان دیده خواهد شد.

لازم است بدانید که احتمال ابتلا به بیماری مقاربتی زمانی افزایش پیدا خواهد کرد که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی بوده و یا در دهان خود خراش و یا زخم داشته باشند حتی اگر در حد سطحی باشد.

نکات مهم در هنگام برقراری رابطه جنسی دهانی

همانطور که گفتیم امکان ابتلا به بیماری های مقاربتی از طریق سکس دهانی به خصوص رابطه دهانی قبل ازدواج امکان پذیر بوده اما با رعایت نکات بهداشتی طرفین این خطرات کاهش پیدا خواهد کرد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

پیش از انجام سکس دهانی برای کاهش میکروب و آلودگی و انتقال آن ها شستشوی نواحی تناسلی بسیار واجب است. همچنین بر شستشو و حمام بعد از رابطه جنسی و دهانی تاکید می شود.

زنان باردار اگر بارداری پر خطری دارند، حتی از انجام رابطه جنسی دهانی نیز باید صرف نظر کنند زیرا انجام این عمل خطرناک بوده و حتما نیاز به مشورت با پزشک است.

گاییدن کس ایرانی از نزدیک

پیش از رابطه دهانی مسواک نزنید، زیرا خراش های سطحی در دهان هر چند کوچک احتمال ابتلا به بیماری را افزایش خواهد داد. اما برای بهداشت دهان حدود 2 ساعت قبل رابطه می توانید مسواک بزنید.

مردان نیز بهتر است از کاندوم های مناسب دهانی هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنند تا انتقال بیماری کاهش پیدا کند.

در زمان به ارگاسم رسیدن همسرتان مایع منی او را قورت نداده و فورا از دهان خود خارج کنید.

در صورت مشاهده تاول و یا زخم در دهن خود از انجام رابطه جنسی دهانی حتی در حد کم خودداری کنید، زیرا ممکن است بیماری شما انتقال داده شود.

زمانی که زنی در ناحیه تناسلی اش عفونت و یا ترشحات غیر عادی ملاحضه کرد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرده و حتما به یک پزشک مراجعه کند.

آخرین اخبار مرتبط با سکس دهانی

 

26 اردیبهشت 1400

طبق تحقیقاتی مردانی که سیگار می‌کشند و با 5 یا تعداد بیشتری شریک جنسی، رابطه‌ی جنسی دهانی دارند، بالاترین ریسک ابتلا به یک نوع سرطان سر و گردن، معروف به سرطان پشت گلو را خواهند داشت.بنظر می‌رسد احتمال بروز عفونت hpv دهانی در میان مردان سفید پوست در دهه‌ی 50 و 60 زندگی‌شان افزایش می‌یابد و احتمالا به علت افزایش پذیرش رابطه‌ی جنسی دهانی است.

22 اردیبهشت 1400

بعد و قبل رابطه دهان گاییدن کس ایرانی از نزدیکی و سکس دوش گرفتن واجب است زیرا استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از سکس می‌تواند باعث ج گاییدن کس ایرانی از نزدیکار گاییدن کس ایرانی از نزدیکی شدن مجدد بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود. دوش نگرفتن بع گاییدن کس ایرانی از نزدیکد از رابطه جنسی می‌تواند برای ارگان های اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

11 اردیبهشت 1400 گاییدن کس ایرانی از نزدیک

بر اساس تحقیقات صورت گرفته رابطه دهانی و اورال سکس گاییدن کس ایرانی از نزدیک در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند منجر به سرطان گلو شود. علت این سرطان انتقال ویروس hpv یا زگیل تناسلی است که در صورتی که فردی مبتلا بوده و با شریک جنسی خود رابطه جنسی یا دهانی برقرار کند منتقل می شود. بنابراین باید هنگام برقراری رابطه دهانی از کاندوم مخصوص استفاده کرده و بهداشت نیز رعایت شود. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گاییدن کس ایرانی از نزدیک

7 اردیبهشت 1400

لزوما هر فردی علاقه به رابط گاییدن کس ایرانی از نزدیکه جنسی دهانی نداشته به خصوص زنان بیشتر نسبت به این قضیه احساس ناخوشایند دارند، بنابراین شریک جنسی گاییدن کس ایرانی از نزدیک آن ها موظف گاییدن کس ایرانی از نزدیکهستند به آن ها احترام گذارند و تا زمانی که فرد به این عمل رضایت نداده است، اقدامی نکنند. گاهی فرد انجام اورال سکس را دوست داشته و شاید گاهی انجام این کار را دوست نداشته باشد اما در هر صورت احترام به یکدیگر واجب است. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گاییدن کس ایرانی از نزدیک

اصول رابطه جنسی

همانطور که آلفرد کینزی گاییدن کس ایرانی از نزدیک، از پیشگامان تحقیق پیرامون رابطه جنسی، میگوید: تنها امر مشترک در میل جنسی انسان تنوع آن است. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

تمایل انسان به برقراری رابطه گاییدن کس ایرانی از نزدیک جنسی جزو احتمالات نیست بلکه امری است اجتناب‌ناپذیر که بقای گونه‌ها به آن بستگی دارد. اگرچه میل جنس گاییدن کس ایرانی از نزدیکی طی چرخه‌ی حیات و بسته به نیازهای زندگی و میزان رضایت از رابطه شدید و ضعیف می‌شود، رابطه‌ی جنسی پاسپورتی برای گاییدن کس ایرانی از نزدیک برقراری ارتباط، صمیمیت، لذت و حتی رشد و التیام بشر است. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

ممکن است به دلایل مختلف اعم از احساس زنده بودن، حفظ جنبه‌ی حیاتی عملکرد طبیعی انسان، جذاب و عزیز واقع شدن، گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیکایجاد صمیمیت یا لذت بخشیدن به شریکی که دوستش دارید، فعالیت جنسی انجام دهید. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

بدن و سلیقه گاییدن کس ایرانی از نزدیکبه مرور زمان تغییر می‌کند و پیچیدگی‌های فیزیولوژی و روانشناسی به این معنی است که اکثر افراد در یک مقطع از گاییدن کس ایرانی از نزدیک زندگی با مشکل جنسی روبه‌رو می‌شوند. اگرچه ممکن است سکس یکی از دشوارترین موضوعات قابل بحث بین د گاییدن کس ایرانی از نزدیکو طرف باشد، اما مسئله‌ای است که باعث نزدیک‌تر شدن زوج به یکدیگر نیز می‌شود. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

دلالت‌ه گاییدن کس ایرانی از نزدیکای اخلاقی و س گاییدن کس ایرانی از نزدیکیاسی سک گاییدن کس ایرانی از نزدیک از فرهنگی به فرهنگ دیگر گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیک متفاوت است و حتی درون یک فرهنگ به مرور زمان تغییر می‌کند. با این حال، بر سر یک موضوع توا گاییدن کس ایرانی از نزدیکفق وجود دارد: سکس دلیل زنده بودن ما تا به امروز است و زندگی نسل آینده به آن بس گاییدن کس ایرانی از نزدیکتگی دارد. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گاییدن کس ایرانی از نزدیک

میل جنسی چگونه ظاهر می‌شود؟

نیمی از میل و انگیزه‌ گاییدن کس ایرانی از نزدیکی جنسی به زیست و نیمی دیگر به روانشناسی مربوط است. اغلب به همان اندازه که غیر قابل پیش‌بینی است، مرموز و زیرک است و در زنان و مردان به شکل متفاوت ظاهر می‌شود. برانگیختگی جنسی در مردان مقدم بر میل جن گاییدن کس ایرانی از نزدیکسی است اما میل جنسی در زن گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیکان زودتر از برانگیختگی جنسی و در واکنش به صمیمیت، ارتباط عاطفی گاییدن کس ایرانی از نزدیکو فضای بدون نگرانی‌های روزمره ظاهر می‌شود. گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیک

دانشمندان پ گاییدن کس ایرانی از نزدیکیوسته در حال تحقیق پیرامون تاثیر متقابل عوامل زیستی مانند هورمون‌های گاییدن کس ایرانی از نزدیک عصبی که میل جنسی را سرکوب یا تقوی گاییدن کس ایرانی از نزدیکت م گاییدن کس ایرانی از نزدیکی‌کنند و عوامل روانشناختی مانند عواطف و ارتباط هستند. بو نقش نامحسوسی در ایجاد جاذبه ایفا می‌کند؛ تحقیقات نش گاییدن کس ایرانی از نزدیکان م گاییدن کس ایرانی از نزدیکی‌دهد زنان جذب جفتی می‌شوند که عطر طبیعی بدن او (که گاهی به آن فرومون می‌گوی گاییدن کس ایرانی از نزدیکند) نشان‌دهنده‌ی گاییدن کس ایرانی از نزدیک پروفایل ژنتیکی متفاوت با زنتیک خود اوست. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

پایین بودن میل گاییدن کس ایرانی از نزدیک جنسی در هر دو جنس شایع است و اغلب می‌توان با توجه و گفتگو خارج و داخل تخت، زمان گذاشتن برای یکدیگر گاییدن کس ایرانی از نزدیک و برای برقراری رابطه‌ی جنسی و صحبت درمورد مشکلات رابطه آن را برطرف کرد. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گاییدن کس ایرانی از نزدیک
زنان جذب جفتی می‌شوند که عطر طبیعی بدن او (که گاهی به آن فرومون می‌گویند) نشان‌دهنده‌ی پروفایل ژنتیکی متفاوت با زنتیک خود اوست.

چه چیزی باعث برانگیختگی جنسی می‌شود؟ گاییدن کس ایرانی از نزدیک

لذت س گاییدن کس ایرانی از نزدیککس ناشی ا گاییدن کس ایرانی از نزدیکز عوامل مختلف نظیر گاییدن کس ایرانی از نزدیک ترشح مواد شیمیایی مانند اکسیتوسین و دوپامین حین ارگاسم و احساس ارتباطی اس گاییدن کس ایرانی از نزدیک گایی گاییدن کس ایرانی از نزدیکدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیک گاییدن کس ایرانی از نزدیکت که از طریق نوازش، ماساژ و بغل منتقل می‌شود. گاییدن کس ایرانی از نزدیک

با توجه به تنوع فعالیت‌ها گاییدن کس ایرانی از نزدیکیی که برای افراد جذابیت جنسی دارد، تنها یک روش برای جذابیت وجود ندارد. مردان به‌خصوص از نظر گاییدن کس ایرانی از نزدیک بصری تحریک می‌شوند و حدود ۹۰ درصد از مردان جوان گزارش داده‌اند تقریباً به‌طور منظم از پورن استفاد گاییدن کس ایرانی از نزدیکه می‌کنند؛ گاهی به این خاطر که شریکی برای برقراری رابطه‌ی جنسی با او ندارند، نمی‌دانند چطور باید گاییدن کس ایرانی از نزدیک

گـاییدن کـس ایرانی از نزدیک ⏮💯
گـاییدن کـس تمیز ایرانی از نزدیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter